Gönderen Konu: Uzun zamanda ekilen saclar dokulur mu  (Okunma sayısı 1162 defa)

Buman1907

• Yeni üye
  • *
Uzun zamanda ekilen saclar dokulur mu
« : 27 Temmuz 2020, 02:17:34 »
Merhaba arkadaslar.
Cok yararli bir grup herkese basarilar dilerim. Ben nerdeyse standart kel olmak uzeriyim. Babam da bu sekilde. Sorum diyelim ektirdim. Uzun vadede  ekilen saclar 3-4 seneye dokulur mu? Ekilen 6000 graft %90ustu bir basari ile tutsa bunlar kalici oluyor mu? Yoksa kaynak durumuna mi bagli? Fotograflarimi da paylasiyorum. Islak fotolar. Bu durumda ektirmek mantiksiz mi sizce?
 Cok Tesekkurler.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Uzun zamanda ekilen saclar dokulur mu
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2020, 02:37:17 »
Sac ekim  önce  ilk önce  vitamin   eksikliği  varmı baktır  dostum   sonra  ilaç tedavisi  görmen  gerekir  bu ilaç finasteride   proscar  ilaç  ismi   bu ilaç en az 9 ay kullan saç ekim  önce  .  araştırın detayli. .   saç ekim sonra 12 ay bu ilaç devam etmelisiniz . İlaç tedavisi  görmeden  direk ekim girersen   eski halini  mumla  ararsın   çünkü  senin durum.   Riskli  biraz herseyden  önce    doğru  yer  doğru bir planlama   yapacak  dr saç ekim  merkez bul  forumda  paylaşım  olan genel  anlamda  herkesin  memnun olduğu merkez araştırın  aktif paylaşım  olan yerler bakın .

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2020, 01:06:43 »
ekilen saçlar güvenli bölgeden alındığı zaman yaşlanmaya bağlı olarak minumum düzeyde saç dökülmesi olur .

Rüzgar3737

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2020, 15:58:42 »
Yaş kaç ustam?

Buman1907

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2020, 22:49:22 »
Yas 35. Bu arada foto Islak sac. Ilac kullanimi yan etkileri cok deniyor ama bilemiyorum acikcasi.

Facebook Twitter Instagram