Gönderen Konu: Bu saça kaç greft gerekir ve en uygun teknik ne olur?  (Okunma sayısı 774 defa)

jack90

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar 20 gün çalışmayacağım bu yüzden çok hızlı bir biçimde karar verip hemen ekim yaptıracağım. forumda 10bin bandında çok tutulan 4-5 merkez var listemde
tez canlıyım hemen bir anda bitireceğim bu işi bu yüzden sizden yardım istiyorum. kendi saçımı ekim yaptırınca özel konu açarım

şu fotoğtaki gibi bir ekim için en sık biçimde kaç greft lazım, yapılabilecek en sık ekim için? donör çok kuvvetli, vertex falan da sorun yok, saçlar ince
kırmızıyla çizgi çizgiler hafiften saçlarım var ama yok sayabilirsiniz gidici, kareye aldığım yer ise duruyor ama güçsüz bu yüzdne onu da yok sayın. donörün kuvvetine güvenerekten buraları en sık kaç greftle kapatırız orman gibi olması için ve DHI mi yoksa kanal açarak mı daha iyi olur?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Bu saça kaç greft gerekir ve en uygun teknik ne olur?
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2020, 16:21:48 »
 sorunlu dediğin yerler dısında diğer yerlerde cılızlaşma falanda yoksa ektir 2 bin kurtul.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jack90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2020, 16:24:04 »
sorunlu dediğin yerler dısında diğer yerlerde cılızlaşma falanda yoksa ektir 2 bin kurtul.
2bin az değil mi hocam, bana sanki 3500-4500 gibi olur gelmişti orman olması için? Ama işte fazla anlamadığım için danışıyorum

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2020, 16:29:02 »
 işaretlediğin alana bence 2 bin yeterli.çok aşırı sık ekim buyuk risktir bence.yapamıyorlar damar zedeleniyor saçlar yasamıyor.ekimle belli sıklık yakalanabilirde zaten yaradılıştaki doğallık için en ön çizgi seyrek tutulur arkası doldurulur.tekliler doğal yapar belli sayıda tekli var şimdi teklileri koycan one arkasına çokluları dizcen surusune bereket orman olur eğer yer çok tecrubeliyse ama güzel olmaz.ekimde ben olsam sık ekimi beklerim ama aşırıya kaçmam.ekimle aşırı sık hem riks hem en onde güzel durmaz bence tabi.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

jack90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2020, 16:42:10 »
peki ekim tekniğine ne diyorsun hocam dhi, kanal açma vs farkeder mi?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2020, 16:52:09 »
 sık ekim kalem tekniği diyorlarda ben teknik ayırmıom.forumda sık ekimlere bak yanlız saçlar karanlıkta cekilmiş resimler olmasın gunduz gozuyle cekilmişler olsun hangileri sık olmuş hangi teknik bak onlara.

Kel değilim anlık acık

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2020, 17:05:24 »
Usta sen kafanı cek at ona göre konuşalım gösterdiğim resim alanı 35 cm2 lik yer 2000 bile fazla

Kalem tekniği  kanal açmaya göre daha hızlı olur Greftler dışarda bekleyip zarar görmez bence

Facebook Twitter Instagram