Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırdım saçlarım çıkmıyor  (Okunma sayısı 2096 defa)

Gkemi

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi yaptırdım saçlarım çıkmıyor
« : 26 Mayıs 2021, 16:26:37 »
Iyi günler arkadaslar. Konuyu uzatmadan anlaticam.

24.12.2020 tarihinde elif yamanda sac ekimi yaptirdim. bu hafta 5 ay oldu hala tam cikmadi. ilk 4 ay zaten nerdeyse bisey cikmadi. yeni yeni tek tük... saclar donördan 6000 kök cikti. genelde ikiz ve ücüz (kendim gördüm sahidim) ekenlerde güzel bi sonuc bekliyorlardi. yasim 27. sigara ve alkol yok.

Hata bence bende, aceba neyi yanlis yaptim ? suanda kizarik ve uyusukluk biraz var daha. vitaminleri kan ölcümüyle test ettirdim ve saglam. biotin kullaniyorum yinede. bu arada 3 yil protez kullandim.

resim atamiyorum, yapamadim malesef

yardimci olursaniz sevinirim

ekimden önce

ekimden sonra

Leonidas

• Hero Member
Ynt: saclarim cikmiyo
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2021, 16:32:29 »
Hocam foto olmadan bişe demek zor, ekler ve seçenekler kısmından foto yükleyebilirsiniz.

Gkemi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2021, 16:38:48 »
en alt resim suanki halim...
  • Ekim Tarihi: 24.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Elif yaman
  • Greft Miktarı 6500
  • Yaşınız 27

Hafifsacli

• Full Member
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2021, 17:41:48 »
Hata neden sizde onu biraz anlatsanız ?
  • Ekim Tarihi: 03.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 26

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2021, 18:10:34 »
senin yanlışın değil kardeşim eken kişilerin başarısızlığı .belki arada ektikleri kişilerin az çok saçı çıkmış olabilir bu seni aldatmasın .her ekim merkezinin bir başarı ortalaması var ,çevrende ektikleri kişilerin saçı oldu diyorsun neye göre oldu belki az bir açıklıkları vardı yada sana ektikleri gibi 6000 ekmişlerdir 2000 çıkmıştır ondada memnun olmuşlarırdır.senin durumuna bakılırsa 1000 greft falan bir şey çıkmış.
vitamin ilaç falan hepsi hikaye düzgün ekilseydi çoğu çıkardı emin ol.

phantom

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2021, 20:35:32 »
Antidepresan kullanmıyorsanız,ekim sonrası büyük bir stres yaşamadıysanız, ekim sonrası ilk bir hafta size söylenenleri yanlış yapmadıysanız yüzde 99 ekim merkezi kaynaklı olarak saçlarınız çıkmamıştır.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2021, 22:05:19 »
 geniş alan geriden gelebilir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2021, 22:43:26 »
gelişim süreci devam edicektir çıkışları desteklemesi için ekilenlerin prp yaptırmanızı öneriyorum
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Alipoyrazzz

• Full Member
Ynt: Saç ekimi yaptırdım saçlarım çıkmıyor
« Yanıtla #8 : 27 Mayıs 2021, 02:33:51 »
Kabuk dökümü sonrası görüntü gayet iyi ama maalesef sonrası beklenilen düzeyde değil

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Mayıs 2021, 12:07:36 »
Kabuk dökümü sonrası görüntü gayet iyi ama maalesef sonrası beklenilen düzeyde değil

Evet bende doğrusu ona şaşırdım demekki şoktan sonra bir daha çıkmamak üzere öldü greftler.
Birde Acaba diyorum enseyi üç numara traş ettiklerinden dolayı olabilirmi yani ekerlerken zaten uzun olmuş olabilir greftler.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 27 Mayıs 2021, 12:53:43 »
Evet bende doğrusu ona şaşırdım demekki şoktan sonra bir daha çıkmamak üzere öldü greftler.
Birde Acaba diyorum enseyi üç numara traş ettiklerinden dolayı olabilirmi yani ekerlerken zaten uzun olmuş olabilir greftler.

hayır
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 27 Mayıs 2021, 16:48:02 »
Geçmiş olsun malesef şu ana kadar ekilen 6000 greftin en fazla 1500 kadarı çıkmış.

salvo

• Full Member
  • Tevekkül
« Yanıtla #12 : 27 Mayıs 2021, 16:51:16 »
Üzücü ama az bir ihtimal olsa da süreç devam ediyor. 7-8 ay belki bişeyler olur .
Ekim sırasında greftler alındıktan sonra ekim için uzun süre falan bekletildiniz mi hatırlıyor musunuz ? Greftleri sağlıklı saklayamadılar mı acaba ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 27 Mayıs 2021, 17:03:33 »
ekım den zıya de planlama bu kafa 1 ekımle kapanmaz ilk ekim ortaya kadar yapılsa  çok güzel sonuç olur sonra tepeye saç sakal düşünür işi bitirirdiniz

hangi başarıya güvenerek böyle 1 ekımde tüm alanı kapatmaya çalışıyorlar anlamıyorum ektiklerinin %90 çıkıyormu da bu risklere giriyorlar..

tabı burada ınsanlarında bılınçlenmesı lazım ben 1 ekım istiyorum 1 ekımle heryere ekılsın kurtulayım kafası sundan vaz geçsenız keske

süreciniz devam ediyor umarım daha ıyı olur

Global Moderator

reghull

• Full Member
« Yanıtla #14 : 07 Mayıs 2023, 16:08:41 »
Antidepresan kullanmıyorsanız,ekim sonrası büyük bir stres yaşamadıysanız, ekim sonrası ilk bir hafta size söylenenleri yanlış yapmadıysanız yüzde 99 ekim merkezi kaynaklı olarak saçlarınız çıkmamıştır.
hocam bende antidepresan kullanıyorum yeni ekim yaptirdim,merkeze sordum bişey olmaz dedi ,nereden çıkardınız zararli olduğunu
  • Ekim Tarihi: 03.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi lipomosal finasterid jel,xpecia

Facebook Twitter Instagram