Gönderen Konu: Ekime uygun muyum ve kaç greft gerekir  (Okunma sayısı 924 defa)

U?ur Duman

• Yeni üye
  • *
Ekime uygun muyum ve kaç greft gerekir
« : 25 Eylül 2021, 19:02:04 »
Merhabalar.
Yaş 30
Saç ektirmeyi düşünüyorum. Telefonla görüşmelere başladım haftaya muayeneye gideceğim. Klinikler çok güzel şeyler söyleyeceği için sizlerin düşünceleri benim için daha önemli. Muhtemelen 2 seans olacak. Fakat donör bölgem uygun mıdır sizce ve kaç greft gerekebilir?

U?ur Duman

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ekime uygun muyum ve kaç greft gerekir
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2021, 19:06:27 »
Klinik olarak bir çok yer araştırıyorum hemen hemen hepsi ile alakalı iyi veya kötü bi yorum var fakat Estetik İnternational ile alakalı ne iyi ne kötü bir şey bulamadım açıkcası. Organik saç ekiminden bahsediyorlar. Herhangi bir artısı var mı gerçekten yoksa tamamen düzmece mi?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2021, 19:59:23 »
 6 ay finasterid kullan hem donor guclensin hem zayıflar kalınlaşsın sonra ektirirsin ilacada devam edersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

U?ur Duman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2021, 20:54:36 »
6 ay finasterid kullan hem donor guclensin hem zayıflar kalınlaşsın sonra ektirirsin ilacada devam edersin

Finasteridi daha öncede gördüm fakat kullanmak içime pek sinmedi benim

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2021, 21:00:25 »
Seçeceğiniz merkeze forumda ki konularına bakıp referans alıp karar vermenizi öneririm hocam.

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2021, 01:58:47 »
Organik saç ekimi tamamen hikaye ve bilimsel bir temeli olmayam bir pazarlama stratejisi gibi bir şey .Öyle olmasaydı tüm dünyada bu işi en iyi yapan kliniklerde bu tarza yönelirdi ama öyle bir şey yok.Tamamen bu işte ilgi çekici bir söylem olarak kullanılıp insanları kandırmak üzere bazı ekim merkezlerinin uydurduğu bir teknik.

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2021, 13:49:25 »
Çok iyi bir sonuç almanız o kadar kolay değil bence.Konuştuğunuz ekim merkezi neden o kadar çok olumlu konuştu doğrusu pek anlamadım.

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 26 Eylül 2021, 13:56:39 »
Cihancan timur sanırım bahsettiğin yer uzak dur öyle saçma sapan terim kullanan merkezlerden organik şu bu açıklığın fazla donörün güçlü değil var olan saçlaron tüy kıvamına inmiş bu durumda kim ekse zayıf sonuç alırsın sonra merkez başarısız oldu mevzuları döner saçını güçlendirerek ekim yaptır medeks bak geniş açıklıklarda başarılılar
Akl cilinik
Serkan aygın
Asuman hair

U?ur Duman

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 26 Eylül 2021, 15:05:18 »
Cihancan timur sanırım bahsettiğin yer uzak dur öyle saçma sapan terim kullanan merkezlerden organik şu bu açıklığın fazla donörün güçlü değil var olan saçlaron tüy kıvamına inmiş bu durumda kim ekse zayıf sonuç alırsın sonra merkez başarısız oldu mevzuları döner saçını güçlendirerek ekim yaptır medeks bak geniş açıklıklarda başarılılar
Akl cilinik
Serkan aygın
Asuman hair

Medeks ile görüştüm bu hafta yüz yüze randevuya gideceğim. Şuanda aklımda orası var kötü işleri yok gibi. 2 seans olacak zaten ekim donör bunu ne kadar karşılar bilmiyorum. Zayıf saçları güçlendirmek için tavsiye edebileceğin bi ğrün bar mı? Doğal olması ve saçları güçlendirirken başka yerleri bozmasını pek istemiyorum

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Eylül 2021, 10:43:25 »
Medeks evet açıl alanlarda başarılı fiyatına göre başarılı merkez saçlarınız çok incelmiş finasterid kullanın demek istemiş arkadaş doktora danışın ya da araştırın tabi bir ürün kullanmadan önce

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 30 Eylül 2021, 01:22:28 »
Medeks ile görüştüm bu hafta yüz yüze randevuya gideceğim. Şuanda aklımda orası var kötü işleri yok gibi. 2 seans olacak zaten ekim donör bunu ne kadar karşılar bilmiyorum. Zayıf saçları güçlendirmek için tavsiye edebileceğin bi ğrün bar mı? Doğal olması ve saçları güçlendirirken başka yerleri bozmasını pek istemiyorum

kerozan tablet ve artı olarak procapil içeren bir sprey kullan bir miktar saçlarını toparlayacaktır bu kombinasyon ama çokta fazla bir şey bekleme.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 30 Eylül 2021, 12:10:01 »
Medeks uygun olur sana
Açık alan fazla medeks e söyle 2 ekim planlasın 1 ekimle mutlu olmazsın
Tepeyi 2 ekime bırak saçlar ince bu alanda zayıf kalır tepeye de girersen diğer alanlar
2 ekim 2 temiz 2 yoğun sonuç elde edeceğin ekim gerekli

Çizgiğim alana kadar 1 ekim

Finasterid dökülme ve saç durumuna göre gerekli duruyor kullanma tercihi sana bağlı
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram