Gönderen Konu: SAÇ EKİMİ YAPTIRDIM SAÇLARIM CIKMADI DAVA AÇSAM SONUÇ ALABILIRMIYIM  (Okunma sayısı 4530 defa)

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2 sene once unlu bi dr a 1923 greft ekim yaptırdım saçların yuzde 10 bile cıkmadı dava acsam sonuç alabılırmıyım.2 000 greft on bolge 6 sene onceden baska dr ektı onlar cıktı. ıkıncı ektırdıgım saçlar cıkmadı. tecrubelı arkadslr yardım edermısınız.

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
yukardakı ekim oncesi buda gucel halı ekilen bölgeler sızce cıkmısmı

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
diger fotolar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Çok yanlıs bir planlama bu açıklığa.. Kim bu ünlü doktor?
Global Moderator

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018, 18:45:18 Gönderen: dent.58 »

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok yanlıs bir planlama bu açıklığa.. Kim bu ünlü doktor?

suan ısım vermek istemıyorum. dr ile görüşemdım. sonra ısmını yazarım foruma

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hukuk insanların haklarını maduruyetlerını savunmak için vardır elbet bir sonuç alırsınız diye düşünüyorum forumda koray hocaya ektiren tony montana arkadaşımız avukat kendisine danışabılırsınız bu konularda bizden daha bılgılıdır.
Global Moderator

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hukuk her zaman turkıyede ıse yaramıyor maalesef . hiç boyle bır durumla ugrasan varmı acaba. tesrubesi olan bırı bılgılendırırse ıyı olur.

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekilenler çıkmamış var olanlar da dökülmüş. Hukuki yola başvurmadan önce doktorunuzla iletişime geçip mağduriyetinizi ve isteğinizi net şekilde dile getirin. Başarısız bir ekim olduğu ortada. Kendisi yurt dışında tanınan bir doktor. Ücret iadesi veya ücretsiz revizyon yapacaktır (yapmalı) diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018, 19:03:36 Gönderen: kilian »

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekilenler çıkmamış var olanlar da dökülmüş. Hukuki yola başvurmadan önce doktorunuzla iletişime geçip mağduriyetinizi ve isteğinizi net şekilde dile getirin. Başarısız bir ekim olduğu ortada. Kendisi yurt dışında tanınan bir doktor. Ücret iadesi veya ücretsiz revizyon yapacaktır (yapmalı) düşünüyorum.
tavsıyelerınız ıcın tesekur ederım ama  dr ısmını vermedim yanlış anladınız galıba

Biradam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu kafayı eken kişi belli ve para iadesi yapmayan birisi ve bunu prensip edinmiş heralde ama bence yanlış yapıyor adamın saçları çıkmadıysa ücretini iade edeceksin iki iki daha dört ötesi yok.para iadesi yaparsam başarısızlığımı alanen kabul etmiş olurum diye düşünüyor heralde ve bu durumdada hasta dava açarsa haklı olabilir gibisinden düşünceleride olabilir ama hastalarıyla karşılıklı güven ve diyalog eksikliği olmayan bir doktorun böyle kaygılar gütmemesi lazım.

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu kafayı eken kişi belli ve para iadesi yapmayan birisi ve bunu prensip edinmiş heralde ama bence yanlış yapıyor adamın saçları çıkmadıysa ücretini iade edeceksin iki iki daha dört ötesi yok.para iadesi yaparsam başarısızlığımı alanen kabul etmiş olurum diye düşünüyor heralde ve bu durumdada hasta dava açarsa haklı olabilir gibisinden düşünceleride olabilir ama hastalarıyla karşılıklı güven ve diyalog eksikliği olmayan bir doktorun böyle kaygılar gütmemesi lazım.
Para pesinde degilim ekilen saclarin yarisi bile çıkmadı  one ekilen greftler hiç çıkmadı

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dava açarsan elbet bir sonuç alma ihtimalin olur ama bununda ancak maddi bir getirisi olabilir.onun dışında nasıl bir sonuç almak istediğinizi tam olarak anlayamadım.
Önce avukatınız aracılığı ile şikayetçi olduğunuz doktordan taleplerinizi bildirmeniz gerekir.olumsuz yanıt alırsanız mahkemeye başvurursunuz .doktorunuz size saç ekimi yaptırdığını inkar etmezse eğer dava süreci başlar.size yapılan saç ekimi operasyonuna rağmen saçınızın çıkmadığına dair bilirkişi raporu almayı hakederseniz maddi tazminat almayı hakedebilirsiniz.bu süreçte bozulan psikolojiniz vs gibi durumlar varsa ve hekiminiz mağduriyetiniz karşısında olumsuz tavır takındıysa vs gibi  daha fazla hak talep etme olasılığınız artacaktır.
Siz maddi tazminat peşinde değilseniz eğer mahkemeye başvurmanız sanırım pek anlam ifade etmeyecektir.doktorunuzun saç ekimi operasyonunuzda herhangi bir suistmalinin  bulunduğunu ve sağlığınızı bozduğunuzu düşünüyorsanız eğer bimere şikayet etmeniz daha isabetli olacaktır yada bağlı bulunduğu sağlık müdürlüğüne giderek direkt olarak şikayette bulunabilirsiniz.

dent.58

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dava açarsan elbet bir sonuç alma ihtimalin olur ama bununda ancak maddi bir getirisi olabilir.onun dışında nasıl bir sonuç almak istediğinizi tam olarak anlayamadım.
Önce avukatınız aracılığı ile şikayetçi olduğunuz doktordan taleplerinizi bildirmeniz gerekir.olumsuz yanıt alırsanız mahkemeye başvurursunuz .doktorunuz size saç ekimi yaptırdığını inkar etmezse eğer dava süreci başlar.size yapılan saç ekimi operasyonuna rağmen saçınızın çıkmadığına dair bilirkişi raporu almayı hakederseniz maddi tazminat almayı hakedebilirsiniz.bu süreçte bozulan psikolojiniz vs gibi durumlar varsa ve hekiminiz mağduriyetiniz karşısında olumsuz tavır takındıysa vs gibi  daha fazla hak talep etme olasılığınız artacaktır.
Siz maddi tazminat peşinde değilseniz eğer mahkemeye başvurmanız sanırım pek anlam ifade etmeyecektir.doktorunuzun saç ekimi operasyonunuzda herhangi bir suistmalinin  bulunduğunu ve sağlığınızı bozduğunuzu düşünüyorsanız eğer bimere şikayet etmeniz daha isabetli olacaktır yada bağlı bulunduğu sağlık müdürlüğüne giderek direkt olarak şikayette bulunabilirsiniz.
amacım hakkımı aramak . tavsiyelerınız için sağolun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
.konu konuyu açan arkadaşın talebi üzerine silinecektir.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram