Gönderen Konu: Ekime uygun muyum  (Okunma sayısı 1065 defa)

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
Ekime uygun muyum
« : 04 Mayıs 2022, 18:22:38 »
Sevgili arkadaşlar merhabalar ,eylül de Serkan Aygın da ekim düşünüyorum.31 yaşındayım Ekime uygun muyum ?Saçlarım ince telli ,uzun zamandırlı dökülme aynı halinde .Tepeyede belli noktalara ekim istiyorum.Nasıl sonuç alırım arkadaşlar?

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
Ynt: Ekime uygun muyum
« Yanıtla #1 : 04 Mayıs 2022, 18:26:54 »
Diğer fotograflar bu şekilde.Saçım çok çabuk yağlanıyor.Saçlarım 3 numarayken daha iyi duruyor.Uzayınca boşluklar belli oluyor.Son halim son resimdeki gibi şuab çekildi.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2022, 18:33:12 Gönderen: Mert Kaan Can Karata? »

blackmamba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2022, 20:31:20 »
Saç ekimine uygunsun da önce 8 aylık bir tedavi saç sorununu ortadan kaldırır gibi görünüyor. Finasteride ve minoksidil bu kafayı uçurur.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2022, 23:24:09 »
Serkan aygın için ekime uygunsun  :) başka bir klinik olsa ektirme derdim ama serkan aygın bu tür seyreklikleri olan kişilere genelde az greft kullanarak serpiştirerek dengeli ekim yapıyor.Böylelikle hem ekilen saçların çıkmasında problem olmuyor hemde kişinin kendi saçları zarar görmüyor.
Çoğu yerde bu saça 5000 üstü greft ekiyorlarki bu çok yanlış .

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 05 Mayıs 2022, 00:20:30 »
Saç ekimine uygunsun da önce 8 aylık bir tedavi saç sorununu ortadan kaldırır gibi görünüyor. Finasteride ve minoksidil bu kafayı uçurur.
Hocam yorum için teşekkür ederim öncelikle.Fakat fin işine girmeyi hiç düşünmüyorum .

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 05 Mayıs 2022, 00:25:10 »
Serkan aygın için ekime uygunsun  :) başka bir klinik olsa ektirme derdim ama serkan aygın bu tür seyreklikleri olan kişilere genelde az greft kullanarak serpiştirerek dengeli ekim yapıyor.Böylelikle hem ekilen saçların çıkmasında problem olmuyor hemde kişinin kendi saçları zarar görmüyor.
Çoğu yerde bu saça 5000 üstü greft ekiyorlarki bu çok yanlış .

Hocam yorum için teşekkürler.Temmuzda canlı muayeneye gidip eylülde ekim düşünüyorum.Ama önlerin kapanıp ,tepenin açık olması beni mutsuz eder.Kafa yapım küçük :) bu bi avantaj olabilir çok fazla greft gideceğini düşünmüyorum.Serkan hocada 3600 greft demiş fotograflardan.Canlı muayenede ne diyecek oldukça heyecanlıyım açıkçası :))

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Mayıs 2022, 20:13:47 »
Hocam Hakan Doğanay ı araştırdınız mı?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 05 Mayıs 2022, 20:21:17 »
 serkan aygın genelde incelmişleri yok sayıp eker.cmkare bası saç sayısını eşitlerler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 06 Mayıs 2022, 00:56:50 »
serkan aygın genelde incelmişleri yok sayıp eker.cmkare bası saç sayısını eşitlerler.

bence iyi takip etmemişsiniz incelmişleri yok saymayıp oraları pas geçen nadir ekimcilerden birisi kendisi.

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 07 Mayıs 2022, 00:16:23 »
Hocam Hakan Doğanay ı araştırdınız mı?
Hocam merhaba aslında Hakan hocayı da beğeniyorum.Ama forumda iki kişinin ekimlerine bayılıyorum.Birisi Asuman ,diğeri Serkan aygın.Asuman hocanın ön çizgisine bayılıyorum düze yakın çok modern.Ama serkan hoca da bence bu işin piri ,garanti vermesi de insanı daha çok çekiyor.Serkan hocanın aralara daha iyi girdiğini düşünüyorum .Tepeye kaç greft gider bilmiyorum ama sadece öne ekim beni mutsuz eder.

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 07 Mayıs 2022, 00:18:37 »
Hocam yorum için teşekkürler.Fakat demek istediğinizi tam anlamadım.Kafamın üstündede baya saç var :) İncelmiş olabilir ama saçlarım duştan sonra yağlanmamış halde baya kapatıcılığı iyi.Hepsini incelmiş sayıp ekim yapılırsa bence doğru bi planlama olmaz gibime geliyor  ;D

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 07 Mayıs 2022, 00:21:02 »
bence iyi takip etmemişsiniz incelmişleri yok saymayıp oraları pas geçen nadir ekimcilerden birisi kendisi.
Münir hocam yorum için teşekkürler.Kesinlikle aralara en iyi giren doktor katılıyorum size.Tepeye de hatrı sayılır bir ekimde istiyorum ,benim kafamı kurcalayan orası şuan.Önler ekilmiş ,arkası açık olması beni tatmin etmez çünkü

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 07 Mayıs 2022, 00:48:01 »
Hocam yorum için teşekkürler.Fakat demek istediğinizi tam anlamadım.Kafamın üstündede baya saç var :) İncelmiş olabilir ama saçlarım duştan sonra yağlanmamış halde baya kapatıcılığı iyi.Hepsini incelmiş sayıp ekim yapılırsa bence doğru bi planlama olmaz gibime geliyor  ;D
hepsi incelmiş sayılmaz ekimde. inceler ekimde ölür.sağlam saçı ayrı tutuyorum.zayıf saçlarında var onları guclendirip girebilirsin.goze alıyorsan 6 ay finasterid kullan tabi yasın için doğru değil ama goze alıyorsan kullan ondan sonraki goruntuye yorum daha doğru olur.tşkler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mert Kaan Can Karataş

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 07 Mayıs 2022, 07:58:14 »
hepsi incelmiş sayılmaz ekimde. inceler ekimde ölür.sağlam saçı ayrı tutuyorum.zayıf saçlarında var onları guclendirip girebilirsin.goze alıyorsan 6 ay finasterid kullan tabi yasın için doğru değil ama goze alıyorsan kullan ondan sonraki goruntuye yorum daha doğru olur.tşkler.
Kardeşim hiç fin e bulaşmayı düşünmüyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 07 Mayıs 2022, 16:23:13 »
 aralıklarla prp igf falan olabilir yılda 2 kere falan prp şu bu

Facebook Twitter Instagram