Gönderen Konu: Bu hangi tip dökülme oluyor?ekime uygun mu sizce?  (Okunma sayısı 1191 defa)

Saull

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaş 29.saclarim bir iki sene içinde aşırı seyreklesti ve inceldi.tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

taco_9

• Sr. Member
Ynt: Bu hangi tip dökülme oluyor?ekime uygun mu sizce?
« Yanıtla #1 : 01 Ocak 2023, 18:30:54 »
Kendi saçlarının arasına değilde belki sadece ön tarafa ufak bir ekim yapılabilir öndeki bozulan görüntüyü geri getirebilmek için onun dışında ekim yaptırmanı tavsiye etmem hocam daha çok medikal tedavileri araştırıp uygularsan daha doğru karar vermiş olursun.

Saull

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Ocak 2023, 18:47:23 »
Teşekkür ederim hocam.ekim için beklemem daha mı doğru olur?bu şekilde saç var gibi gözüküyor aslında ama seyrek ve ince olunca pek bir işe yaramıyor açıkçası.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Ocak 2023, 20:09:39 »
Saç ekimine hiç ihtiyacın yok . Aradaki seyreklikler iki sebepten olur .
  Seboreik dermatid olabilir .  Diğeri vitamin eksikliği . İkisi içinde bir cildiye doktoruna görün derim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 01 Ocak 2023, 20:17:46 »
 cilt hastalığı gozukuyor.genetik varsada pek agresif dokucek gibi değil.dermotolog çözer.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Saull

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2023, 21:47:00 »
Teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için.evet hem seboreik dermatit hem de sivilce ve yağlanma sorunumun vardı.iki aydır roaccutane tedavisine başladım.kafamdaki sivilce ve yağlanmayı geçirdi baya.ilacin yan etkisi olarak saç dökülmesi var o yüzden tedaviyi erteledim hep ancak benim dökülmemi durdu.ancak o arkadaki boşluklar geri çıkar mı bilmiyorum çünkü 1-2 senedir bu şekilde.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 01 Ocak 2023, 21:51:24 »
 serborik tamamen gecince çıkar.geçer geri gelir geçer geri gelir en son kafayı terk eder o zaman çıkarlar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram