Gönderen Konu: Forumun kullanımı ile alakalı öneri ...  (Okunma sayısı 680 defa)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Forumun kullanımı ile alakalı öneri ...
« : 28 Temmuz 2020, 15:49:23 »
Merhaba ,

Bu konuyu nereye açacağımı tam bilemedim. Konuyu gerekli yere taşır yöneticiler .Forum yöneticilerine tavsiyem mümkünse forumda bazı teknik değişiklikler yapmaları . Bunlar sadece bir öneridir ...

Yazdığımız konuda bir alıntı yapılırsa veya cevap verilirse diğer forumlarda giriş yaptığınızda yukarıda bu bildirimleri görüyorsunuz . Bizim forumda çok fazla konu açıldığı için yazdığın mesaja biri alıntı mı yaptı , konu nereye gitti bulmakta zorlanıyoruz ... Takip ettiğin konuları favoriye alma vsvs.  Bu tip bildirimlerin gerektiği sistem masrafsız ise geçilebilir diye düşünüyorum . Masraflı ise size kalmış bir durumdur.  Konuları takibi , daha iyi cevaplaşma vb durumlar açısından daha kullanışlı olur ...

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
Ynt: Forumun kullanımı ile alakalı öneri ...
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2020, 16:07:35 »
Siteye kayıt olurken izinler kısmında var diye hatırlıyorum. Eğer bana yanıt verilirse e-postama bildirim gelsin diye. Bir de konularda haberdar et kısmı var zaten.

Ancak gerçekten bazı teknik değişiklikleri iyi olur. Özellikle medikal tedavi kısmı, evet saç ekimi ağırlıklı bir forum burası ama yine de sonuçta saç ekimi ve medikal tedavi birbiriyle bağlantılı şeyler, ve medikal tedavi bölümü üyelerin gözünden kaçıyor gibi geliyor bana. Ya da HairLossTalk gibi yapılabilir. Her ilaç türüne ayrı bölüm.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2020, 18:35:55 »
Siteye kayıt olurken izinler kısmında var diye hatırlıyorum. Eğer bana yanıt verilirse e-postama bildirim gelsin diye. Bir de konularda haberdar et kısmı var zaten.

Ancak gerçekten bazı teknik değişiklikleri iyi olur. Özellikle medikal tedavi kısmı, evet saç ekimi ağırlıklı bir forum burası ama yine de sonuçta saç ekimi ve medikal tedavi birbiriyle bağlantılı şeyler, ve medikal tedavi bölümü üyelerin gözünden kaçıyor gibi geliyor bana. Ya da HairLossTalk gibi yapılabilir. Her ilaç türüne ayrı bölüm.

Haklısın üstadım. Keşke konuyu taşıyan admin taşırken 2 satır yazsaymış ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2020, 19:00:43 »
Haklısın üstadım. Keşke konuyu taşıyan admin taşırken 2 satır yazsaymış ...

belki hemen çalışmalara başladığından vakti olmadı  :D

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Temmuz 2020, 21:55:05 »
belki hemen çalışmalara başladığından vakti olmadı  :D

Hocam her konuyu neden trolluyorsunuz anlamıyorum burası sacekimi forumu forumun teknik çalışmasıyla ilgili bir konu açtık konusuyoruz sakalarinizi başka başlıklarda yapın bence yeterince komik konu var forumda ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Temmuz 2020, 23:04:08 »
Nofear takio et diye bi buton var ondan bahsetmiyorsun sanırım?
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

Facebook Twitter Instagram