Gönderen Konu: Finasterid ile alakalı  (Okunma sayısı 1025 defa)

Bruce Wayne

• Sr. Member
Ynt: Finasterid ile alakalı
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2021, 20:55:29 »
Abi nerden buluyorsunuz böyle boş boş konuları, finasterid ile alakalı yazınca ciddi bir şey soracaksınız sanıyoruz. Normal insan gibi su ile iç sende o zaman yani neden bunun için konu açma gereği duydunuz?

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2021, 22:34:26 »
Abi nerden buluyorsunuz böyle boş boş konuları, finasterid ile alakalı yazınca ciddi bir şey soracaksınız sanıyoruz. Normal insan gibi su ile iç sende o zaman yani neden bunun için konu açma gereği duydunuz?
sağlığın senin için bir önemi yok gibi insan yanlışlıkla yaptığı şeyi telaslanip acaba birsey olacak diye korkuyor soracak yer arıyor bu çok normal gelip burda saçma sapan konuşup tartismaya yer arama dostum görüldü atıp gecersin yorum yapmak zorunda değilsin

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2021, 02:11:44 »
sağlığın senin için bir önemi yok gibi insan yanlışlıkla yaptığı şeyi telaslanip acaba birsey olacak diye korkuyor soracak yer arıyor bu çok normal gelip burda saçma sapan konuşup tartismaya yer arama dostum görüldü atıp gecersin yorum yapmak zorunda değilsin
Böyle boş bir şey olduğunu bilsem zaten tıklamazdım bakmak için. Ayrıca sağlık hepimiz için önemli tabiki de hapı yuttuktan sonra senin gibi değişik fantezilerde bulunmuyorum dostum. Su ile içiyorum ve çok şükür bir sıkıntı olmuyor sana da öneririm. Ha bu arada senin sorunda da sağlık ile ilgili bir tedirginlik ya da korku yok, ilacın etkisini kaybedip kaybetmeyeceğini sormuşsun. Ne yazdığını da okuyabiliyorsundur umarım.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2021, 02:22:26 »
Böyle boş bir şey olduğunu bilsem zaten tıklamazdım bakmak için. Ayrıca sağlık hepimiz için önemli tabiki de hapı yuttuktan sonra senin gibi değişik fantezilerde bulunmuyorum dostum. Su ile içiyorum ve çok şükür bir sıkıntı olmuyor sana da öneririm. Ha bu arada senin sorunda da sağlık ile ilgili bir tedirginlik ya da korku yok, ilacın etkisini kaybedip kaybetmeyeceğini sormuşsun. Ne yazdığını da okuyabiliyorsundur umarım.
alel acele ile farklı soru sormuş olabilirim sana açıklama gereği duymuyorum girdin baktin konuya yazmak zorunda değilsin çıkar isine bakarsın seni zorlamiyoruz yaz diye, neyi nasil kullandigin ilgi alanimda da değil
« Son Düzenleme: 21 Mayıs 2021, 02:28:29 Gönderen: Kellikbey »

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2021, 02:28:31 »
alel acele ile farklı soru sormuş olabilirim sana açıklama gereği duymuyorum girdin baktin konuya yazmak zorunda değilsin çıkar isine bakarsın adamın tepesine attirip tartismaya yer arama, yaz diye seni zorlamiyoruz neyi nasil kullandigin ilgi alanimda değil
Aynen eminim alel acele ile farklı soru sormuşsundur. Sen ve senin gibilerin tek işlevi boş yapmak dostum kusura bakma ama. Ne araştırırsınız ne okursunuz ne bilgi sahibi olursunuz tek bildiğiniz konu açıp boş sorularınızı millete okutmak. Neyse son mesajım sana, daha fazla vakit kaybetmeyeyim sana laf anlatarak.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2021, 03:08:24 »
İstersen kola, meyve suyu veya sirke iç birşey olmaz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Unkownnn

• Full Member
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2021, 05:22:14 »
Arkadaş doğru söylüyor elli konu açtın ellisi de boş kardeşim bu kadar takıntılıysan uzaklaş kullanma hasta eder bu seni ne finasteridmiş yav

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 21 Mayıs 2021, 11:52:45 »
Arkadaş doğru söylüyor elli konu açtın ellisi de boş kardeşim bu kadar takıntılıysan uzaklaş kullanma hasta eder bu seni ne finasteridmiş yav
takıntı yok be kardeşim merak ettik sorduk valla bin pişman ettiniz

revengoa

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 21 Mayıs 2021, 12:17:32 »
+1

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 21 Mayıs 2021, 17:21:06 »
Su ile içiverin işte niye kendinizi boşuna şüpheye düşürüyorsunuz.

Fantastik dertler nelerdir ve nerelerde bulunurlar.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 21 Mayıs 2021, 23:29:26 »
Bir kaç hesap aynı kişi 😂😂

Facebook Twitter Instagram