Gönderen Konu: Saç Ekimi karar  (Okunma sayısı 1656 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Saç Ekimi karar
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2020, 00:46:36 »
Merhaba öncelikle foruma hoşgeldiniz,

Fotoğraf eklemeden hayali bir tarif vermek zor. Ama siz ekim tekniği soruyorsunuz başarılı olan ekimci için dhi yada farklı bir teknik fark etmez. Prp bu forumda üyelere göre gereksiz zaten eğer ekim yaptıranların yanında ücretsiz hizmet olarak verilmiyorsa kimse ekstradan para verip yaptırmıyor. Bana ücretsiz prp teklif etselerde yaptırmazdım bu arada. Siz saç ekim tekniklerinden ziyade forumda saç ekimi yaptırmış üyelerin konuları takip ederek bütçenize göre başarılı olan merkezleri tespit edin derim. Tabi işin medikal tedaviler kısmı da var bunları araştırarak öğrenmeniz yararınıza olur. Genel de ilk üyelerin yaptığı bir hata bu hazır bilgi alarak kolayca saç ekimi yaptırmak ama saç ekimi ciddi bir operasyon. Bence yeteri kadar bilgi sahibi olmadan ekim yaptırırsanız işiniz %75 şansa kalmış demektir. Bilgi sahibi olarak da ekim yaptırmak bu oranı %30 - 40 lara düşürür...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

mustafamuyo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 10 Ağustos 2020, 01:36:09 »
Saçlarım bu şekilde gözüküyor saç ekimi konusunda kararsız kaldım fotoğrafa göre yorum yaparsanız çok memnun olurum

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ağustos 2020, 01:45:23 »
Saçlarım bu şekilde gözüküyor saç ekimi konusunda kararsız kaldım fotoğrafa göre yorum yaparsanız çok memnun olurum
Saçların canlı ve gür duruyor bu da olgunluk çekilmesi.Nereye Ekim yaptiracaksiniz?Bence girmeyin bile buraya saclar iyi
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #4 : 10 Ağustos 2020, 01:56:24 »
Kafamı buluyorsun  dostum  bu saç  neresine  saç ekim yapacam?

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Ağustos 2020, 02:59:52 »
İyi durumda saçlarınız. Ekimle beraber varolan saçlarınızın sıklığını yakalamak zor ve kaldı ki ekim yaptırdınız (ön çizgi için konuşuyorum) ön çizgide doğallığı da bozmuş olacaksınız. Bu tarz ekimlere çok nadir merkezler başarılı sonuç alır. Varolan saçlarınızın da çok güçlü duruyor bu saçlara sıklaştırma yapılması varolan saçlarınıza ancak zarar verir. Forum da medikal tedaviler var, çok ihtiyacınız da yok gibi gözüküyor attığınız fotoğraftan ama araştırabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kelim Kelsin Keliz

• (*-*)
  • Sr. Member
  • Bir kel bir kele ne demiş?
« Yanıtla #6 : 10 Ağustos 2020, 03:24:22 »
Niyetin muhtemelen V'yi yay şekline çevirmek istiyorsun yapma doğallık falan hiç bir şey kalmaz. Zaten erkeğe belli bi yaştan sonra V saç hizası yakışıyor olgun duruyor 18 imizde ki saç hizası 25 30 da eğrelti duruyor. Var olan saç seyrek ince değilse sorun yok bu stili dünyada çoğu yıldız kullanıyor en basit örneği Henry Cavill herif dunya da erkek güzeli olarak kabul görmüş bi oyuncu ektirse dünyanın en iyi ekimcilerine ektirir ama Yay çizgisi demek güzel bir ön çizgi demek değildir her zaman.

Saçın da incelme seyrelme minyatürleşen bölgeler varsa medikal tedavilere bi bakıver foto da pek belli olmuyor.
Önce biraz seyreldiler, sonra beni terk ettiler
Beni apaçık ortada bırakıp gittiler
Yastığım bile ısınmıyor artık
Yastığım bile Yastığım bile
Kafam üşüyor soğuk havalarda, çık artık

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14917.0

mustafamuyo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 10 Ağustos 2020, 12:50:32 »
Biraz takıntılı bir insan olduğum için son aylarda aynaya her bakışta açılma rahatsız etmeye başladı v şeklinde olduğu için hafif açılmada açık alan daha geniş duruyor saça şekil vermek zor oluyor erken önlem alsam alan az olduğu için sık bir ekim olurmu ? Saçları koruyabilirmiyimmdiye işin içinden çıkamadım bir süre daha beklemek en iyisi heralde kararsızlıkla yaptırınca muhtemelen sonuç tatmin etmicek

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Ağustos 2020, 12:59:38 »
Düzgün bir yerde yaptırırsanız bizim gibi saç ekimini sıkı takip edenler dışında fark eden çok olmaz. Ama yine söylüyorum bu saça ekim olmaz. Ucuza bir yere mal ettireyim diyorsanız hele ki böyle estetik bir ekimi muhtemelen sonunda mutsuz olursunuz. Saçların çıkmasından ziyade saç yönleri, saç sıklığı bunlar hep önemli hususlar. Bende benze bir ekim yaptırdım ama benim alnım doğuştan çok gerideydi ve yan şakakları mı da çok önceden kaybetmiştim. Sizin durumunuzda olsam muhtemelen saç ekiminden haberim bile olmazdı. Yine söylüyorum eğer kararlı bir şekilde saç ektirecekseniz çok iyi doktorları seçin derim. Sizin gibi dar açıklığı olan kişilere Muttalip Keser var Ankara'da mesela İstanbul'da da Asmed araştırabilirsiniz.

mustafamuyo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 10 Ağustos 2020, 16:09:35 »
Yorumlar için teşekkürler içim biraz rahatladı çok sık olmadıktan sonra doğal olmadıktan sonra bi anlamı yok saçtaki döner olduğu için yönü daha da önem kazanıyor asmed biraz pahalı geldi Hakan Doğanay için iyi yorumlat güzel sonuçlar gördüm Hakan doğanayın ekibine Eylül başına randevu aldım karar değiştirmizsem şuanda İlk sıraya onu koydum düşünceleriniz nedir

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Ağustos 2020, 16:26:13 »
Sana Ekim mekim gerekmez bu saça Ekim mi yaptiracaksin
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 10 Ağustos 2020, 22:05:44 »
Yorumlar için teşekkürler içim biraz rahatladı çok sık olmadıktan sonra doğal olmadıktan sonra bi anlamı yok saçtaki döner olduğu için yönü daha da önem kazanıyor asmed biraz pahalı geldi Hakan Doğanay için iyi yorumlat güzel sonuçlar gördüm Hakan doğanayın ekibine Eylül başına randevu aldım karar değiştirmizsem şuanda İlk sıraya onu koydum düşünceleriniz nedir

ön tarafa çoklu greft ekerlerse ekim yaptırdığına pişman olursun doğallık için hem tekli greft ekmeleri lazım hemde sık ekim olması gerekir kalem tekniği bu konuda nasıl olur deneyimli arkadaşlar yorumlarsa daha güzel olur.

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 10 Ağustos 2020, 22:08:11 »
asuman hanım ,şahin çelik bu ikisinide bak bence .zor bir ekim olacak seninki çünkü direkt alın kısmı olduğu için ekim tutmazsa kötü bir görüntü ortaya çıkabilir.

mustafamuyo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 11 Ağustos 2020, 15:51:44 »
asuman hanım ,şahin çelik bu ikisinide bak bence .zor bir ekim olacak seninki çünkü direkt alın kısmı olduğu için ekim tutmazsa kötü bir görüntü ortaya çıkabilir.

İlk tercih Koray hoca ama biraz bütçeyi aştı Hakan Doğanay çok fazla Dhi işlem yaptığı için onu düşündüm Asuman Hnm la Şahin çeliği araştırmaya başladım

mustafamuyo

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 11 Ağustos 2020, 17:50:00 »
Düzgün bir yerde yaptırırsanız bizim gibi saç ekimini sıkı takip edenler dışında fark eden çok olmaz. Ama yine söylüyorum bu saça ekim olmaz. Ucuza bir yere mal ettireyim diyorsanız hele ki böyle estetik bir ekimi muhtemelen sonunda mutsuz olursunuz. Saçların çıkmasından ziyade saç yönleri, saç sıklığı bunlar hep önemli hususlar. Bende benze bir ekim yaptırdım ama benim alnım doğuştan çok gerideydi ve yan şakakları mı da çok önceden kaybetmiştim. Sizin durumunuzda olsam muhtemelen saç ekiminden haberim bile olmazdı. Yine söylüyorum eğer kararlı bir şekilde saç ektirecekseniz çok iyi doktorları seçin derim. Sizin gibi dar açıklığı olan kişilere Muttalip Keser var Ankara'da mesela İstanbul'da da Asmed araştırabilirsiniz.
Sizin ekimi gördüm çok başarılı olmuş babada  cesaret verdi ama bir kaç yerle görüştüm uzmanlarda ekime gerek olmadığını söyledi benim için , ben de  arada olduğum için  karar vermek zor Ekim mi yoksa bir süre saça bakıp beklemekmi tabi bu arada zor olan saça şekil vermek eskiden alıştığım saça şimdi elimi atınca o formda olmadığını görmek moral bozuyor bide istediğim sıklığı yakalayamazsam korkusu doğal olurmu olmazmı korkusu xpecia kullanıp bir süre beklemeye karar verdim sorun artarsa Hakan Doğanay a güvenicem varsa medikal önerileriniz memnun olurum

Facebook Twitter Instagram