Gönderen Konu: Saç ektirdim fakat kendi saçlarım dökülmeye devam edecek  (Okunma sayısı 1714 defa)

_Glorious_

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar. Dökülmem genetik, ön bölge ve tepe bölgesi beni rahatsız ettiği için ekim yaptırdım. 27 yaşında olduğum için kendi saçlarım dökülmeye devam edecek bunun bilincindeyim. Şu ana kadar finasterid ve minoxil kullandım. Sizce mevcut saçlarımı korumak için neler yapmalıyım? şimdilik biotin ve xpecia kullanmayı düşünüyorum, minoxil de kullanayım mı?

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirmem fakat kendi saçlarım dökülmeye devam edecek
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2017, 20:35:39 »
Xpecia egeryetmezse Solgar Saw Palmetto , biotin ve Zink (çinko)   beslenmede Hergun 2 3 bardak Yesilcay Yesilcayi faydasi var az da olda Dht oraninin azalmasinda  Finas kullanmis gbi wc ye cikiyorsun Günde

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2017, 20:37:18 »
finasterid ve minoxidil yeterli biotin ekleyebilirsin bloker losyon spiro ve folixir falan ekleyebilirsin
saçları ekmeydi dersin

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2017, 20:41:40 »
minoxu günde 1 fıs şeklinde koruma amaçlı kullanabilirsin ..ama  devam edeceksin..minoxu 5 fıs sabah 5fıs akşam kullanma alışmasın saçın sadece kan akışını hızlandırmak için gece yatarken 1 fıs yaparak masaj yap ..böylelikle kan akışını sağlar..zaten minoxun amacı kan akışını hızlandırmak..çok kullanırsan alkol saçını yıpratıyor 1 fıs iyi yerinde bir dozaj..koruma amaçlı çoğu insan yerli yabancı böyle kullanıyor forumlarda minoxu
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2017, 20:47:54 Gönderen: ruhi mücerret »

Facebook Twitter Instagram