Gönderen Konu: Medeks mi Şahin Çelik mi açıklığım ve dönor bu şekilde ekime uygun muyum  (Okunma sayısı 2155 defa)

Caglarr

• Yeni üye
  • *
Merhaba

Arkadaşlar izmir de ikamet ediyorum izmir de aradığımı bulamayacağımı düşündüğüm için medeks yada Şahin Çelik arasında kaldım sizce açıklık şeklime göre uygun olan hangisidir ekimi yılbaşına doğru düşünüyorum
  Dönor bölgem ekime uygun mu yorumlarınızı bekliyorum açıkçası çok bi beklentim yok saçlarım aşırı ince ama yapılan ekimde yine de bi kapatıcılık olur mu ekim düşünmeli miyim
Şimdiden herkese teşekkürler

SOMALI35

• Full Member
Benim açıklığıma benziyor hayr bende daha boştu endekste ektirdim konumu inceleyebilirsşniz tavsiye edermişim dersen ederim lakin kararı siz vereceksiniz son raddede..
  • Ekim Tarihi: 22.042021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 44

Nrh01

• Sr. Member
Donör güzel görünüyor bence Ekim için uygunsun ama büyük ihtimal 2 seans planlama olur sende de
  • Ekim Tarihi: 30 ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Leonidas

• Hero Member
İkisi de iyi merkezler sonuçlara bakıp son kararı siz vermelisiniz bence.

Caglarr

• Yeni üye
  • *
Beyler öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim
    Görüştüğüm merkezlerin yorumlarını. Aktarayım size

Şahin hoca 4000 greft ten fazla çalışmıyorum diye belirtti tepe bölgeye ekim yapmam yaşın kaynaklı diye belirtti ilerleyen zamanlarda mevcut saçların dökülünce ikinci ekime ihtiyacın olur o dönemde üst bölgeye de yaparız diye belirtti görsel Şahin hoca nın planlamasıdır

Medeks ile yaptığım görüşmede yüksek greft ile tek seans çalışırız diye belirtti tepe bölgesi kapanmaz fakat rahatsız etmez diye belirti

Yaptığım görüşmeler sonucunda kafama takılan konular şu şekilde

1- şahin hocanın dediği gibi 4000 greft bu açıklığı kapatmak için yeterli olur mu

2- yüksek greft in çok uygun olmadığını biliyorum yüksek greft sonucunda dönor bölge çok mu zarar görür diye düşünmüyor değilim fakat yüksek greft bu açıklık için daha mı uygun olur

Kafam da bir iki merkez daha var asuman hanım ve Serkan aygın gibi sizin de önerileriniz varsa değerlendirebilirm

Ekim için önümde 3 4 ay gibi bi süre var bu süreçte yapmam gereken medikal tedavi var mıdır?
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Xpecia günde 1 bioyin sollar günde 1

Nrh01

• Sr. Member
Serkan hocada muhtemelen 4000 greft diyecektir ayrıyeten sakal durumun iyi ise sakaldan destek alacaktır şahin hocanın yaptığı planlamada 4bin greft yeterli olurmu o açıklık için bende senin gibi merak ediyorum açıklığım benzer olduğu için
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Leonidas

• Hero Member
Hocam X ile belirlenen alana girmeden 4 binle bu kafa iyi bi hale gelir , sonra ki süreçte de 1 sene sonra X ile işaretli olan bölgeye sakal destekli bir Ekim yaptırırsan eğer en sağlıklı planlamayı yapmış olursun diye düşünüyorum.
Zaten olur da ilk Ekim alanında seyrek kalan bir bölge olursa oraya da müdahale edilir ikinci Ekimde.

Nrh01

• Sr. Member
Leo benim konuyu görmüştün sence benim açıklık ta da Ekim planı böylemi olur
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Leonidas

• Hero Member
Leo benim konuyu görmüştün sence benim açıklık ta da Ekim planı böylemi olur

Kısmen hocam , en azından 2 Ekim planlaması konusunda evet size de 2 Ekim planlamak en mantıklısı.
Ama ön çizgi konusunda hem size hem de açıklığa göre bir ön çizgi belirleyecektir merkez.
İlk Ekim de ön çizgiyi çok aşağı indirmeden sık bir Ekim yapılır, sonrasında süreç sonunda hem çıkışlarınıza göre hem de vertex bölgeye sakaldan da alım yaptırıp güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Nrh01

• Sr. Member
Kısmen hocam , en azından 2 Ekim planlaması konusunda evet size de 2 Ekim planlamak en mantıklısı.
Ama ön çizgi konusunda hem size hem de açıklığa göre bir ön çizgi belirleyecektir merkez.
İlk Ekim de ön çizgiyi çok aşağı indirmeden sık bir Ekim yapılır, sonrasında süreç sonunda hem çıkışlarınıza göre hem de vertex bölgeye sakaldan da alım yaptırıp güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.
eyvallah leo ilk Ekim'de verteks boş kalacak bir şekilde Ekim olursa en azından ikinci ekimi yapana kadar kötü bir görüntü olmasın yeter her türlü zaten iki Ekim yapıcam tek derdim sadece çim adam gibi 1 yıl ortalıkta gezmeyeyim
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Leonidas

• Hero Member
eyvallah leo ilk Ekim'de verteks boş kalacak bir şekilde Ekim olursa en azından ikinci ekimi yapana kadar kötü bir görüntü olmasın yeter her türlü zaten iki Ekim yapıcam tek derdim sadece çim adam gibi 1 yıl ortalıkta gezmeyeyim

Hadi bakalım insallah, ne zaman hayırlısıyla Ekim?

Nrh01

• Sr. Member
Hadi bakalım insallah, ne zaman hayırlısıyla Ekim?
ben Van'da yaşıyorum istanbulda oturan ablam var onun evinde kalacaktım kabuk dökene kadar ablam buraya gelince ağustosun sonu gibi inşaallah hatta Serkan hoca yoğun oluruz şimdiden randevu ayarlayalım dedi durumu anlatınca gelince iletişime geç dedi randevu sıkıntısı olmaz İnşallah araya sıkıştırıp kötü bi ekibe vermeseler iyi olur
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Leonidas

• Hero Member
ben Van'da yaşıyorum istanbulda oturan ablam var onun evinde kalacaktım kabuk dökene kadar ablam buraya gelince ağustosun sonu gibi inşaallah hatta Serkan hoca yoğun oluruz şimdiden randevu ayarlayalım dedi durumu anlatınca gelince iletişime geç dedi randevu sıkıntısı olmaz İnşallah araya sıkıştırıp kötü bi ekibe vermeseler iyi olur

Tabii erkenden randevu almanız sizin icin çok daha iyi olur , umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Nrh01

• Sr. Member
Tabii erkenden randevu almanız sizin icin çok daha iyi olur , umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız.
işte gidiş tarihi belli değil 1 hafta öncesinden belli olur büyük ihtimalle gerçi Serkan aygın titiz bir adam belli ki para için merdiven altı iş yapan doktorlar gibi olacağını sanmam
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
bence bu kafayı 2 ye böl ıkı ekim yaptır 3500 3500
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram