Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırdım fakat dökülmeyen saçlarım dökülüyor  (Okunma sayısı 989 defa)

akasniper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yaklaşık 4.5 ay önce saç ekimi yaptırdım ön kısmım dökülmüştü orta kısımda dökülmeyen yerler vardı oralarda dökülme halen devam etmekte bunun için bir önerinşz var mı süreci yabaşlatmak veya dökülme olması normal mi acaba fotoğraf ekliyorum dökülmeyen yeri görmeniz için

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi yaptırdım fakat dökülmeyen saçlarım dökülüyor
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2024, 00:02:52 »
ekim öncesi halinide yükleyebilirmisin dostum.

akasniper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
  • Ekim Tarihi: 27.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Karadeniz saç ekim merkezi
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Biotin 5000

yigitozkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2024, 09:20:29 »
Benimde biraz senin gibi bir dökülme yapım vardı bir tık daha yoğun diyebilirim sadece. Ben ekim ile birlikte vitamin serum ve çok istemesem de finansterid kullanımına başladım (proscar 1/4) açıkcası yaşım genç olduğu için bende çok tedirgindim ama 15/20 gündür kullanıyorum çok çok ufak bir libido azalması var yalan yok ama o bahsedilen kadar abartılı yan etkiler oluşmuyor zaten hocamda aynısını söylemişti. Xpecia gibi bir komplex vitamin ve az dozda proscar ile destekleyebilirsin ben mossi vitamin kullanıyorum ama pek farkı yok hepsi aynı yeterki destekle dedi Ahmet hoca. İnce tel bir saç yapın var yaşında benim gibi genç ekim yaptırdık şimdide en iyi şekilde koruma zamanı  :)
  • Ekim Tarihi: 26.01.2024
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - The Hair Clinic / www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34270
  • Greft Miktarı 4850
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Mossi Vitamin , Proscar 1/4 , Mossi Ozon Oil Serum

akasniper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Şubat 2024, 09:29:20 »
Finans harici yağı ve vitamini almaya karar verdim😀😀
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

akasniper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Şubat 2024, 10:15:27 »
Benimde biraz senin gibi bir dökülme yapım vardı bir tık daha yoğun diyebilirim sadece. Ben ekim ile birlikte vitamin serum ve çok istemesem de finansterid kullanımına başladım (proscar 1/4) açıkcası yaşım genç olduğu için bende çok tedirgindim ama 15/20 gündür kullanıyorum çok çok ufak bir libido azalması var yalan yok ama o bahsedilen kadar abartılı yan etkiler oluşmuyor zaten hocamda aynısını söylemişti. Xpecia gibi bir komplex vitamin ve az dozda proscar ile destekleyebilirsin ben mossi vitamin kullanıyorum ama pek farkı yok hepsi aynı yeterki destekle dedi Ahmet hoca. İnce tel bir saç yapın var yaşında benim gibi genç ekim yaptırdık şimdide en iyi şekilde koruma zamanı  :)

Ekim yaptırdığım yere sordum kök hücre tedavisi yaptırmam gerektiğini söyledi hiçbir ilaç şampuan dökülmeyi engellemez dedi fakat kök hücre içinde sağlam bir ücret istedi
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

pisikletadam

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2024, 23:49:01 »
Ekim yaptırdığım yere sordum kök hücre tedavisi yaptırmam gerektiğini söyledi hiçbir ilaç şampuan dökülmeyi engellemez dedi fakat kök hücre içinde sağlam bir ücret istedi

Öyle bir tedavi yok hocam kastettiği şey regenera activa'dır yüksek ihtimal ama çoğu kişi denedi forumda geçmiş postlarda konuları var arkadaşların iyi bir sonuç alanını henüz görmedim.

akasniper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2024, 00:30:42 »
Öyle bir tedavi yok hocam kastettiği şey regenera activa'dır yüksek ihtimal ama çoğu kişi denedi forumda geçmiş postlarda konuları var arkadaşların iyi bir sonuç alanını henüz görmedim.

Onun amacı para kopartmak zaten
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

yigitozkan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 22 Şubat 2024, 11:10:38 »
Çok takılmamak lazım bence mevsim geçiş dönemleri 3'er aydan toplamda bir yıl içerisinde 6 prp düşünüyorum dediğim gibi vitamin ve ozon serumu kullanıyorum coraspirin alıyorum onu çok tavsiye ettiler ilk ayımı bitirdim şok dökülmem bile hafif geçiyor şuan bir sporcu olarak şunu söyleyebilirim besinlerimiz çok kalitesiz yani buna ciddi finans bile ayarlasan malesef gerekli besinleri doğru bir şekilde alamıyoruz saç vitaminlerinin haricinde geri kalan vitaminlerim içinde Nature's Supreme Multivitamin for Men ürününü almayı düşünüyorum içeriğini beğendim fiyatıda makul xpecia + bu ürün heralde pek eksik kalmaz vücutta sende inceleyebilirsin
  • Ekim Tarihi: 26.01.2024
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - The Hair Clinic / www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=34270
  • Greft Miktarı 4850
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Mossi Vitamin , Proscar 1/4 , Mossi Ozon Oil Serum

akasniper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Şubat 2024, 00:09:44 »
Xpecia ve finasa çok sıcak bakmıyorum başka alternatif düşünüyorum prpye başladım 2 gün sonra 2.ye gideceğim
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

akasniper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2024, 00:24:35 »
Çok takılmamak lazım bence mevsim geçiş dönemleri 3'er aydan toplamda bir yıl içerisinde 6 prp düşünüyorum dediğim gibi vitamin ve ozon serumu kullanıyorum coraspirin alıyorum onu çok tavsiye ettiler ilk ayımı bitirdim şok dökülmem bile hafif geçiyor şuan bir sporcu olarak şunu söyleyebilirim besinlerimiz çok kalitesiz yani buna ciddi finans bile ayarlasan malesef gerekli besinleri doğru bir şekilde alamıyoruz saç vitaminlerinin haricinde geri kalan vitaminlerim içinde Nature's Supreme Multivitamin for Men ürününü almayı düşünüyorum içeriğini beğendim fiyatıda makul xpecia + bu ürün heralde pek eksik kalmaz vücutta sende inceleyebilirsin

Bir de siz ahmet tosunda saç ektirmişsiniz acaba size hoca bir takviye önerdi mi benimki önermiyor sadece para koparma peşinde
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

akasniper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
+++
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

akasniper

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
3 hafta önce 2. Prpyi yaptırırken prpyi yapan kadjn ana saçlarımın çok döküldüğünü söyledi bende bu yüzden konu açmıştım yardım edebilecek birisi var mı ne yapabilirim
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram