Gönderen Konu: esteworld - cemal karayazı ile ilk defa operasyona girme fikrim var tavsiye rica  (Okunma sayısı 1915 defa)

Fatih Yaman

• Yeni üye
  • *
Merhaba

Yıllar önce düzleştirici schafkopf'un glatt isimli düzleştirici kimyasalını kullandım ilaveten düzenli 1 yıl fön ile saçı oldukça yıprattım ve bölgesel dökülmeler oldu. Genetik dökülme yok aile bireylerinde.
Yaşım 33. Son 6-7 senedir dökülme yok aynı istikrarda saçlarım. Ön çizgim fena değil bölgesel dökülmelerim var sadece. Çıkmayan yerlerde de minicik güçsüz uzamayan kıllar görebiliyorum. Belkide saç yeniden kazananılabilinir. Ancak ekime karar verdim. Haftaya şirketimden izin aldım. esteworld ile görüştüm. Cemal Karayazı nın izinde olmayan ve en tecrübeli hocalardan olduğu bilgisini ilettiler.
Olumlu olumsuz yorumları merak ediyorum. Farklı bir hoca ve firma tavsiyelerinide merak ediyorum. Ölçülemeyen zor bir araştırma süreci var saç ekim işinin. Hassas olup yardım eden herkese şimdiden teşekkür ederim.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
 Forumda  konuları  yorumlari takib et  acele etme  saç ekim basit bir cerrahi işlem degil kötü bir sonuç almanız durumunda piskoliji paranızdan sağlık olursunuz   

Siempre26

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şu anda İstanbuldaki neredeyse tüm saç ekim merkezleri çalışıyor. 2 kere düşün derim esteworld den önce

Fatih Yaman

• Yeni üye
  • *
Başladım okumaya. Teşekkür ederim.

Fatih Yaman

• Yeni üye
  • *
Peki 1. sınıf üst düzey maliyetli hekimler hariç ikinci sıralarda en iyi hekim veya klinik tavsiyeniz varmı

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Bütçeniz ne kadar öncelikle onu bilmek gerek tavsiye verebilmek için?

HairForFuture

• Jr. Member
  • **
Hocam ben de yeni yaptırdım forumda epey ekimi inceleyip. Fiyat bandın 6-8k bandında ise öne çıkan isimleri söyleyeyim istanbul için, kendi yorumum tabiki göreceli olabilir. İstanbulda oturduğunu varsayıyorum. Serkan aygın, bilgehan aydın, aranemed serkan aydın’ı da tercih eden olabiliyor, greft ihtiyacın az ise ilhan serdaroğluna da iletişime geçebilirsin. Ama yüksek greft sevmiyor ve yapmıyor haberin olsun. Ankarada da güzel ve hatta daha popüler yerler yerler var bu bantta aklında olsun, ankara ulaşım sorunun yoksa o opsiyonları da değerlendirebilirsin.

Ben istanbulda oturduğum için istanbul dışını düşünmedim.

Fiyat bandın 15-20k üstü ise daha butik ve manuel çalışan özel hocalar var onlara yönel. Forumda kısaca göz atsan görürsün zaten onları. En popülerleri asmed koray hoca, muttalip keser,  Zekeriya kul, antalya hakan doğanay ve birkaç isim daha öne çıkıyor.
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2020, 20:56:52 Gönderen: HairForFuture »

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bütçeniz ne kadar öncelikle onu bilmek gerek tavsiye verebilmek için?

+1 diyorum .... ve forumu inceleyin acele etmeyin diyorum
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Fatih Yaman

• Yeni üye
  • *
Hocam fiyat fayda maliyetini gözetliyorum. Tavsiyeniz üzerine çok iyi bi yer var ise 10-12 bandına çıkabilirim. Ancak normal şartlarda belirlediğim bütçe 7-8 bin bandında

Siddhartha

• Hero Member
O fiyata cok daha iyi yerler var hocam
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Don Vito Corleone

• Hero Member
Paramla rezil olma forumda  iyi  araştır

KaiserSS

• Hero Member
Bu kadar araştır deniliyorsa hımm🤔
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Kayser Soze

• Hero Member
Bende ekim düşünüyorum.
Yaklaşık 1 aydır forumda yazılanları okuyorum.
Ve en önemlisi,  ekim yaptıracağım yerin şikayetlerini google de araştır.
Şikâyet sitelerindeki aramalara bak.
Ben öyle yapıyorum.
Neler var neler, ne ekim isimleri var forumda duymadığım da şikayet sitelerinde gördüğüm.
Bahtın açık olsun.

Don Vito Corleone

• Hero Member

Fatih Yaman

• Yeni üye
  • *
Teşekkür ediyorum. Sayenizde belkide büyük bir zarardan döndüm. Esteworlddeki rezervasyonumu iptal ettim. İşin kötü tarafı şirketten perş cuma izin aldım bugün yarın karar verip neticelendirmem lazım.
Ekim sonrasındaki 10-15 günlük kötü görüntüyü de evde geçirme durumum var. Hali hazırda virüsten dolayı home office çalışmamızın son 3-4 haftası diye haftaya izin almış bulundum. Sürem çok kısa olduğu için biraz panik yaptım. :) Forumda ki bilgileri baya bi okudum. iyi ki var bu site. Faydası maddi manevi paha biçilemez. Saç ekimi yaptıracağım yerden daha fazla bu sitenin reklamını yapacağıma şimdiden eminim. O kadar ölçülemeyen zor bir iş ki saç ekimi, bu yüzden buradaki herkese çok teşekkür ediyorum.  Durumumu belirtmek istedim. Özetle çok iyi bir klinik ise 10-12k bandında ancak normal belirlediğim bütçe 7-8K bandında. Bu doğrultuda bir kaç tavsiyeniz benim için çok kıymetli. Tekrar teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram