Gönderen Konu: 28 Temmuz 2020 Estetıcum Saç ekimi 4100 Greft yaş 27  (Okunma sayısı 1142 defa)

opievanta

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Uzun süren araştırmalar sonucunda hem lokasyon olarak yakın olmasından kaynaklı hem de aldığı başarılı sonuçlar ile ilgimi çeken Esteticium'da 28.07.2020 tarihinde saç ekimi yaptırdım. Yaş :27
(Ekim öncesi ve sonrası fotoğraflar mevcuttur.)

Ekip gayet ilgiliydi. Sabahın erken saatlerinde başlayan ekim, akşam saatlerinde bitti.
Yorumlarınızı merak ediyorum :)  @Hintell

Eksi sözlük

• Sr. Member
Hayırlı olsun ön çizginiz çok iyi bir estetik duruşa sahip değil bunların dışında normal bir ekim umarım süreç sonu mutlu eder sizi.

opievanta

• Yeni üye
  • *
Ön çizgi sizce neden estetik değil peki hocam ? Beraber belirledik ekimi yapan arkadaş ile en doğal görünümün bu şekilde olacağına kanaat getirmiştik... Umarım beklediğimiz gibi olur..

Eksi sözlük

• Sr. Member
Ön çizgi sizce neden estetik değil peki hocam ? Beraber belirledik ekimi yapan arkadaş ile en doğal görünümün bu şekilde olacağına kanaat getirmiştik... Umarım beklediğimiz gibi olur..

Şakaklar biraz oval ve içeride olmalıydı şakak kısımları bozuyor diğer ön çizgilere bakarsan anlarsın artık bu cizgiler vasat kalıyor merkezlerin kendilerini geliştirmeleri gerek bu konuda  hep aynı şekilde devam ediyorlar.

opievanta

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2020, 16:55:12 Gönderen: opievanta »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 28 TEMMUZ 2020 ESTETICUM SAÇ EKİMİ 4100 GREFT YAŞ 27
« Yanıtla #5 : 29 Temmuz 2020, 16:38:02 »
Hayırlı olsun standart bir ekim ön çizgi evet daha estetik olabilirmiş şakak kısımları ve alt şakak birleşim noktaları.
Global Moderator

opievanta

• Yeni üye
  • *
Ynt: 28 Temmuz 2020 Estetıcum Saç ekimi 4100 Greft yaş 27
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2020, 16:54:35 »
Teşekkür ederim Hintell ,

"standart bir ekim " kötü bir anlamda mı ? Yani genel olarak değerlendirdiğinde donör, uzama tipi, ekim yönü, ekim yoğunluğu, ekim planlaması gibi kavramlar yetersiz mi ? açıkçası çok uzun bir süreç sonunda karar verdim. referansları da çok iyiydi. mümkün mertebe ben de doğal bir görünüm istedim ve bu çıktı ortaya... Yorumlarını alabilir miyim ? :) Teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2020, 17:01:41 Gönderen: opievanta »

Gökhan Çetinkaya

• Yeni üye
  • *
Ynt: 28 Temmuz 2020 Estetıcum Saç ekimi 4100 Greft yaş 27
« Yanıtla #7 : 03 Haziran 2021, 22:45:56 »
Ekim ücreti ne kadardı acaba birde Ekim ne durumda

Facebook Twitter Instagram