Gönderen Konu: Saç dökülmesi için tavsiye  (Okunma sayısı 171 defa)

KaanCarry

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç dökülmesi için tavsiye
« : 07 Mart 2023, 22:54:49 »
Şimdi benim lise çağlarında çok sık gür ve dalgalı saçlarım vardı ne olduysa 17-18 li yaşlarımda başladı ve saçlarım ani bir şekilde dökülmeye başladı, şuan 27 yaşındayım ön alın çizgimde bir problem yok yanlar ve orta bölgede çok sıkıntılı değil ama lanet olası tepe bölgemde kafa derim gözükecek kadar bir seyrelme var, daha önce dermatologa gittim bana abuk subuk ilaçlar verdi zaten ne hikmetse o Alopecia sprey ve şampuan kullandıktan sonra tepe bölgemdeki seyreklik aşırı derece arttı sonra gel sana prp mezo yapalım dedi, bende içimde kalmasın deneyelim ne olacak dedim tabikide bir faydasını görmedim çin işkencesi gibi sadece :D neyse saçlarım uzayınca bir problem yok ama bu dökülme daha devam edecek gibi şimdi ben saçımda tam olarak ne var bunu nasıl öğrenebilirim hang doktora gidip hangi testleri yaptırmam gerek genetik mi yoksa başka bir hastalığa dayalı bir dökülmem mi var bunu nasıl anlarım gittiğim doktor bir halt söylemedi sadece ürünlerini pazarlayıp parayı cebine indirdi bu konuda yardımcı olrusanız sevinirim

Facebook Twitter Instagram