Gönderen Konu: Sac ekimi icin tavsiye alabilirmiyim  (Okunma sayısı 2047 defa)

Gelkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekimi icin tavsiye alabilirmiyim
« : 24 Ağustos 2018, 20:10:43 »
Merhabalar
Arkadaslar yasim 32 3 sene oncesine kadar minox  finas falan kullanarak saclari bi sekilde kafamda tutabiliyordum. Fakat malumunuz ilaclari 3 sene once falan biraktim. Babada saclar suleyman demirel. 23-24 yasinda basladi son 1 senede agresiflesti  ilk sakaklar acilmaya basladi vertex daha hizli dokuldu ne oneririzsiniz nekadar ekim yapilabilir ne kadar donor cikar kime  gideyim bu dertten nasi kurtulurum ya da kurtulusum varmidir. Tekrar finas minox yapsam nekadar kurtarir

Gelkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi icin tavsiye alabilirmiyim
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2018, 20:12:53 »
Ek fotolar
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2018, 20:19:11 Gönderen: Gelkel »

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2018, 21:29:17 »
Donör güzel duruyor. Hiç girme finas, minoxil falan. Kafana yatan bütçene uygun bir ekimciyle görüş.

Gelkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2018, 21:57:47 »
Yanitin icin tesekkurler
Acaba nekadar ekim kurtarir beni bi cok arkadas konustuklari doktorlardan cok farkli greft sayilari almislar gibi gorundu. Tam dokulmesini beklememe gerek varmi acaba kafam baya karisik ne yapmam gerektigi halkinda acikcasi nette maille vs sorulabiliyomu doktorlara nereden bulunuyor mailler butcem 10-20 arasi doktor tavsiyesu nedir benim sac tipime gore

trader

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2018, 22:09:52 »
yaş 35 aynı tip seyreklik bendede var  belki 1 tık sıkılıkdadir ne kadar greft kurtarır ki? şuan topik ile şöyle böyle götürmeye calisiyoruz kayığı lakin su almaya başladı biryerde batmamak için acil müdehale şart oldu

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2018, 22:25:07 »
Vertex açık, şakaklar boş, üstler seyrek. 3000-4000 arası olabilir bence. Vertex ekilmezse daha az tabi. 5000 ve üzeri diyen ekimcilerden hızla uzaklaşın derim. Forumda birçok ekimci var. Bütçe ne kadar

Gelkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2018, 22:33:32 »
Neden 5000 diyenlerden uzaklasayim. Butcem 10-20 arasi vertex in kapanmasini umarim ama zor bir alan gibi gorunuyor 5000 kok cikarsa daha iyi degilmi kurtarmazmi beni. Sakaklarim dumduz olsun istemiyorum zaten hatta oyle bir firsat varsa hafif bi girinti kalmasini isterim

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2018, 23:22:15 »
Valla bu açıklık 5000 değil bence. Bazı merkezler ekebildikleri kadar ekiyorlar. Bu durumda donörün anası ağlıyor. Ekilen kökler fazla dışarıda beklediği için ekim başarısı düşüyor. Tek seferde fazla alım olduğunda ikinci bir ekim çok zorlaşıyor. Yani iyi planlama ve az greftle çok iş amaç. Yoksa inan bu kafaya 6500 ekerim diyen kasaplar çıkacaktır.

Gelkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2018, 23:42:35 »
Valla hocam aklimda koray hoca vardi malum euro ucunca artik dokunmasi zor bir yerde oldu. Ilhan serdarogluyla gorusmeyi dusunuyorum fakat genelde ilhan hocanin hastalari konularin sonunu getirmemis

Ve vertex konusunda iste budur dediginiz bir hoca varmidir genelde vertex ekimlerde istenilen sonuclar alinamiyor anladigim kadariyla. Insanlar vertexi okadar onemsemiyor mu acaba bana kalirsa sakaklar kalsin vertex kapansin hoca arayisim devam ediyor. Tavsiye ve goruslerin devamini bekliyorum

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 24 Ağustos 2018, 23:50:58 »
Valla vertex geç gelişen bir bölge, kan dolaşımından ötürü. Ama karartır orayı iki bir ekim. Kafana yatan kişilerle görüşüp burada paylaşırsan mutlaka yeni fikirler tavsiyeler çıkar.

Gelkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Ağustos 2018, 15:05:26 »
Acaba finas nekadar kurtarir su an icin baslamayi dunusuyorum sonucta ekimde olsa ekimciler kullandiriyorlar bildigin kadariyla

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 25 Ağustos 2018, 23:07:06 »
Hisar estemylife,sibel ulusan ,şahin çelik bunlara bir bak istersen .senin dökülme tipine göre uygun ekimciler diye düşünüyorum.

Gelkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 25 Ağustos 2018, 23:10:28 »
Hisar estemylife,sibel ulusan ,şahin çelik bunlara bir bak istersen .senin dökülme tipine göre uygun ekimciler diye düşünüyorum.
Tesekkurler arastiracagim. Benim sacim bir garipmi dokulmus banami oyle geliyor saclarmi cok incelmis yoksa tamamen dokulmusmu anlayamiyorum bu durumda ektirmek var olan saclarida bitirmesin

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 25 Ağustos 2018, 23:15:16 »
Bölgesel ektirirsen sorun olmaz kardeşim daha çok öne ve vertekse yoğun ekim yapılırsa var olan saçların zarar görmez.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 26 Ağustos 2018, 00:29:34 »
Valla hocam aklimda koray hoca vardi malum euro ucunca artik dokunmasi zor bir yerde oldu. Ilhan serdarogluyla gorusmeyi dusunuyorum fakat genelde ilhan hocanin hastalari konularin sonunu getirmemis

Ve vertex konusunda iste budur dediginiz bir hoca varmidir genelde vertex ekimlerde istenilen sonuclar alinamiyor anladigim kadariyla. Insanlar vertexi okadar onemsemiyor mu acaba bana kalirsa sakaklar kalsin vertex kapansin hoca arayisim devam ediyor. Tavsiye ve goruslerin devamini bekliyorum

Görmüşken söyleyeyim Koray Hoca'da bu saça 5000 eker. Sizin saçınıza sıklaştırma ekimi yaptırmak lazım o nedenle sıklaştırma ekimlerini araştırın. Bildiğim kadarıyla İlhan Serdaroğlu sıklaştırma ekimi yapmıyor zaten yapsa ben bu forumu keşfetmezdim gider bende İlhan Beye ekimi yaptırırdım. Benimde saçlarım var ama ailemde genetik dökülme olduğu için finasterid kullanıyorum, finasterid bu saçlara iyi gelir size de olumlu motivasyon sağlar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram