Gönderen Konu: Serdar Gökrem - Temmuz 2020 Saç Ekimi- 25 yaş  (Okunma sayısı 1152 defa)

bayındırbayındır

• Yeni üye
  • *
Serdar Gökrem - Temmuz 2020 Saç Ekimi- 25 yaş
« : 03 Temmuz 2020, 21:38:58 »
Merhaba arkadaşlar,
Yaşım 25. Üniversite sonrası işe girmeden önce saç ektirmeye karar verdim. 30 yaş altına pek önerilmediğini biliyorum fakat artık günlük yaşantımı çok etkilediğini düşünüyorum. Bu hafta serdar gökrem hocada 3000 greft ekim olacak. Hoca eğer dökülme devam ederse ileride bir ekim daha yapılabileceğini belirtti. Genetik olarak donör bölgem güçlü zaten ailemde de benim saçıma göre biraz daha dökülüp duruyor. Ekim öncesinde size de bir danışmak istedim. Ayrıca hoca prp yapmadığını, vitamin takviyesinin yeterli olacağını söyledi. Fotoğrafları aşağıda ekliyorum. Umarım hayırlısı olur.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Serdar Gökrem - Temmuz 2020 Saç Ekimi- 25 yaş
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2020, 22:45:58 »
Geçmiş olsun dostum

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2020, 22:59:58 »
iyi yapmışsın hayırlı olsun
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Genişalınsd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2020, 22:02:40 »
Merhaba arkadaşlar,
Yaşım 25. Üniversite sonrası işe girmeden önce saç ektirmeye karar verdim. 30 yaş altına pek önerilmediğini biliyorum fakat artık günlük yaşantımı çok etkilediğini düşünüyorum. Bu hafta serdar gökrem hocada 3000 greft ekim olacak. Hoca eğer dökülme devam ederse ileride bir ekim daha yapılabileceğini belirtti. Genetik olarak donör bölgem güçlü zaten ailemde de benim saçıma göre biraz daha dökülüp duruyor. Ekim öncesinde size de bir danışmak istedim. Ayrıca hoca prp yapmadığını, vitamin takviyesinin yeterli olacağını söyledi. Fotoğrafları aşağıda ekliyorum. Umarım hayırlısı olur.

hayırlısı olsun oncelikle. Hoca greft başına mı ucretlendirme yapıyor. Ne kadar odediniz 3000 grefte

Facebook Twitter Instagram