Gönderen Konu: Ankara saç ekim konusunda yarım lütfen  (Okunma sayısı 600 defa)

Jabberd

• Yeni üye
  • *
Ankara saç ekim konusunda yarım lütfen
« : 07 Ağustos 2020, 11:56:44 »
Merhaba bir süredir forumu takip ediyorum. Bayağı bilgi sahibi oldum fakat kararsız kaldım. Tecrübeli arkadaşlardan bir fikir rica ediyorum. Saçımın ön bölgesinde yanlarda özellikle açılma var (foto ekleyeceğim) genel olarak alnım geniş doğuştan yoğun saç olsun istemiyorum ama doğal eski görünümüme yakın birşey istiyorum. 3000 kök ile istediğimin karşılanacağını öğrendim. Forumdan ankarada 4 yer belirledim bunlar tercih sırasıyla şahin çelik, muttalip keser, hlc, serdar görkem. Muttalip bey eylüle kadar ara vermiş elendi şahin çelik kasıma randevu verdi şimdilik elendi (izin problemim var yakın zamanda 3-5 günlük izinle halletmeyi düşünüyorum) hlc ile görüştüm 40-50 bin tl çok geldi şimdilik elendi. Serdar görkem ekimler kanlı ve iyileşme süreci hoşuma gitmedi elendi.  Şimdi sizden ricam şu önlere ekim olacağı için işçilik ve izin problemim olduğu ve insanlarla ilişkide çalıştığım için hızlı iyileşme (o kanlı kabuklu görünüm süresi minimum olan) bütçe olarak 20-25bin tl ye kadar. HLC ye alternatif bir yer önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler

Facebook Twitter Instagram