Gönderen Konu: Saç ekimi-Dermaroller  (Okunma sayısı 899 defa)

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi-Dermaroller
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2020, 13:18:45 »
Tam emin değilim ama dermarolleri ekim bölgesinde kullanan hiç görmedim. Tahminen 3 ay falan geçmesi gerekir sanırım. Ekim merkezine bi sorun isterseniz
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

pcd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2020, 13:31:00 »
Tam emin değilim ama dermarolleri ekim bölgesinde kullanan hiç görmedim. Tahminen 3 ay falan geçmesi gerekir sanırım. Ekim merkezine bi sorun isterseniz

Ekilmiş alanda, hala çıkma ihtimali olan eski saç kökleri varsa, onları zorlamak için denenebilir bence.

Aragon26

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2020, 15:06:59 »
Hocam neden dermarol kullanmak istiyorsunuz. Zaten o bölgede kanlanma Ekim ile beraber bolca oldu. Bence dermarol kullanımı şu asama da deriye zarar bile verebilir.

pcd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 25 Temmuz 2020, 15:09:04 »
Hocam neden dermarol kullanmak istiyorsunuz. Zaten o bölgede kanlanma Ekim ile beraber bolca oldu. Bence dermarol kullanımı şu asama da deriye zarar bile verebilir.

Ne zaman kullanmaya başlarsam sıkıntı yaşamam diye merak ediyorum. Hemen kullanmaya başlamayı düşünmüyorum zaten.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Temmuz 2020, 16:04:11 »
bence en az 6 ay geçmeli bazı kişilerde dört beş ay bile sürüyor ekim bölgesindeki kızarıklık böyle durumlarda hiç mantıklı değil hocam dermaroller kullanmak.

pcd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 25 Temmuz 2020, 16:06:41 »
bence en az 6 ay geçmeli bazı kişilerde dört beş ay bile sürüyor ekim bölgesindeki kızarıklık böyle durumlarda hiç mantıklı değil hocam dermaroller kullanmak.

Haklısın büyük ihtimalle.

Aragon26

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 25 Temmuz 2020, 16:38:04 »
+1

Facebook Twitter Instagram