Gönderen Konu: Saçların gerilemesi incelmesinden 10000 kat daha iyi  (Okunma sayısı 3338 defa)

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaşım 19.5 saç dökülmem 14 yaşındayken başladı o zamanlar norwood 0 dan norwood 2 oldum hemen oradan buraya yavaş yavaş döküle döküle norwood 2.5uğa dayandı geri kalan her yer gür.Bu zamana kadar sadece 2 psikopat saçımın döküldüğünü anladı ki saçlarım hep öne kalkıktır.En büyük korkum incelmesi gerilemesi ile başa çıkabiliyorsunuz en azından ben çıkabiliyorum ama incelme ayrı bir olay arkadaşlar zaten yaşayan sizlersiniz bilirsiniz.Umarım saçlarımı gerileye gerileye kaybederim böylesi en azından daha kabullenici

yigit10

• Ziyaretçi
Ynt: Saçların gerilemesi incelmesinden 10000 kat daha iyi
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2018, 22:10:14 »
Resimlerini atsana bi kardeşim bakalım görmeden bişey diyemeyiz.

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2018, 22:13:59 »
Resimlerini atsana bi kardeşim bakalım görmeden bişey diyemeyiz.

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2018, 22:17:16 »

O saçı kaybedeceğim böyle göründüğüne bakma genetiğimde erkek tipi kellik var şu 16daki halim.

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 20 Kasım 2018, 22:17:40 »
Bişey yok kardeşim ama anlattığına göre sendede genetik var.3-4 seneye ön çizgi geriler tepe açılır.Burda ekimci aramaya başlarsın.

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Kasım 2018, 22:22:42 »
Bişey yok kardeşim ama anlattığına göre sendede genetik var.3-4 seneye ön çizgi geriler tepe açılır.Burda ekimci aramaya başlarsın.
Evet genetik var.Ön çizgi gerilesin ama tepe açılmasın oralara ekim yaptıracağım bu ihtimal yüzde 50 ya da hem tepe gitcek hem ön çizgi o zaman full kel artı sakallı olacağım ya da yüzde 1 olan ihtimal  ön çizgi yavaş yavaş dökülecek 30ların başında norwood 3. 3.5 olmaya razıyım o zaman gram kompleks etmem.Babam şanslıydı 25inde başlayan dökülmesi 43 e kadar idare etti.
25te norwood 1
27 norwood 2
30lar norwood 3
42 norwood 3. 3.5
54 norwood 4 + huge vertex

gerilemede şans var ama incelme berbat bişi norwood 0 dan norwood 7ye 2 senede ./

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 20 Kasım 2018, 22:26:25 »
Kardeşim ben bu norwood falan anlamıyorum duydum çok ama benim saçlarıma bi yorum yaparmısın.Konumun linkini atıyorum.
Sen bilgili birine benziyorsun.Teşekkür ederim şimdiden.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6046.0

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 20 Kasım 2018, 22:26:45 »
Yaşım 23 bu arada.4 Sene önceki halim muazzamdı ama ön çizgi sıkıntıya girdi.

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Kasım 2018, 22:31:12 »
Kardeşim ben bu norwood falan anlamıyorum duydum çok ama benim saçlarıma bi yorum yaparmısın.Konumun linkini atıyorum.
Sen bilgili birine benziyorsun.Teşekkür ederim şimdiden.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6046.0
hocam diffuse thinning yani incelme malesef :( çok güzel saçlarınız varmış norwood 0 mış saçlarınız oradan norwood 6 gibi gözüküyor.2 ihtimal var ya saç ektireceksiniz ki çok zor çok greft isteyecek ve psikolojinizi bozabilir ya da kabulleneceksiniz protez takmakta bir opsiyon.Bu tarz durumlarda sakalı hayvan gibi uzatın derim ve saçı 1 numara yapın.Şu saç dökülmesi cidden çok sıkıntı keşke sizinde ön çizgi yavaş yavaş gerileseydi çünkü 19daki haliniz 0 saç kaybı justin bieber saçı varmış sizde

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Kasım 2018, 22:34:04 »
16daki saçıma bir daha baktımda bence ben opsiyonumu doldurmuşum bu zamana kadar iyi idare etti hakkını vereyim :((((

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 20 Kasım 2018, 22:37:04 »
hocam diffuse thinning yani incelme malesef :( çok güzel saçlarınız varmış norwood 0 mış saçlarınız oradan norwood 6 gibi gözüküyor.2 ihtimal var ya saç ektireceksiniz ki çok zor çok greft isteyecek ve psikolojinizi bozabilir ya da kabulleneceksiniz protez takmakta bir opsiyon.Bu tarz durumlarda sakalı hayvan gibi uzatın derim ve saçı 1 numara yapın.Şu saç dökülmesi cidden çok sıkıntı keşke sizinde ön çizgi yavaş yavaş gerileseydi çünkü 19daki haliniz 0 saç kaybı justin bieber saçı varmış sizde

Kardeşim protez falan deme dur daha genciz ya yaş 23 iyice moralimi bozdun.Şuanki halimde fena değil çok şükür.Propecia ile daha da ileri gideceğini düşünüyorum.Evlenene kadar yan etki görmezsem devam ederim.Öndeki minyatür saç var birsürü onları bari kurtarsam keşke.Önlere ekim yaptırıcam o garanti zaten.Ne halde olan insanlar var dediğin gibi bu halime de şükür ya.Moral ver kardeşim moralimi bozma :D

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 20 Kasım 2018, 22:39:51 »
Yok kardeşim kısa saç bana yakışmıyor yaşlı gösteriyor.Eski halime döneceğim ben kardeşim çabalamak ve hırslı olup başaracağım arzusuyla inanmak bence çok önemlidir.Ben inanıyorum ki askerden geldiğimde şuanki halimden daha iyi olacağım.Propecia , biotin ve vitaminler ile.Yeterki askerden geldğimde geri gitmiş olmasın.Geldiğimde burdada tedavilerimle ilerletirim saçları.

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Kasım 2018, 22:40:34 »
Kardeşim protez falan deme dur daha genciz ya yaş 23 iyice moralimi bozdun.Şuanki halimde fena değil çok şükür.Propecia ile daha da ileri gideceğini düşünüyorum.Evlenene kadar yan etki görmezsem devam ederim.Öndeki minyatür saç var birsürü onları bari kurtarsam keşke.Önlere ekim yaptırıcam o garanti zaten.Ne halde olan insanlar var dediğin gibi bu halime de şükür ya.Moral ver kardeşim moralimi bozma :D
Harbi hocam şu saç dökülmesi işlerinde birisi sana karşı konuşurken kötü oluyorsun benimde moralim bozuluyor :D ama alıştık yapacak bir şey yok size tavsiyem alnında saçı olan bir kadınla evlenmeniz yani biliyorum çok materyalist oldum ama belki saç kaybı yaşamaz çocuklarınız olur mu olur benim amcam var bir tane 60 yaş norwood 0 bir oğlu 25ten beri kel diğeri 21 norwood 3.Ama yakışıklılar baya allah teraziyi dengeli ayarlamış bizimkilere :D asıl olan bizim gibi anadolulu gariplere oluyor  ;D

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 20 Kasım 2018, 23:19:15 »
Harbi hocam şu saç dökülmesi işlerinde birisi sana karşı konuşurken kötü oluyorsun benimde moralim bozuluyor :D ama alıştık yapacak bir şey yok size tavsiyem alnında saçı olan bir kadınla evlenmeniz yani biliyorum çok materyalist oldum ama belki saç kaybı yaşamaz çocuklarınız olur mu olur benim amcam var bir tane 60 yaş norwood 0 bir oğlu 25ten beri kel diğeri 21 norwood 3.Ama yakışıklılar baya allah teraziyi dengeli ayarlamış bizimkilere :D asıl olan bizim gibi anadolulu gariplere oluyor  ;D

kardeşim zaten bizim gibi tipi olanların saçı gidiyor hep.ama ben propecia ile toparlanacağını düşünüyorum.allahtanki tam zamanında başladım geç kalmadan.

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 20 Kasım 2018, 23:31:33 »
kardeşim zaten bizim gibi tipi olanların saçı gidiyor hep.ama ben propecia ile toparlanacağını düşünüyorum.allahtanki tam zamanında başladım geç kalmadan.
daha demin ashton kutcherın bir fotosunu gördüm adam çok iyi toparlamış duta kullanıcısı kendisi 2001 de yanlar açılmış ama o saçı duta ile koruyabilmiş.Olmadı gider 30k verir kral bir ekim yaptırırsın machine gun kellynin saçı senin gibiydi şimdi benim gibi hayvan gibi ekim yaptırmış.Sizin saçlar dalgalı ve gür arka kısım muhtemelen o yüzden ekiminiz iyi olabilir :D

Facebook Twitter Instagram