Gönderen Konu: Rulez Dutasteride Tedavisi  (Okunma sayısı 3341 defa)

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
Rulez Dutasteride Tedavisi
« : 21 Mayıs 2020, 13:48:49 »
Yaşım 21 bugün itibariyle avodart(Dutasterid) kullanımına başladım ilk günler gün aşırı şeklinde kullanıp dökülme hafifleyince 2 günde 1 almayı düşünüyorum ek olarak biotin 5mg kullanıyorum spor bol su bol yeşil çay kuruyemişlerle tedavime destek sağlayacağım bu başlığı güncellerim

Saçlarımın şuanki kısa hali :

Execuvite

• Hero Member
Ynt: Rulez Dutasteride Tedavisi
« Yanıtla #1 : 21 Mayıs 2020, 13:51:27 »
Dutasterid bu saçı toplar da , sana saç verip bazı şeylerini almaz inşallah.

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 21 Mayıs 2020, 13:54:58 »

Düzenli doktor kontrolünde kullanıcağım

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2020, 14:45:58 »
Kullandınız sanırım bu kadar emin olduğunuza göre :)
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2020, 15:08:09 »
Düzenli doktor kontrolünde kullanıcağım

Farketmez

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2020, 15:12:32 »
Kullandınız sanırım bu kadar emin olduğunuza göre :)

Finasterid bile bu kadar yan etkisi varken vücudunda her sabah salgılanan hormonu %95 baskilamak ne kadar sağlıklı size kalmış. DHT hormonunun 10 faydası var 1 zararı var kullanan kişiler bir zararı ortadan kaldırmak için 10 faydasından vazgeçiyor. Gittiğim profesör(ürolog) Bu şikayetten kendilerine gelenin çok olduğunu fakat artık hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylüyor. Adam peynir ekmek gibi yutuyor sonra ereksiyon sorunları için kapımı çalıyor diyor.

Sence yan etkisi için kullanmaya gerek var mı ? Bence yok her şey ortada . Erkek olarak seni ayakta tutan hormonu baskılamak uygun gelmiyor bana. Ben zaten burada arkadaşı vazgeçirmeye çalışmıyorum yaşına göre kullandığın ilacın çok ağır olduğunu belirtmek istedim, 20-30 yaş olgunluk zamanıdır bu yaşları böyle agir şekilde geçirmek kendisine muhakkak zarar verir. Yoksa kim ne kullanıyorsa kullansın beni alakadar etmez

Umarım arkadaş yan etki görmez. 

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2020, 22:39:24 »
Takip.Özellikle şakak bölgende saç çıkışı olacak mı merakla bekliyorum.

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2020, 22:50:27 »
hayırlı olsun kral :D

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 21 Mayıs 2020, 22:53:30 »

Finasterid bile bu kadar yan etkisi varken vücudunda her sabah salgılanan hormonu %95 baskilamak ne kadar sağlıklı size kalmış. DHT hormonunun 10 faydası var 1 zararı var kullanan kişiler bir zararı ortadan kaldırmak için 10 faydasından vazgeçiyor. Gittiğim profesör(ürolog) Bu şikayetten kendilerine gelenin çok olduğunu fakat artık hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylüyor. Adam peynir ekmek gibi yutuyor sonra ereksiyon sorunları için kapımı çalıyor diyor.

Sence yan etkisi için kullanmaya gerek var mı ? Bence yok her şey ortada . Erkek olarak seni ayakta tutan hormonu baskılamak uygun gelmiyor bana. Ben zaten burada arkadaşı vazgeçirmeye çalışmıyorum yaşına göre kullandığın ilacın çok ağır olduğunu belirtmek istedim, 20-30 yaş olgunluk zamanıdır bu yaşları böyle agir şekilde geçirmek kendisine muhakkak zarar verir. Yoksa kim ne kullanıyorsa kullansın beni alakadar etmez

Umarım arkadaş yan etki görmez.
+💯
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

kelsea the punisher

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 21 Mayıs 2020, 23:07:56 »
kardeşim bi insan bu ilacı kullanma kararı alıyosa senden bin kat daha fazla o yan etkileri okumuş araştırmış ve göze almıştır.

bu forum her ne kadar saç ekim forumu olsa da burada finasteride ve minoxidil gibi ilaçların kullanımı ile ilgili bir başlık var ve insanlar bu başlıkta konu açıyor.

Allah peygamber aşkına artık prospektüs gibi bitmeyin her başlığın altına. İnsanlara ankisyete vermekten başka bir şey değil bu.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Mayıs 2020, 23:12:02 »
kardeşim bi insan bu ilacı kullanma kararı alıyosa senden bin kat daha fazla o yan etkileri okumuş araştırmış ve göze almıştır.

bu forum her ne kadar saç ekim forumu olsa da burada finasteride ve minoxidil gibi ilaçların kullanımı ile ilgili bir başlık var ve insanlar bu başlıkta konu açıyor.

Allah peygamber aşkına artık prospektüs gibi bitmeyin her başlığın altına. İnsanlara ankisyete vermekten başka bir şey değil bu.

Kimse prospektüs gibi bitmiyor, doğru olanları söylüyoruz, araştırır veya araştırmaz ,foruma gelip tavsiye veya fikrini açıklamışsa isteyen istediği kadar yorumu yapar veya okur.
İrade kişinindir,yüz kerede söylesen insan bildiğini yapacaktır, biz sadece bildiklerimizden bahsederiz.
Adı geçen ilaçların kontrol altında alınması tavsiyedir, herkes doktor gibi kafasına göre kullan da diyemez. Sana faydası olan belki arkadaşa olmayacaktır, durum bu.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

yeesuzcries

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 22 Mayıs 2020, 00:02:46 »
Kimse prospektüs gibi bitmiyor, doğru olanları söylüyoruz, araştırır veya araştırmaz ,foruma gelip tavsiye veya fikrini açıklamışsa isteyen istediği kadar yorumu yapar veya okur.
İrade kişinindir,yüz kerede söylesen insan bildiğini yapacaktır, biz sadece bildiklerimizden bahsederiz.
Adı geçen ilaçların kontrol altında alınması tavsiyedir, herkes doktor gibi kafasına göre kullan da diyemez. Sana faydası olan belki arkadaşa olmayacaktır, durum bu.

Başladım ve tedavim sunuyorum adlı konunun altında yazmak yerine etkilerinden bahsediceksen kararsızım adlı konularda fikirlerini sunabilirisn
proscar 1/4
konazol
Avodart 0.5mg

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 22 Mayıs 2020, 00:21:17 »

Kendisi araştırmış olabilir fakat bu konuyu sadece biz okumuyoruz dışardan üye olmadan onlarca kişi bu konulara bakıp fikir sahibi olabiliyor.

Kullanılan ilaç saç için üretilmiş ilaç değil prostat için üretilmiş ve prostat için kullanılan en ağır ilaçlardan biridir. Sen kullanıyorsun diye veya başkası kullanıyor diye olumsuz yorum yapılmasını istememen sadece kendi nefsini  tatmin etmendir . Aman herkes destek versin kimse benim tavuğuma kış demesin mantığında olmanız haksızlık. Sen burada olumlu yorum yazarsın ben burada olumsuz yorum yazarım forumun manasıda budur .

Bebe aspirini gibi yutulucak bir ilaç değil , ben de yazmasını bilirim "o kardeşim kullan ya ne olacak bir etkisi olmaz korkma" diye yorumlar ama burayı dışardan okuyan veya üye olup hiç yorum yazmayan gizli kullanıcılar olurda benim yaptığım olumlu yorumu kullanır sonra etki görürse bir nevi vebalde hissederim kendimi.

İnsan vücudunda tip 1 tip 2 olarak adlandırılan hormonu baskılayıp ayol ben hiç yan etki görmem veya az riskli bir ilaç demek tamamen saçmalıktır .  Zaten yan etki olayı olmasa şuan kellik diye bir şey olmazdı herkes yutardı bu ilacı .

Bu ilaç oldukça ağırdır isteyen kullanır istemeyen kullanmaz buna karismiyorum sadece fikrimi belirttim .

Konuyu açan arkadaşa başarılar dilerim umarım yan etki görmez

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 22 Mayıs 2020, 00:41:01 »
Kardeşim senin saç ekimlik hani önde cılız saçın olsada ilaçla güçlense moralini bozmak istemem ama bence boşuna hormonlarınla oynama.

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 22 Mayıs 2020, 00:54:55 »
Kardeşim senin saç ekimlik hani önde cılız saçın olsada ilaçla güçlense moralini bozmak istemem ama bence boşuna hormonlarınla oynama.

İnce saç var hocam fotolarda belli olmuyor

Facebook Twitter Instagram