Gönderen Konu: Saç dökülmesi için tavsiye  (Okunma sayısı 744 defa)

Antman

• Yeni üye
  • *
Saç dökülmesi için tavsiye
« : 28 Temmuz 2020, 23:39:45 »
25 yaşındayım ve 15 16 yaşımdan beri saçım dökülüyor. Çok doktora gititm, ayrıca birçok ilaç kullandım bi yararı olmadı. Dökülme türü genetik onuda biliyorum ama burda çok daha deneyimli ve bilgi sahibi arkadaşlar var sizce ne yapmalıyım ilaç mı kullanayım, ilaç tavsiyeniz var mı yoksa saç ekimi felan mı düşünmeliyim?

Salvador

• Hero Member
Ynt: Saç dökülmesi için tavsiye
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2020, 00:36:45 »
25 yaşındayım ve 15 16 yaşımdan beri saçım dökülüyor. Çok doktora gititm, ayrıca birçok ilaç kullandım bi yararı olmadı. Dökülme türü genetik onuda biliyorum ama burda çok daha deneyimli ve bilgi sahibi arkadaşlar var sizce ne yapmalıyım ilaç mı kullanayım, ilaç tavsiyeniz var mı yoksa saç ekimi felan mı düşünmeliyim?
Sevgili kardeşim yaşın genç olduğu için ve dökülmek medikal takviye olmaksızın devam edeceği için tedavi tabiki yapmalısın.Öncelikle bu https://el2.convertkit-mail.com/c/92ukxeeq6ktdugrrxou9/g3hnh5holwx8rv/aHR0cHM6Ly92aW1lby5jb20vMzEwNDQ0MjM2L2JlZDZlYjAzYzI= masajı yapmanı öneririm her gün izle ve bu prosedürü uygula.İnsulin ignesiyle mikroigneleme yapmanı da öneriyorum haftada 2 kere bunu yaparsan fibrozisi engellersin şampuan olaraksa haftada 1 ketoral al ve kimyasalı az parabensiz ve sabunsuz şampuanlar kullan.İcerden finastreid kullanmani öneririm
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

BlackShadow

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç dökülmesi için tavsiye
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2020, 15:45:08 »
Tepende minyatürleşme var bunun için doktor kontrolünde ve izininde Finasterid öneririm. Ayriyetten Dermaroller ile güzel sonuçlar alabilirsin. Önler içinse 2-3 sene sonra ekim yaptırırsan başarılı bir sonuç elde edebilirsin.

Facebook Twitter Instagram