Gönderen Konu: 57.günde beyaz kabuklanma ve dökülme oluyor.  (Okunma sayısı 1271 defa)

frkngrgn

• Jr. Member
  • **
57.günde beyaz kabuklanma ve dökülme oluyor.
« : 08 Ağustos 2020, 21:30:58 »
prp destekli saç ekimi yaptırdım 57. güne geldim fakat 3 4 gündür saçımı yıkadıktan sonra saç derimde beyazlanmalar fark ettim çok önemsememiştim artık uzun bir süre geçtiği için. Bugün baktığımda kabuk tutmuş gibi gördüm saç köklerini ve dökmeye çalıştım önden arkaya doğru. Tırnağımla kesinlikle kazımadım yavaş yavaş arkadan öne dökmeye çalıştım ve kökleri beyaz şekilde döküldü saçlar. Sizce bu dökülenlerde fire olurmu birde niye böyle bir durum oldu acaba tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Adanam

• Jr. Member
  • **
Ynt: 57.günde beyaz kabuklanma ve dökülme oluyor.
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2020, 21:42:07 »
prp destekli saç ekimi yaptırdım 57. güne geldim fakat 3 4 gündür saçımı yıkadıktan sonra saç derimde beyazlanmalar fark ettim çok önemsememiştim artık uzun bir süre geçtiği için. Bugün baktığımda kabuk tutmuş gibi gördüm saç köklerini ve dökmeye çalıştım önden arkaya doğru. Tırnağımla kesinlikle kazımadım yavaş yavaş arkadan öne dökmeye çalıştım ve kökleri beyaz şekilde döküldü saçlar. Sizce bu dökülenlerde fire olurmu birde niye böyle bir durum oldu acaba tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
+1

frkngrgn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2020, 20:23:12 »
yardımcı olabilecek tecrübeli biri yokmu acaba ? :-\ :-\ :-\

pcd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2020, 20:49:54 »
Çok hafif yıkıyorsan, belki daha önce dökülmesi gerekenler dökülmüş olabilir. Bazen de deri içinde kalanlar dökülür, bunlar normal şeyler. Diğer yönden, her ekimde bir miktar kayıp kök olur. Ekilen her kök çıkmaz. Ekim sonucun 7. 8. ay gibi belli olur.

frkngrgn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2020, 21:04:18 »
Çok hafif yıkıyorsan, belki daha önce dökülmesi gerekenler dökülmüş olabilir. Bazen de deri içinde kalanlar dökülür, bunlar normal şeyler. Diğer yönden, her ekimde bir miktar kayıp kök olur. Ekilen her kök çıkmaz. Ekim sonucun 7. 8. ay gibi belli olur.

tabiki biliyorum ekilenlerin hepsi çıkmayacak ama en azından bunlar kayıpmı onu öğrenmek istemiştim

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2020, 21:21:02 »
Fire bunlar, kayıpların .
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

frkngrgn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2020, 21:31:23 »
Fire bunlar, kayıpların .

sizdede aynı şekilde olmuşmuydu yada daha önce görmüşmüydünüz bu şekilde dökülme

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2020, 21:50:51 »
sizdede aynı şekilde olmuşmuydu yada daha önce görmüşmüydünüz bu şekilde dökülme
Kendimde görmedim, yıkarken köpükle gitmiş olabilir, fire versende bu olağan durum,ekilenlerin hepsi çıkmaz %70 çıkışa başarılı deniliyor.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Özkan Karakaya

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 21 Ağustos 2020, 11:17:08 »
Aynısı bende de var şu anda ketoral şampuan kullanıyorm. Biraz yararı var ama  kabuklarla beraber saç kökleri geliyor. Sen de durımlar nasıl şu anda

frkngrgn

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 21 Ağustos 2020, 20:29:39 »
1 2 gün sürdü sonrasında bitti bende yorum yapıcak tecrübeli arkadaşlar varmı başka?

Facebook Twitter Instagram