Gönderen Konu: Ekim sonrasi toppik,kep sapka kullanimi ve agirlik kaldirma  (Okunma sayısı 2171 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim sonrasi toppik,kep sapka kullanimi ve agirlik kaldirma
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2020, 12:27:03 »
en az 6 ay kullanılmaz ama zaten topik saç kaybını hızlandırır

İçerdindeki mikro tozlar deri yolu ile emilip köklere yapışır ve zarar verebilir kimyasal olduğu için.
Global Moderator

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2020, 13:05:50 »
en az 6 ay kullanılmaz ama zaten topik saç kaybını hızlandırır

İçerdindeki mikro tozlar deri yolu ile emilip köklere yapışır ve zarar verebilir kimyasal olduğu için.
bunu bilmiyordum hintell kullananalardan boyle bi yorum duymamistim. Yani saci iyi gosteren herseyin zarari var. peki agirlik kaldirmaya ne diyorsun hintel?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2020, 14:13:15 »
O spor yapabilirsin. Tabi 1/2 ay sonra.

Bilemessin araştırmaktan beyni yanan insanlarla karşılaşmadığın sürece:)  daha çok şeyi bilemessin
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2020, 17:51:03 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Haziran 2020, 17:49:55 »
ağırlık kaldırmaya bence 1-2 ay sonra başlayabilirsin. protein tozunda sıkıntı yok bende kullanıyorum. saç ekiminden sonra saçların kısa olacağından bence hiç bulaşma toppike, bende zamanında kullandım ve başladımı bırakılmıyor..  hiç başlama derim kısa ekilmiş haliyle zaten ihtiyaç duymazsın.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 29 Haziran 2020, 18:17:19 »
Sayin dostlar,
Ekim sonrasi toppik kullanilirmi, kullanilirsa ne kadar sure sonra kullanilir.
Kep tarzi sapka ne kadar sonra takilabilir
Agirlik kaldirmaya ne zaman sonra baslanabilir, protein tozu alinirsa olumsuzluk yaratirmi

Toppik kısmına cevap vereyim çünkü bizzat deneyimledim. Saç ekiminden 49-50 gün sonra düzenli olarak haftada 5 gün toppik kullandım. (Saçlarımı her gün yıkamak şartıyla) Ekim sonucuma olumsuz bir etkisi olmadı, pişmanlığım kesinlikle yok.

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 29 Haziran 2020, 23:49:45 »
Toppik kısmına cevap vereyim çünkü bizzat deneyimledim. Saç ekiminden 49-50 gün sonra düzenli olarak haftada 5 gün toppik kullandım. (Saçlarımı her gün yıkamak şartıyla) Ekim sonucuma olumsuz bir etkisi olmadı, pişmanlığım kesinlikle yok.
kisa sacta nasil durdu, diplerde belli oldumu

kelboy85

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 29 Haziran 2020, 23:51:06 »
ağırlık kaldırmaya bence 1-2 ay sonra başlayabilirsin. protein tozunda sıkıntı yok bende kullanıyorum. saç ekiminden sonra saçların kısa olacağından bence hiç bulaşma toppike, bende zamanında kullandım ve başladımı bırakılmıyor..  hiç başlama derim kısa ekilmiş haliyle zaten ihtiyaç duymazsın.
dostum 1 ay mi 2 aymi? 1 aydan sonra bench te harikalar yaratsak sikinti olurmu? Cok agir kaldirinca kokler atarmi?

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 30 Haziran 2020, 00:34:10 »
kisa sacta nasil durdu, diplerde belli oldumu

Ekimden 50 gün sonra uygulamaya başladım. Saçlar hala çok uzamadığı için ilk gün özellikle ön çizgide çok zorlanmıştım hatta saçları yıkayıp ikinci kez uygulamıştım. Orta ve tepe kısmında sorun yok ama ön çizgi zorlayabilir. Ama gün geçtikçe saçlar uzadı, uzadıkça da sıkıntısız uygulayabildim.

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 30 Haziran 2020, 08:33:26 »
dostum 1 ay mi 2 aymi? 1 aydan sonra bench te harikalar yaratsak sikinti olurmu? Cok agir kaldirinca kokler atarmi?

1 ay sonra hafif başlayabilirsin ama çok ağır kaldırıp sıkma derim. 2. aydan sonra ağırlıkları artırırsın ister istemez ağır kaldırınca bir sıkma kasma durumu oluyor saç derisindede.. kökler atmaz..  durumu kendin ayarla işte kendini nasıl hissedersen öyle devam edersin.

Facebook Twitter Instagram