Gönderen Konu: 23 yaşında saçlarımın büyük bir bölümünü kaybettim, sizce sonuçlar nasıl olur?  (Okunma sayısı 5085 defa)

aeu000

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 4 yılda saçım kalmadı neredeyse ne yazık ki. Şuan da psikolojik olarak beni çok etkiliyor bu durum ve saç ektirmeye karar verdim. Yeni mezun olarak bunun için birikmiş 8.000tl param var. Fotoğraflara da bakıp benim için yorum yapar mısınız?

kenanmed

• Full Member
Moral bozmana gerek yok gayette güzel ekim yapılır donörün de güzel

aeu000

• Yeni üye
  • *
Peki 8000 tl çok mu az bu iş için ?

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam yaptır  sakın iyice dökülsün felan muhabbetine girme Ekim yaptiracagin yeri iyice araştır acele etme bende 26 yasindayim pazartesi sahinncelige ekimin var
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Hüseyin123

• Full Member
Kardeşim ekim için uygunsun. Forumu iyice incele kararını ver. Bu yaşda lazım saç malesef

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Peki 8000 tl çok mu az bu iş için ?

yeterli büççene göre iyi merkezler var

serkan aygın
şahinçelik
bilgehan aygın
asuman hair

vs bunlara bak ücret yetiyor
Global Moderator

DavyJones

• Hero Member
yeterli büççene göre iyi merkezler var

serkan aygın
şahinçelik
bilgehan aygın
asuman hair

vs bunlara bak ücret yetiyor
Hocam serkan aygın bana 10.000₺ demişti.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam yaptır  sakın iyice dökülsün felan muhabbetine girme Ekim yaptiracagin yeri iyice araştır acele etme bende 26 yasindayim pazartesi sahinncelige ekimin var

Bence yaptırma bekle.. 23 çok başı daha yolun. Bak bi ne gidecek elde ne kalacaksan göre planlama yaparsın

oresteia

• Jr. Member
  • **
Aynı yaştayız dökülmem senin kadar olmasa bile ekim yaptırdım. Bütçene uygun olarak Şahin Çelik'i tavsiye edebilirim. Sloocer'in söylediğine de katılıyorum bizim yaşta ekim yaptırdıktan sonra yıllar içerisinde donör bölgede de dökülmeler olacağı için ekilen saçlarda da seyrelmeler olabiliyor, fakat benim düşüncem dökülecekse donör bölgede döküleceğini ekim yaptırayım yukarıda dökülsün. Birçok örnek var 20'li yaşlarda ekim yaptırmayıp 30'larda norwood 7 olan ve ekim şansı kalmayan. O yüzden sana tavsiyem eğer 10 yıl sonra dökülme ihtimalini göze alıyorsan ve 10 yıl saçlı gezeyim hiç yoktan iyidir diyorsan yaptır ekimi geç çünkü beklersen belki bu şansında kalmayabilir. Ama unutma belki 5 yıl sonra belki 10 yıl sonra belki de 15 yıl sonra kesinlikle ikinci bir ekime ihtiyacın olacaktır.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ektir hocam kendi saçlarınada faydası olur bekle diyenlere aldırma onlar bu işin ilmini çözememiş olanlar .tarla çorak olduktan sonra ekim işi nafile şimdi ektirirsen kendi saçlarında daha uzun ömürlü olur.ekim çoğu zaman expecia benzeri takviyelerle kişinin kendi saçlarınada olumlu etkileri oluyor.kafa derisinindeki kanlanmayada kalıcı olarak çok faydası var.

bakalim

• Sr. Member
Dostum ekimden sonra bütün saçlarını destekleyici şeyler kullanacağın için dökülmen de azalır.

Bence ilerlemeden ektir, ileride tümü gidecekse tamamen kelken ektirmek daha da sırıtıyor.
 Benim de hep aklımdaydı ektireceğim diye 26'ya kadar bekledim, saçma.

Klinik olarak;
Serkan Aygın en son 8.000 idi sana 10 demiş tabii değişmiş olabilir,
Asuman hair (İst-Pendik) ve Bilgehan Aydın yeterli gibi bu bütçeye.
Hepsinin Whatsapp tan dönüşü mevcut iyi araştır, hepsine sor ve donör çok iyi.

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu yaşta bu dökülme büyük soru işareti ilk önce saçlar neden döküldü bunu belirlemek gerekir tanı koyulmadan yapılan ekimde ekilen saçlarında dökülebilir hayal kırıklığına uğrama olasılığın çok yüksek tahlillerine baktır ilk önce ekimden sonra ona göre önlemini alman gerekli geçmiş olsun

Dr.hair

• Hero Member
Aynı yaştayız dökülmem senin kadar olmasa bile ekim yaptırdım. Bütçene uygun olarak Şahin Çelik'i tavsiye edebilirim. Sloocer'in söylediğine de katılıyorum bizim yaşta ekim yaptırdıktan sonra yıllar içerisinde donör bölgede de dökülmeler olacağı için ekilen saçlarda da seyrelmeler olabiliyor, fakat benim düşüncem dökülecekse donör bölgede döküleceğini ekim yaptırayım yukarıda dökülsün. Birçok örnek var 20'li yaşlarda ekim yaptırmayıp 30'larda norwood 7 olan ve ekim şansı kalmayan. O yüzden sana tavsiyem eğer 10 yıl sonra dökülme ihtimalini göze alıyorsan ve 10 yıl saçlı gezeyim hiç yoktan iyidir diyorsan yaptır ekimi geç çünkü beklersen belki bu şansında kalmayabilir. Ama unutma belki 5 yıl sonra belki 10 yıl sonra belki de 15 yıl sonra kesinlikle ikinci bir ekime ihtiyacın olacaktır.
  +

aeu000

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Serkan beyle görüştüm bugün ve ektirmeye karar verdim. Fiyat 8.000 ama zam gelecekmiş ondan umarım kaçırmam bu fiyatı çünkü eylülün sonunda yaptıracağım mülakatlara falan gireceğim bu dönem öncesinde başka türlü yaptıramam param tam yetecek. Bakalım kesin giriyorum bu yola. Plan da bu şekilde ne diyorsunuz? 3500 arkadan, 800 sakaldan alınacak.

DavyJones

• Hero Member
Hintell hocam Serkan bey bu arkadaşımıza 8bin tl demiş ama bana 10 bin tl dedi, neden?

Facebook Twitter Instagram