Gönderen Konu: Yalvarırım bana yardım edin hem tipsizim hem kelleşiyorum hem yalnızım  (Okunma sayısı 2597 defa)

Execuvite

• Hero Member
Ya şunu şuradan alın ya sovucem akşam akşam

AYAN

• Yeni üye
  • *
ahlar vahlar çekecek durumda değilsin bence saçı senin gibi kalmasını isteyen forumda çok üye vardır eminim.Kafaya takmamalısın bu durumunu

Leonidas

• Hero Member
Kardeş bıkmadın mı?
Çok mu sıkılıyosun?

baysaçınız

• Jr. Member
  • **
Abi diyerek yoruma başlayayım benden iki yaş büyüksün sık ve gür saçların var. Sendeki sac bende olsa şu anki özgüvenin 3 katı fazla olurdu heralde. Ama her şeyin sac olduğunu da düşünme o kadar kel insan var yanında güzel sevgilisi olan. Nickine davyjones yazmışsın Davyjonesin kim olduğunu hatırlatayım. adamın kafasında tek kıl yok ve hollywood starı. Böylesi bi durumda olduğun için uzun uzun açıklama yaptım. Seninki psikolojik ciddi ciddi psikologa gitmeni şiddetle tavsiye ederim. Seni küçümsemiyorum ama daha önceden neler yaşadıysan düşünce yapın ve şu anki ruh halin hiç iyi durumda değil.

DavyJones

• Hero Member
Abi diyerek yoruma başlayayım benden iki yaş büyüksün sık ve gür saçların var. Sendeki sac bende olsa şu anki özgüvenin 3 katı fazla olurdu heralde. Ama her şeyin sac olduğunu da düşünme o kadar kel insan var yanında güzel sevgilisi olan. Nickine davyjones yazmışsın Davyjonesin kim olduğunu hatırlatayım. adamın kafasında tek kıl yok ve hollywood starı. Böylesi bi durumda olduğun için uzun uzun açıklama yaptım. Seninki psikolojik ciddi ciddi psikologa gitmeni şiddetle tavsiye ederim. Seni küçümsemiyorum ama daha önceden neler yaşadıysan düşünce yapın ve şu anki ruh halin hiç iyi durumda değil.
defalarca gittim çözüm olmadı bazıları yetersizim dedi bazıları delirip bağırmaya başlamıştı

Siddhartha

• Hero Member
Biraz daha yazsan ben de delirip bagiricam:)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Jeu

• Hero Member
Cidden kimseye kolay kolay bi psikoloğa görünmelisin yazmam ama sen cidden kaliteli bi psikoloğa görünmelisin dostum.. 24 yaşında bu ruh hali bu özgüvensizlik çok kötü bi durum kendine zarar verirsin herşey karı kız değil bu hayatta, saçlarını bi şekilde ektirerek ideal bi görüntüye sokabilirsin ama önemli olan bu ruh halini bu kafa yapını değiştirmen. Sana önerim bi otur sakin kafayla düşün ben napıyorum ben bu muyum diye :)
Kimse için değil kendin için bunu yapmalısın dostum.

mr.emre

• Sr. Member
Kardeş kusura bakma bu saçlarla evlat olsan sevilmezsin, Allah'ım affet
Life Hair 4300 Greft: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12182.0

Şampuan:

Prozinc Plus

Jungkook

• Sr. Member
Benden 8 yaş büyüksün ama bunu yazmak zorundayım

Hiç spor yapma

Vücuduna dikkat etme

Hiçbir ilgi alanın olmasın

Cilt bakımını ya da diğer kişisel bakımını yapma

Kitap okuma

Kadınları ilahlaştır

Zamanının %90’ını saç dökülmesi veya diğer beta sürüsü forumlarda harca

Sonra da gelip “Kel olursam kadınlar bana bakmaz” yaz. Bence tek sorun saç değil ama sen bilirsin.

Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

GaMe10

• Hero Member
Bu adamın kaçıncı bu tarz konusu bu?

Psikolojik yardım almıyor ve acısını forumdan çıkarıyor

Biriniz şuna saçında sorun yok falan desin de belki mutlu olur ve bu konuları tekrardan tekrardan açmaz

Karakutu

• Hero Member
Tipini bir görelimde ona göre yorum yapalım kardeş.

Y THE RAPIDFIRE

• Jr. Member
  • **
kızlar için saç istemek vizyonsuzluktur. etrafımda bir çok böyle vizyonsuz insan var. ‘ ben evlensem saç ektirmem ‘ diyen veya evlendikten sonra saçını önemsemeyen. insan önce kendine değer verecek önce kendine saygı duyacak.
gelelim diğer hususa
dış görünüşte saç her şey midir? değildir. gür saçın olur ama vücudun çirkinse giydiğin üstüne oturmazsa yağ oranın yüksekse kaslanmıyorsan yine yanlış yoldasındır.
dişleri ve cildi de başkası anlatsın benden bu kadar.

Muribab

• Hero Member
Bu arkadaş deli mi ? Deli taklitimi yapıyor?

İkinci şıkka daha çok yakınım.

Amacı salak aptalca konularla forumu oyalamak sanırım Admin gerçi gereğini yapar yakında suyu ısındı.

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
kızlar için saç istemek vizyonsuzluktur. etrafımda bir çok böyle vizyonsuz insan var. ‘ ben evlensem saç ektirmem ‘ diyen veya evlendikten sonra saçını önemsemeyen. insan önce kendine değer verecek önce kendine saygı duyacak.
gelelim diğer hususa
dış görünüşte saç her şey midir? değildir. gür saçın olur ama vücudun çirkinse giydiğin üstüne oturmazsa yağ oranın yüksekse kaslanmıyorsan yine yanlış yoldasındır.
dişleri ve cildi de başkası anlatsın benden bu kadar.
QWEQWEWQWEWQWEQ aynen abi vizyonsuzluk. Sonra yiyeceği redler ve çekeceği yalnızlık acısı da vizyonsuzluktan zaten.
Bir çoğumuz burada ilaçlar alıyoruz bıçak altına yatıyoruz hormonlarimizla oynuyoruz paralar skitiyoruz Rogaine köle oluyoruz, neden peki? Mevcut cekiciligimizi kaybetmemek için. Daha fazla dişi "kanka" kazanmamak için, evet ... Keşke kellik ya da saclilik erkekler için sadece bir tercihten ötesi olmasa. Ama öyle bir tercihten daha fazla. Kadınların erkeklerin çektiği acilar ve kriterlerinin altinda ezilen erkekler gram umurlarinda degil bunu da bilin. Ben 20 yaşımda Finasteride alip 23 24 gibi vicak altina girmeyi planliyorsam bu gayet de elimdeki çekiciliği kaybetmemek en azindan birileri tarafindan beğenilmek için buna vizyonsuzluk denilemez. Bunlar sebep değil sonuç yoksa kimse özgür hür iradesiyle en azından birçoğu hormonlariyla falan oynamaz.
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

Facebook Twitter Instagram