Gönderen Konu: ''SAÇ EKİMİ KARAR ANI''  (Okunma sayısı 2200 defa)

SAÇSIZ ADAM

• Yeni üye
  • *
''SAÇ EKİMİ KARAR ANI''
« : 30 Ocak 2021, 17:28:50 »
Arkadaşlar Tekrar Cümleten Selamün Aleyküm.Daha Öncede Yazmıştım Ve Forumda Gezerek Allah şükür Cüz'i Miktarda Bilgi Sahibi Oldum,Ancak Artık Karar Verme Zamanım Geldi Çattı Ve Son Olarak Danışmam Gereken Bir Konu Var.Öncelikle Burda Gezen Bütün Arkadaşlara Allah Umdukları Gibi Bir Saç Nasip Etsin İnşaallah .

Arkadaşlar Şimdi Bilgehan Aydın'da Karar Kılmıştım,Şuan Ocak İndirimi Kapsamında max.4500 Greft 1 seans ıgf 'FUE'Yöntemiyle  5.500 Tl Nakit Fiyatı

Birde 'ESTHETIC HAIR TURKEY' İsimli bi saç ekim firması daha buldum Burasıda 3000 3100 greft ekim 'DHI'YÖNTEMİ ile Yan Şakaklar Ve Sıklaştırma Yapılacağını,DHI Yöntemi Olduğu İçin Var Olan Saçların Hiçbir Şekilde Zarar Görmeyeceğini Söylüyorlar Fiyat:7 k Ancak Burası Hakkında Forum Dahil Hiçbir yerde bİLGİ BUALAMADIM

YAŞ:''''26'''' VE ŞAKAK BÖLGESİ SÜREKLİ BÖYLEYDİ YANİ SONRADAN DÖKÜLME OLMADI,Bilgehan Aydın Bey Ağır Basıyor Ancak Konuştuğum Asistan Tepe Bölgesıne sıklaştırmada Tutma Olasılığının %50 %60 olduğunu belirtti.Yani Fue Yöntemiyle Sıklaştırmada Tutma Olasılığı Düşüyormu? veya DHI Yöntemiyle Yapılınca Bu Oran yükseliyormu?birde arkadaşlar Fue Yönetemi İle Aralara Sıklaştırma İşleminde Varolan Saçların Zarar gördüğnü Okumuştum Ancak Forumda Sıklaştırma Yapıp Var olan Saçları Zarar Gören Varmı Bilmiyorum Ben Denk Gelmedim.Sizce Asitanın Söylediği Gerçekte Doğrumu ?

BU DURUMDA NE YAPMALIYIM ARKADAŞLAR GERÇEKTEN KAFAM ÇOK KARIŞTI,ARAŞTIRDIKÇA FARKLI BİLGİLER ÇIKIYOR,SİZ DEĞERLİ FORUM ÜYELERİNİN YORUMLARINI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM İNŞAALLAH.LÜTFEN YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN LAKİN BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR,HADİ SELAMETLE ...

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ''SAÇ EKİMİ KARAR ANI''
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2021, 20:50:31 »
Hocam yukarıda yazdığınız her cümle yanlış . Bence biraz  daha forumu ve konuları takip edin . Tekniklere vs çok takilmissiniz . Yazdığın doktorlar ve merkezler ile ilgili bir bilgim yok bu sebeple iyi veya kötü diyemiyorum. Yerinde olsam sakaklar ve öndeki saçlı bölgenin 1 cm uzeriine Ekim yaptırırım . Orta ve tepeye kesinlikle elletmem
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 30 Ocak 2021, 21:38:10 »
Hocam yukarıda yazdığınız her cümle yanlış . Bence biraz  daha forumu ve konuları takip edin . Tekniklere vs çok takilmissiniz . Yazdığın doktorlar ve merkezler ile ilgili bir bilgim yok bu sebeple iyi veya kötü diyemiyorum. Yerinde olsam sakaklar ve öndeki saçlı bölgenin 1 cm uzeriine Ekim yaptırırım . Orta ve tepeye kesinlikle elletmem

+ 1

Ayrıca dhı tekniği sandığınız gibi normal fueden üstün bir teknik değil hatta çok dezavantajları var.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #3 : 30 Ocak 2021, 22:32:31 »
Aleykümselam, Kendi vertex bölgeme bakınca, Senin tepe bölgesi vertex bile sayılmaz bence, ve en tutmamış hali bile 4.500 le bu açıklığa Tek Ekim'de biter bu iş, Ve forumda Bilgehan Aydın sonuçlarına bakınca, 5.500 çok güzel bir rakam, Bence Ekonomik, Fiyat performans Olarak Bu Açıklığa Göre Hiç kaçırma Derim, Güzel bir Sonuç Alabilirsin Bence.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

SAÇSIZ ADAM

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2021, 08:59:18 »

Hocam Yorumunuz İçin ALLAH Razı Olsun, Lakin Yazdıklarımın Doğrularını Öğrenmeyi çok İsterim Yanlış Anlamayın İroni Felan Değil Gerçekten Öğrenmek İstiyorum,Birde Hocam Sadece Şakaklara Ekim Yaptırmamı Tavsiye Etmişsiniz Bunun Sebebini Belirtirseniz Ayrıca Çok Mutlu Olurum .
  • Yaşınız 26

SAÇSIZ ADAM

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2021, 09:01:25 »
Aleykümselam, Kendi vertex bölgeme bakınca, Senin tepe bölgesi vertex bile sayılmaz bence, ve en tutmamış hali bile 4.500 le bu açıklığa Tek Ekim'de biter bu iş, Ve forumda Bilgehan Aydın sonuçlarına bakınca, 5.500 çok güzel bir rakam, Bence Ekonomik, Fiyat performans Olarak Bu Açıklığa Göre Hiç kaçırma Derim, Güzel bir Sonuç Alabilirsin Bence.. |-onayisareti-|

Değerli Yorumunuz İçin Çok Teşekkür Ederim Ustam,Peki Ustam Siz Şakaklar harici Orta Ve Tepe Bölgesindeki Açılmalara Sıklaştırma Yapılmasını Nasıl Değerlendirirsiniz Acaba ?
  • Yaşınız 26

BayX

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2021, 10:37:37 »
+ 1

Ayrıca dhı tekniği sandığınız gibi normal fueden üstün bir teknik değil hatta çok dezavantajları var.

Dhi nin bir iki dezavantajı var ancak ne gibi çok dezavantajları var acaba merak ettim

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2021, 10:40:04 »
Değerli Yorumunuz İçin Çok Teşekkür Ederim Ustam,Peki Ustam Siz Şakaklar harici Orta Ve Tepe Bölgesindeki Açılmalara Sıklaştırma Yapılmasını Nasıl Değerlendirirsiniz Acaba ?

Saçların kısa hali resmi olsaydı aslında daha sağlıklı yorum yapılırdı, ama azçok belli oluyor, Zaten saçın kısa hali bu şekilde durmayacak, ve saçları Kestiklerinde Gerçek Ekim alanı görüntüsü Ortaya çıkacağı için, Rahat çalışılır, Bence Düzgün bir merkezde Kendi saçlarına çok Zarar gelmez..

Ama Burda Asıl senaryo Şu;
Şakaklara ve orta alanlardaki seyrek Bölgelere Ekim yaptırsan, belki 3.500-4.000 Greftle Hallolur, Ama yaştan dolayı dökülme devam edeceği için, Yine Ekim gerekecektir, Normalde Benim Tamamen Açık olan yere 4.800 Ekildi Ama hem yaştan dolayı hemde Ekim alanında Kaybedecek kendi saçlarım olmadığı için Rahattım..

Eğer 4.500 le Şakaklara ve Ön ortanın Tamamına Ekim yapılırsa, Şansın varsa Kendi Saçlarına zarar Vermez Ve Aldığın sonuç Seni Götürür, yaştan dolayı İlerde 2. Ekim yaptırman gerekecektir Yine, Ortadaki belirttiğin seyrek Bölgeyle İdare ederim Dersen, sadece Şakaklara Ekim yaptırıp Ortalar iyice gittiğinde Daha sağlıklı Ekim de yaptırabilirsin, Hem Donöründe Amorti kalmış Olur, Ama Evet dökülme Homojen olmadığı için Senin İçin Aslında Zor Bir Karar, Bilgehan Aydın Hocanın saçlı alanda Başarılı Olan Ekimi Var Ama çok başarılı olmayan sonuçlarıda var, Bütçen uygun Olsaydı Kendi merkezimi Önerirdim sana..

Şuan 2 Seçeneğin Var, Sadece Ön çizgi Ve Şakak ekimi yaptıracaksın, Orta ve tepeyi İlerde düşüneceksin, Ama saçlarını 2. Ekime kadar kısa kullanman gerekir şu anki kötü görüntünün sebebi yanların uzun olması zaten, ortadaki saçlarınla Eşitlemen lazım sırıtmaması için..

Yada risk Alıp, şakaklarla birlikte Orta ve Arkaya doğru olan bölgeye de Ekim yaptıracaksın, Aslında Ekim'de kendi saçlarından zayıf olanların Dökülme ihtimali var, ama önemli olan 4.500 greft'in Çıkış yüzdesi, çünkü 4.500 greft, nw5 ve nw6 Açıklığı olan saçları Bile kapatabiliyor, Eğer ekilen saçlardan Yüksek verim Alırsan, Kaybedeceğin kendi Saçlarının Açığını kapatır zaten.. Şimdi bu yorumu okuyunca Aklın daha çok karışmış olabilir.. :D Bunun sebebi saçların Homojen olmayan dökülme Tipi, Bu yüzden zaten, Bununla İlgili 4-5 konun Var, Allah Yardımcın Olsun.. :D |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2021, 13:31:15 »
Hocam Yorumunuz İçin ALLAH Razı Olsun, Lakin Yazdıklarımın Doğrularını Öğrenmeyi çok İsterim Yanlış Anlamayın İroni Felan Değil Gerçekten Öğrenmek İstiyorum,Birde Hocam Sadece Şakaklara Ekim Yaptırmamı Tavsiye Etmişsiniz Bunun Sebebini Belirtirseniz Ayrıca Çok Mutlu Olurum .

Fue ve dhi olayının ayrı bir şeymiş gibi anlatmanız , dhi ile mevcut saçlara zarar gelmemesi , tepe bölgesi yüzde 50-60 tutması vsvs .

Sadece sakak ve ön taraftaki yuvarlağın üzerindeki kisma Ekim tavsiye etmemin 2 nedeni var . Ilki yaşınız daha küçük ve dökülme devam edebilir. Ikincisi ise saçlı alana girilmesi o bölgedeki saçlara büyük ölçüde zarar verir. Evet dhi tekniğinde de verir . Bunun dışında forumda ilk 4-5 e giren kaliteli doktorları incele hiç biri dhi kullanmıyor . Benim de gözlemlediğim dhi tekniğinin ciddi fireleri olabiliyor . Bence kendini özellikle ülkemizde daha ispatlamayan bir teknik .dünyada bir kaç istikrarlı ekimci var .

Şu açıklığa bu yaşta ( açıklığının görünenden daha fazla bennce kısa saç varsa daha net olur ) 4500 greft falan konuşmak komik bence . Sakak ve orta bölümdeki o küçük alana önerdim çünkü ileri zamanda muhtemelen bir veya 2 ekime daha gerek olabilir .

Bunlar benim fikirlerim doktor vs değilim sen araştırma yap nasıl istersen öyle yaptır ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 31 Ocak 2021, 15:37:08 »
3000-3500 greftin daha fazla üzerine çıkmamalısınız. Dökülme devam edecek. Donörde greft bırakmalısınız. 20 yıl sonrasını da düşünerek planlamınızı yapın.

Zor bir açıklığınız yok. Kalın saç telleriniz var. Muhtemelen çoklu greftleriniz de fazlaca vardır. Ön hattın gerisine ilk ekimde fazlaca girmenizi tavsiye etmem. Belki de dökülmeyecek saçlar dökülmeye başlayacak. Usta ellerde mutlu olursunuz. Ön çizginiz çok önemli. Unutmayın ki sonsuza kadar 26 yaşında olmayacaksınız.

Hiçbir merkezi fiyat performans olarak değerlendirmeyin. Bu bir estetik operasyondur. Yapılacak işlemi ömür boyu kafanızda taşıyacaksınız.

SAÇSIZ ADAM

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 31 Ocak 2021, 15:59:15 »
Saçların kısa hali resmi olsaydı aslında daha sağlıklı yorum yapılırdı, ama azçok belli oluyor, Zaten saçın kısa hali bu şekilde durmayacak, ve saçları Kestiklerinde Gerçek Ekim alanı görüntüsü Ortaya çıkacağı için, Rahat çalışılır, Bence Düzgün bir merkezde Kendi saçlarına çok Zarar gelmez..

Ama Burda Asıl senaryo Şu;
Şakaklara ve orta alanlardaki seyrek Bölgelere Ekim yaptırsan, belki 3.500-4.000 Greftle Hallolur, Ama yaştan dolayı dökülme devam edeceği için, Yine Ekim gerekecektir, Normalde Benim Tamamen Açık olan yere 4.800 Ekildi Ama hem yaştan dolayı hemde Ekim alanında Kaybedecek kendi saçlarım olmadığı için Rahattım..

Eğer 4.500 le Şakaklara ve Ön ortanın Tamamına Ekim yapılırsa, Şansın varsa Kendi Saçlarına zarar Vermez Ve Aldığın sonuç Seni Götürür, yaştan dolayı İlerde 2. Ekim yaptırman gerekecektir Yine, Ortadaki belirttiğin seyrek Bölgeyle İdare ederim Dersen, sadece Şakaklara Ekim yaptırıp Ortalar iyice gittiğinde Daha sağlıklı Ekim de yaptırabilirsin, Hem Donöründe Amorti kalmış Olur, Ama Evet dökülme Homojen olmadığı için Senin İçin Aslında Zor Bir Karar, Bilgehan Aydın Hocanın saçlı alanda Başarılı Olan Ekimi Var Ama çok başarılı olmayan sonuçlarıda var, Bütçen uygun Olsaydı Kendi merkezimi Önerirdim sana..

Değerli Abim Zaman Ayırıp Ayrıntılı Yazdığınız İçin Allah Razı Olsun Çok Saolun,Dediğiniz Gibi Benim Kafa İyice Gitti :) Sizin Ektirdiğiniz Yer Neresidir Acaba Hocam Oraylada Bi Görüşme Sağlarsak,Sonuç İyi Olsunda Para Hertürlü Bulunur Tabi Rakama Görede Bulmak Zorlaşabilir :) Ama Saçlar Gidince Dönüşü Olmuyor daha Buişin :)

Şuan 2 Seçeneğin Var, Sadece Ön çizgi Ve Şakak ekimi yaptıracaksın, Orta ve tepeyi İlerde düşüneceksin, Ama saçlarını 2. Ekime kadar kısa kullanman gerekir şu anki kötü görüntünün sebebi yanların uzun olması zaten, ortadaki saçlarınla Eşitlemen lazım sırıtmaması için..

Yada risk Alıp, şakaklarla birlikte Orta ve Arkaya doğru olan bölgeye de Ekim yaptıracaksın, Aslında Ekim'de kendi saçlarından zayıf olanların Dökülme ihtimali var, ama önemli olan 4.500 greft'in Çıkış yüzdesi, çünkü 4.500 greft, nw5 ve nw6 Açıklığı olan saçları Bile kapatabiliyor, Eğer ekilen saçlardan Yüksek verim Alırsan, Kaybedeceğin kendi Saçlarının Açığını kapatır zaten.. Şimdi bu yorumu okuyunca Aklın daha çok karışmış olabilir.. :D Bunun sebebi saçların Homojen olmayan dökülme Tipi, Bu yüzden zaten, Bununla İlgili 4-5 konun Var, Allah Yardımcın Olsun.. :D |-onayisareti-| (^_^)
  • Yaşınız 26

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 31 Ocak 2021, 16:28:01 »
Değerli Abim Zaman Ayırıp Ayrıntılı Yazdığınız İçin Allah Razı Olsun Çok Saolun,Dediğiniz Gibi Benim Kafa İyice Gitti :) Sizin Ektirdiğiniz Yer Neresidir Acaba Hocam Oraylada Bi Görüşme Sağlarsak,Sonuç İyi Olsunda Para Hertürlü Bulunur Tabi Rakama Görede Bulmak Zorlaşabilir :) Ama Saçlar Gidince Dönüşü Olmuyor daha Buişin :)

Rica ederim Kardeşim, Benim Mekezimin (Asuman Hairtransplant) Sana vereceği Fiyat 12-13.000 Olur Muhtemelen, Önerme sebebim Merkezin Saçsız - Saçlı Alanlarda da Başarılı Ve Ekilen saç Olarak, Çıkış % Yüzdesi Yüksek Olması, Ama Benim Durumum Bu dersen, Zaten Bu Fiyat için En uygun olan Bilgehan Aydın Hoca' yı Zaten seçmişsin.. 2 Şık var,
1. Şık; Biraz risk Alıp, ya Komple Şakalarla birlikte Orta ve tepeye Ekim yaptır, Yada 2. Şık; Nofear Üstadın yazdığı Gibi Ön çizginin 1 Cm üstü Ve Şakaklara Ekim yaptırıp, Saçları Ortalarla Eşit seviyeye Kısaltıp 2. Ekime kadar, Dökülme Artık Seni iyice Rahatsız edene kadar Beklemek..  Bence 1. Şık %40 2. Şık %60 Oy Alır.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

SAÇSIZ ADAM

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 31 Ocak 2021, 16:41:25 »
Rica ederim Kardeşim, Benim Mekezimin (Asuman Hairtransplant) Sana vereceği Fiyat 12-13.000 Olur Muhtemelen, Önerme sebebim Merkezin Saçsız - Saçlı Alanlarda da Başarılı Ve Ekilen saç Olarak, Çıkış % Yüzdesi Yüksek Olması, Ama Benim Durumum Bu dersen, Zaten Bu Fiyat için En uygun olan Bilgehan Aydın Hoca' yı Zaten seçmişsin.. 2 Şık var,
1. Şık; Biraz risk Alıp, ya Komple Şakalarla birlikte Orta ve tepeye Ekim yaptır, Yada 2. Şık; Nofear Üstadın yazdığı Gibi Ön çizginin 1 Cm üstü Ve Şakaklara Ekim yaptırıp, Saçları Ortalarla Eşit seviyeye Kısaltıp 2. Ekime kadar, Dökülme Artık Seni iyice Rahatsız edene kadar Beklemek..  Bence 1. Şık %40 2. Şık %60 Oy Alır.. |-onayisareti-| (^_^)

Sayın Abim Allah Razı Olsun Gerçekten Çok Yardım Oluyorsunuz size minnnettarım,Şimdi Abim Asuman Hair'e Ben Daha Önce Yazmışım WP'den.
Bana Cevabı:'''3500 greft alınarak yeni bir ön saç çizgisi belirlenip ön şakak ve sıklaştırma yapılacak bakımlarla birlikte başarılı bir operasyon olur fiyatınız 12.000 TL''Nakitte 11.000. Olur denildi.
Şimdi Sayın Abim Ben Bütün Bütçeyi Zorlayıp Burda Yaptırabilirim.Burda Yaptırdığım Zaman Daha Sonra 2.Ekime Gerek Kalmadan Artık Kafam Rahat Olurmu Abi Ne Dersin ?
Birde Abi Bu Fiyata Serkan Aygın da var onu asuman Hanım ile kıyaslama şansımız varmıdır ?
  • Yaşınız 26

SAÇSIZ ADAM

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 31 Ocak 2021, 17:15:13 »
Fue ve dhi olayının ayrı bir şeymiş gibi anlatmanız , dhi ile mevcut saçlara zarar gelmemesi , tepe bölgesi yüzde 50-60 tutması vsvs .

Sadece sakak ve ön taraftaki yuvarlağın üzerindeki kisma Ekim tavsiye etmemin 2 nedeni var . Ilki yaşınız daha küçük ve dökülme devam edebilir. Ikincisi ise saçlı alana girilmesi o bölgedeki saçlara büyük ölçüde zarar verir. Evet dhi tekniğinde de verir . Bunun dışında forumda ilk 4-5 e giren kaliteli doktorları incele hiç biri dhi kullanmıyor . Benim de gözlemlediğim dhi tekniğinin ciddi fireleri olabiliyor . Bence kendini özellikle ülkemizde daha ispatlamayan bir teknik .dünyada bir kaç istikrarlı ekimci var .

Şu açıklığa bu yaşta ( açıklığının görünenden daha fazla bennce kısa saç varsa daha net olur ) 4500 greft falan konuşmak komik bence . Sakak ve orta bölümdeki o küçük alana önerdim çünkü ileri zamanda muhtemelen bir veya 2 ekime daha gerek olabilir .

Bunlar benim fikirlerim doktor vs değilim sen araştırma yap nasıl istersen öyle yaptır ...

Yorumunuz için tekrardan teşekkür ederim hocam,az çok bişeyler öğrendim sanıyordum onlarda yanlış çıktı hocam k.b. :) amaacım öğrenmek uyardığınız için teşekkürler,tepede %50 %60 olayını bilg.aydn. konuştuğum asistanı söyledi,bu arada asuman hanımın asistanıylada görüştük hocam .

@Asuman hair@:''3500 greft alınarak yeni bir ön saç çizgisi belirlenip ön şakak ve sıklaştırma yapılacak bakımlarla birlikte başarılı bir operasyon olur fiyatınız 12.000 TL''Dedi usta.
hocam Bu arada kısa saçlı fotoğrafım maalesefki yok keşke olsada onun üzerinden yorumlasanız çok daha iyi olurduda maalesef,peki hocam asuman hoca ön çizgi ve arkalara doğru sıklaştırma önerdi sizce o şekilde yaptırsam daha sonra tekrar bir ekime gerek kalırmı acaba tek ekimde halletmek ve daha arkama bakmak istemiyorum acıkcası ve inanın buralarda takıldığımdan beri beynim çorba gibi karmakarışık oldu,martın ilk haftası ezberlemiş olduğum kuran'ı kerimden hafızlık sınavına giricem ama inann kafam sürekli buralarda.umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir tekrar yardımlarınız için size ve diğer arkadaşlara minnetarım saygılarımla ...
  • Yaşınız 26

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 31 Ocak 2021, 17:22:47 »
Sayın Abim Allah Razı Olsun Gerçekten Çok Yardım Oluyorsunuz size minnnettarım,Şimdi Abim Asuman Hair'e Ben Daha Önce Yazmışım WP'den.
Bana Cevabı:'''3500 greft alınarak yeni bir ön saç çizgisi belirlenip ön şakak ve sıklaştırma yapılacak bakımlarla birlikte başarılı bir operasyon olur fiyatınız 12.000 TL''Nakitte 11.000. Olur denildi.
Şimdi Sayın Abim Ben Bütün Bütçeyi Zorlayıp Burda Yaptırabilirim.Burda Yaptırdığım Zaman Daha Sonra 2.Ekime Gerek Kalmadan Artık Kafam Rahat Olurmu Abi Ne Dersin ?
Birde Abi Bu Fiyata Serkan Aygın da var onu asuman Hanım ile kıyaslama şansımız varmıdır ?

Serkan Aygın Ve Asuman Hanım Arasında Kalan Çok Kişi Vardı Forumda, Sonuçlara Bakınca Aynı fiyatlarda 2 merkez De seçilebilir, İkisininde sana Göre Artıları ve Eksileri Olabilir, Buna Sen forumda Araştırıp karar Verebilirsin, Asuman Hanım, Plastik Cerrahi Hemşiresi Olması, Kanal Açımını Kendisi Yapması Ve operasyonu Sürekli Takip ettiği İçin Ve Günde 1-2 Ekim yaptığı, Ön şakak Ve Özellikle Temple Bölgesi olarak Ekim yapan Nadir Bir yer Olduğu İçin daha Önde Bence, Ama Yine Kriterler Senin Seçimin Olmalı..

Ve Soruna Gelirsek;
Kardeşim Olay Senin düşündüğün Şekilde değil tam Olarak, Bu Çok derin bi mevzu Aslında.. :D Yani sen Şimdi Güzel Bir Merkezde Güzel Bir Sonuç Aldın Diyelim, 2. Ekimi yaptırmayacaksın Diye Bir şey Yok, 2. Ekim Merkezle alakalı Değil, Yani hangi merkez Yaparsa yapsın Senin dökülme Durumuna bağlı..

Yani, Ailende Dayında Babanda Dedende Amcanda Dökülme Şuan senin Saçlarında Olduğu Gibi Yıllarca Aynı açıklığı Koruduysa Ve Sende Onlardan Birine Çektiysen, Belki Çok uzun Süre yaptırmazsın 2. Ekimi, Mesela, Allah uzun ömür versin Benim Babam 66 yaşında Ve Dökülme Tipi benim Ekim yaptırmadan Önceki halimle Aynı, NW7, hatta ortalarda ki 200-300 saçım bile onunkiyle Aynıydı..

Ama ben 36 yaşımda Ekim yaptırdım ve Dökülmem durmuştu, Sınıra Ulaşmıştı Son seviyeye gelmişti Artık, Yani senin yaşlarında Ekim yaptırsaydım yarısından fazlası 10 sene içinde gidecekti Ekilen saçların, Babamdan ve Amcalarımdan hesaplayabiliyordum Bunu, Yani 2. Ekim için bunun Bi garantisi Yok Merkezle alakası'da Yok.. |-onayisareti-|
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram