Gönderen Konu: Sizce ekime uygun muyum?  (Okunma sayısı 843 defa)

Remy10

• Yeni üye
  • *
Sizce ekime uygun muyum?
« : 19 Ekim 2020, 00:08:35 »
Herkese merhaba. Uzun bir süredir forumu misafir olarak takip etmekteyim. Ön çizgide doğallıktan uzak ekimlerden korktuğum için aslında sıcak bakmasam da şu anki halinden daha kötü olamayacağı için ciddi ciddi ekim yaptırmaya karar verdim. ıslak ve kuru olarak fotoğraflarımı paylaşıyorum. tecrübeli kullanıcılardan ricam ekime uygunluğumu yorumlamalarıdır. yaşım 26. 18-19 yaşlarında belime kadar saç uzatmamla birlikte kestirdikten sonraki yıllarda da ciddi saç kaybı yaşadım. 1 sene 22-23 yas arası proscar ve minoxil kullandım. vertexte çok faydasını görsem de hayat boyu ilaç kullanma fikri zor geldi ve bıraktım. saçlarım donör bölgede de oldukça ince. forumda muttalip keserin ekimlerini beğeniyorum. maddi olarak hazır olabilmek adına yaklaşık 1 sene sonra ekim düşünüyorum. sizce bu saça ekim olur mu? donör yeterli midir? Herkese iyi forumlar.

Remy10

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sizce ekime uygun muyum?
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2020, 00:10:08 »
bunlar da kuruyken çekimler

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2020, 00:34:27 »
Nw 7 tipine dogru gidiyorsun ve donorun de zayifliyor. Dokulmen onumuzdeki yillarda da devam edecek. Ben sahsen uygun oldugunu dusunmuyorum ekime
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Remy10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2020, 00:41:20 »
Nw 7 tipine dogru gidiyorsun ve donorun de zayifliyor. Dokulmen onumuzdeki yillarda da devam edecek. Ben sahsen uygun oldugunu dusunmuyorum ekime

Yorumunuz için teşekkürler. Bakalım kısmet, daha umut verici yorumlar gelir umarım :D

Ezel07

• Jr. Member
  • **
  • asuman hair saç ekimi
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2020, 02:16:36 »
Moralini bozmak istemem dostum ama bence ektirme sonra niye ektirdim diye pişman olursun, birincisi dokülmen devam edecek nw 7 ye kadar gider bunu kabullen he belki 10 yil sonra olur yavaş yavaş dokülür, ikincisi ektirmemeni tavsiye ediyorum çünkü, şimdi ektireceksin belki 6-8 ay sonra eksisinden daha iyi olacak ama var olan saçlarin dökülecegini düşünmedin mi 5-10 yil sonra tekrar başa geleceksin ve daha kötü bi durum oluşacak yanlari boş ortasi biraz saçli olacak ektirdiklerin.. onlarda tutacak mi belli deyil, belki ektirdiklerin bile seni mutlu etmicek Dönörün zayif.. ya protez saç yaptir ama bakimi sakat yada bekle.. bakarsin bi 5 sene sonra yeni icatlar çikar başkalarin greftleri ekilmesi gibi... neler oldu neler 5-10 yilda...
  • Ekim Tarihi: 06/01/2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 27
Asuman Hair Transplant
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18943.0
Xpecia ( Sabah - Akşam )
Finastéride ( günlük 0.5 mg )
Şampuan ( Sawpoo Şampo- Mossi London )
Serum Dercos Aminexil Clinical
Dermastamp / dermaroller

inception

• Sr. Member
  • Galatasaray
« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2020, 02:23:51 »
Moralini bozmak istemem dostum ama bence ektirme sonra niye ektirdim diye pişman olursun, birincisi dokülmen devam edecek nw 7 ye kadar gider bunu kabullen he belki 10 yil sonra olur yavaş yavaş dokülür, ikincisi ektirmemeni tavsiye ediyorum çünkü, şimdi ektireceksin belki 6-8 ay sonra eksisinden daha iyi olacak ama var olan saçlarin dökülecegini düşünmedin mi 5-10 yil sonra tekrar başa geleceksin ve daha kötü bi durum oluşacak yanlari boş ortasi biraz saçli olacak ektirdiklerin.. onlarda tutacak mi belli deyil, belki ektirdiklerin bile seni mutlu etmicek Dönörün zayif.. ya protez saç yaptir ama bakimi sakat yada bekle.. bakarsin bi 5 sene sonra yeni icatlar çikar başkalarin greftleri ekilmesi gibi... neler oldu neler 5-10 yilda...
Baska donor buluncak bi yerde inşallah en kısa zamanda olur. Olması gerekiyo. Koyun klonlanıyosa sac da klonlanır. Çünkü ekim sadece seyrek sacı olanı kurtarıyor kelliği kurtarmıyor
Hair of Istanbul ☆ 4300 ☆ 30.06.20

●Şampuan     ●Spray
 ○Kerastase    ○Kerastase

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14845.0

Sea

• Full Member
« Yanıtla #6 : 19 Ekim 2020, 02:25:07 »
Erkek tipi saç dokulmeniz var. Ilaç desteği almadan saç ekimi yapsanız bile ilerleyen süreçte ikinci bir ekime ihtiyaç duyacaksınız.ikinci bir ekim yapmam, ilac da kullanmam gibi bir düşünceniz varsa o beklediğiniz daha umut verici yorum benimki olmaz remy10.

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #7 : 19 Ekim 2020, 06:07:23 »
Nw 7 ye gidecek gibi saçın.Bence şuan ektirmeyin.Dokulme daha devam edecek.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Ekim 2020, 09:29:42 »
Bence uygun değilsiniz . Proscar destekli olur vs yorumlara aldırmayın .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Remy10

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2020, 10:26:45 »
Değerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Ekim 2020, 11:18:04 »
malesef usttekı sacların kompe gidici bende daha erken olmustu   daha ne kadar dokulebılır demıstım ama oyle olmıyor 26  yasıma kadar n6 bucuk 7 oldum nerdeyse sadece yanlarda saclarım kaldı  ayrıca sansızlık donorunda zayıf malesef muhtemelen oralardada kayıpların olacak ekım yaptırır mısın yaptırırsın ama senı fazla tatmın edecegını sanmıyorum ekımle alacagın sac kaybedecegın sacla orantılı olur amelıyat esnada o tepedekı zayıf sacların gerı gelmesı  bıraz sans
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Beyonder

• Sr. Member
  • oo bizim kel gelmiş.
« Yanıtla #11 : 22 Ekim 2020, 18:17:59 »
Hocam siz de benim gibi 4. evredesiniz sanırım. İnsanlar ikimizinkilerin daha da döküleceğini söylüyorlar saç ektirenlere bakıyorum genellikle 35 yaş ve üzeri vakalar nedenini şimdi anlıyorum evre 6-7 olunca ektiriyorlar saçı döküleceklerin %95 i dökülmeden sanırım yaptırmıyorlar ekim.
25 yaşındayım ayrıca.
Ben araştırmaya devam ediyorum var olan saçı kaybetmemeye yönelik ne varsa bakınıyorum. Ekim yapıldıktan sonra güçlü bir koruma ile belki istediğimiz sonucu alırız. Öncelikle kaliteli bir doktor bulmak görevimiz. Siz de bir şey bulursanız öğrenirseniz haber edin :-)
  • Yaşınız 26
Prozinc Plus
Xpecia gece 2 sefer (08.09.2021)
Finasterid (08.10.2021)

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 22 Ekim 2020, 20:59:48 »
Medikal tedavi artı saç ekimiyle güzel sonuç alırsın ektirme diyenlere aldırış etme önemli olan kaliteli bir ekim merkezinde ektirmen.
Tanıdığım bir sürü arkadaşım var senin durumundayken ektiren hepsininindw yıllar geçti halen saçları dökülmedi.
Bence saç ekiminin bazen olan saçlara faydasıda var kanlanmadan dolayı dökülme gecikiyor .
Yoksa saç ektiren herkes şu anda rezil rezil gezerdi burda yorum yapanlar bence yanılıyor.sanıldığının aksine dökülmeyi yavaşlatıyor ama dediğim gibi kaliteli merkezlerde iyi sonuç alan kişiler için bu geçerli.

Facebook Twitter Instagram