Gönderen Konu: Kaş ekimi yaptırdım  (Okunma sayısı 2497 defa)

Ahmet Çam

• Yeni üye
  • *
Kaş ekimi yaptırdım
« : 15 Temmuz 2020, 12:05:25 »
Merhaba arkadaşlar uzun süre seboreik dermatit sonucunda kaşlarımın baş kısımları çok döküldü bende bi arkadaşımın ekim yaptırdığı yere kaş ekimi yaptırdım aşağı yukarı sağa 20 sola 15 civarı. Ekim sonrasında kendi kaşlarım döküldü birinci sorum bu ekim sonrası sağlam köklerimin dökülmesi normal mi ve yeniden gelirler mi ? İkinci sorumda bazı ekilen greftler gerçekten yönleri ters ve yamuk çok pişman oldum bugun 21.gün kökleri ters olan greftleri cımbızla çeksem temelli kurtulurmuyum yoksa bu yamuk kökler benimle hep kalıcak mı ? Bilgisi olan önerisi olan düşüncelerini benimle paylaşırsa sevinirim psikolojimi alt üst etti

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Kaş ekimi yaptırdım
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2020, 12:45:45 »
öncesi sonrası  ve  operasyon resimleri ekleyin öncelikle  şok olmuş operasyon geçirdiğiniz için bölgedeki kılların beslenme dengesi bozulmuş tabı bır de dikkatsiz bir işlem tranvası olabilir
Global Moderator

Ahmet Çam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2020, 22:02:09 »
Peki sizce yeniden çıkarlar mı kendi kaşlarım ? Doktorumun dediğine göre işlem gördü orası yakında çıkar diyor ama hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.fotoğrafa gelince hiç istediğim gibi olmadı malesef

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2020, 22:20:03 »
Ne var ki bunda benim doğuştan o kısımlar yok denecek kadar seyrek hiç takmamıştım kafaya

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Temmuz 2020, 22:23:36 »
Peki sizce yeniden çıkarlar mı kendi kaşlarım ? Doktorumun dediğine göre işlem gördü orası yakında çıkar diyor ama hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.fotoğrafa gelince hiç istediğim gibi olmadı malesef
çıkar geri kaşların bu iş böyle yapılmaz..... Çünkü ektirdiğin bölgeye  saçtan alınıp nakil kesinlikle yanlış bir işlem belli eder kendini aralıklı kalın kalın teller sırıtır orası kaş başlangıcı  koldan alınr greftler sonrası saç telinden greft alınıp dağıtılarak ekim yapılabilir bu kaş ekim hadisesi saçtan daha sıkıntılıdır öyle hafife alınacak bir işlem kesinlikle değildir saçtan alayım ekeyim diyee birşey yok bu işin incelikleri vardır. Hangi merkez ekti bu kaşı  90 ekilmesi gerekirdi uç bölgeden 2 milim sonrası kendi kaş aralarına girerek 85,81,77 ile devam edilmeliydi  böyle bir kaş ekimi yok!!!ofsayt doğrusu benim çizdiğim gibi olmalıydı
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2020, 23:54:34 Gönderen: LaTenT »

Ahmet Çam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Temmuz 2020, 23:58:26 »
Cımbızla kökten çektim umarım tekrar çıkmazlar. Kesinlikle seyrek olmasını tercih ederim. Ekimin 16. Günü bugün, umarım tam yerleşmemişlerdir greftleri yerlerine çektim aldım temizledim orayı onun haricinde verdiğim ücrete üzüldüm orası ayrı bi konu.
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2020, 06:14:36 Gönderen: Ahmet Çam »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 16 Temmuz 2020, 01:10:40 »
Valla kardeşim insan değil bunlar ya bilmiyorsan yapma 3 kurus para için kaşa ektikleri yönlere bak yazık hangi firma bu
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 16 Temmuz 2020, 02:08:05 »
Öncelikle geçmiş olsun. Kötü bir tecrübe yaşadığınız için sizin adınıza üzüldüm.

Kaş için dolgun gösteren kalemler var geçen youtube üzerinde bir kuaförün eklediği video da görmüştüm. Sakal ve kaşlarına bu kalemleri uygulayarak ciddi bir görüntü değişikliği yapıyordu. Eğer şuan için seyrek görüntünüzden memnun değilseniz belki denemek istersiniz. Ama kaşlara zarar verir mi bilmiyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

inception

• Sr. Member
  • Galatasaray
« Yanıtla #8 : 20 Temmuz 2020, 02:42:07 »
Merkez neresi? Herkes bilsin de uzak dursun
Hair of Istanbul ☆ 4300 ☆ 30.06.20

●Şampuan     ●Spray
 ○Kerastase    ○Kerastase

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14845.0

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #9 : 20 Temmuz 2020, 03:05:29 »
Bu işi bilende yapıyor bilmeyenler yapıyor     sağlık Bakanlığı  sıkı  denetim  yapmalı   yazık  günah  insanlara ...her geçen  gün  mağdur  sayısı   artıyor 

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Temmuz 2020, 16:41:31 »
Hiç anlamadım açıkçası... kırmızı çizgiler kasın olması gerektiği yer.. sarı işaretlediydim bölgeye ekim yapmanın anacı nedir anlamış değilim...
Kanalları slitle açmışlar sanırım ama kaş İçin perkutan yani iğne ile kanal olması lazım.. Hos sizin kaş ekimine ihtiyacınız yokmuş. Pigmentasyon bu bölgeler için çok daha mantıklı.

Yolverin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 03 Eylül 2020, 21:16:28 »
Berbat bir ekim olmuş geçmiş olsun adınıza üzüldüm

inception

• Sr. Member
  • Galatasaray
« Yanıtla #12 : 03 Eylül 2020, 21:44:34 »
Son durum nedir
Hair of Istanbul ☆ 4300 ☆ 30.06.20

●Şampuan     ●Spray
 ○Kerastase    ○Kerastase

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14845.0

Belcikali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 04 Eylül 2020, 22:43:32 »
Arkadaşlar kaş ekiminde başarı elde etmiş merkezleri de yazalım, gerek duyanlar bilsin.
Kökler tuttuysa cımbızla alsan kök yine orda kalır, iğne ile epilasyon yapman gerekir herhalde.

secretservice

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 19 Eylül 2020, 13:49:06 »
konu sahibi foruma giriyor ancak cevap yazmamış yazılanlara..

Facebook Twitter Instagram