Gönderen Konu: 10000 liraya en iyi ekim merkezi neresidir  (Okunma sayısı 1574 defa)

?rfan Güç

• Yeni üye
  • *
10000 liraya en iyi ekim merkezi neresidir
« : 06 Kasım 2020, 23:43:04 »
Arkadaşlar selamlar p.tesi serkan  aygında  saç ekim iişlemi gerçekleşecek. biraz korku biraz da emin olamamak var saçlarım tam anlamıyla kel değil 4200 greft planlandı siz ne  düşünüyorsunuz serkan aygın veya aynı paralara nerelere ettirmek mantıklı?Forumda bu konu hakkında bilgili donanımlı adamlar var rica etsem fikrinizi alayım.Uzun zamandır takip ediyorum formu bu arada şimdiden teşekkürler.

Hwoarang7

• Hero Member
Ynt: 10000 liraya en iyi ekim merkezi neresidir
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2020, 23:44:55 »
Serkan aygın gayet doğru bir adres. O fiyata denk olarak Asuman hanım ve Bilgehan Aydın'da var 6000 e ama Asuman hanım ve Serkan aygın 1 tık daha iyi diye düşünüyorum.

?rfan Güç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2020, 00:17:42 »
Serkan aygın gayet doğru bir adres. O fiyata denk olarak Asuman hanım ve Bilgehan Aydın'da var 6000 e ama Asuman hanım ve Serkan aygın 1 tık daha iyi diye düşünüyorum.

Çok teşekkür ederim yorum için.Foto atmayı başardım bu arada :) saçlarımın  açıklığı görülmekte doğallık ve sıklık konusunda tedirginim sadece birde tutmaması ve nekroz var tabi.Aslında bakarsanız isim vermiyim başka yere ektirecekken vazgeçip serkan hocada karar kıldım.Çok iyi ekimleri var  yalnız son zamanlarda bir kaç ekimi seyrek geldi bana,tamam eyvallah long hair revizyonu yapıyor arkasında duruyor  ama bir kez daha bu süreçlerde  uğraşmak istemiyorum taktir edersiniz ki, yoruyordur adamı o yüzden ince eleyip sık düşünmeye çalışıyorum.Her hangi bir ilaç takviye kullanmıyorum bu arada bilginize

SonPişmanlıkNeyeYarar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2020, 00:26:56 »
Bütçen iyi öncelikle .... bence ne istediğini önce belirle , forumda çok yazı var hepsini iyi oku araştır ... sonra sana ne gider , saç çizgini evde çalış kalemle kaç defa, ekime gittiğinde bi aksilik olmasın çünkü bir defa gelir insanın başına ...
benim 5 bin TL  bütçem vardı ne istediğimi bildim evde çalıştım çizgime sonra ekimcilere gittim onlarda benim ne istediğimi görünce sevindiler ve işin ciddiyetine varıp baya ilgilendiler , fiyat performansa göre çok güzel bir iş çıktı ... o yüzden sana tavsiyem paraya bakmazsınız önce araştır iyice sonra git görüşmelere

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2020, 01:01:53 »
Serkan Aygın bence de doğru bir adres 4200 belirlemiş kapatacağını düşünmüştür boşlukları saçların sanırsam kalın telli. Zaten sonuçtan memnun olmazsa kurtarma-düzeltme yapıyor diyorlar. Ya da sana ''bu kafaya iki operasyon şart '' demediyse 4200 yeterlidir.
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

?rfan Güç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Kasım 2020, 01:18:23 »
Bütçen iyi öncelikle .... bence ne istediğini önce belirle , forumda çok yazı var hepsini iyi oku araştır ... sonra sana ne gider , saç çizgini evde çalış kalemle kaç defa, ekime gittiğinde bi aksilik olmasın çünkü bir defa gelir insanın başına ...
benim 5 bin TL  bütçem vardı ne istediğimi bildim evde çalıştım çizgime sonra ekimcilere gittim onlarda benim ne istediğimi görünce sevindiler ve işin ciddiyetine varıp baya ilgilendiler , fiyat performansa göre çok güzel bir iş çıktı ... o yüzden sana tavsiyem paraya bakmazsınız önce araştır iyice sonra git görüşmelere

Teşekkür ederim yorum için.Baya araştırdım forumda tüm konuları okumaya herşeyi tartmaya çalışıp fiyat sonuç açısından hocada karar kıldım.Belki gözümden bir şeyler kaçmıştır ve birazda sanırım çok güzel olsun düşüncesi ile tam emin olmaya çalışıyorum. Dışardan bakan göz her zaman iyidir.Bu arada sizin ekimininizde çok temiz görünüyor işallah sizi mutlu eder.

?rfan Güç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Kasım 2020, 01:30:03 »
Serkan Aygın bence de doğru bir adres 4200 belirlemiş kapatacağını düşünmüştür boşlukları saçların sanırsam kalın telli. Zaten sonuçtan memnun olmazsa kurtarma-düzeltme yapıyor diyorlar. Ya da sana ''bu kafaya iki operasyon şart '' demediyse 4200 yeterlidir.

Evet hocam 800 sakaldan geri kalanı arka kısmından.Benim biraz şakaklarda gerilemişti orayada 50 - 50 greft ekeriz dedi ama bana biraz az geldi açıkçası, orda bir şey demedim eve gelince keşke söyleseydim dedim ekim günü söyliycem bakalım ne diyecek.Bir de ön çizgi biraz yukarda kaldı gibi onu netleştiririz memnu edecek şekli buluruz dedi.Serkan aygın eski ekimlerinde ön çizgiyi geniş zigzaglarla şekillendiriyordu şimdi daha küçük soft zigzaglı ön çizgi yapıyorlar onuda söyledim evet dedi kabul etti şimdi yaptıkları ön çizginin daha iyi olduğunu.Donör bölgem çok şükür maşallah iyi sayılır:)Yorumlarınızla içimi biraz rahatlattıı işallah şans da benimle olur çok teşekkürler.

Facebook Twitter Instagram