Gönderen Konu: EMPHAIR ACIBADEM (12.10.2019) 3850 GREFT (VERTEX EKİM TAVSİYE?)  (Okunma sayısı 1451 defa)

silislisac

• Yeni üye
  • *
Merhabalar,

10. Ay sonuçlarım fotoğraflardadır. Yorumlarınız bekliyorum.

Emphair'i tercih etme nedenim iş tecrübesinin fazla olması, hijyen, görüştüklerim arasında en fazla ilgilenen olması, anadolu yakasında olması, fiyatı, sapphire uç kullanımı ve son olarak samimi bulduğum Mesut Çevik videosu.

Emphairin süreçleri daha önce ekim yaptıran arkadaşlar yazdı sanırım oraları geçiyorum.

Emphairden memnun kaldım mı? Evet diyebilirim eskisine göre daha iyiyim şuan ama tavsiye eder miyim emin değilim.

Hoşlanmadığım tarafları; ekim için sözleşme imzalayana kadar pozitif konuşup ekim günü sabah "Şuankinden biraz daha sıkı olur ama tepeden ışık geldiğinde felan açık alan belli olur" demeleri. Beklentiyi düşürmek için sanırım anlamadım.

Emphairin genel ekim planları ön çizgiye yüklenip arkaya doğru seyrelterek gitmek. Ben de mantıklı buldum. Tepe bölgesinde ekimin tutmadığını felan da söylediler.
Ancak dün kontrole gittim. Gayet iyi olduğumu tepe bölgesi ekimi için uygun olduğumu söylediler.

Sonuç olarak ben eski halimden daha memnunum ama biraz daha sık bekliyordum. Tepe bölgesini de ektirmek istiyorum şuan. Sizce yine emphair e mi gitmeliyim yoksa merkez mi değiştirmeliyim? Acil tavsiyelerinizi bekliyorum?

Bir de merkezle alakalı daha önce ekim yaptıran varsa kafama takılan bir şeyi sormak istiyorum. Danışmanla yüzyüze mümkün değil görüşemiyorsunuz. Görüşen varsa yazsın lütfen. Bir şeyleri bahane edip kesinlikle görüşmüyorlar. Acil durumda bir ekim ekim hatasında ya da ekilen kişi mağduriyeti durumunda "biz sizi tanımıyoruz" a getirmek suretiyle işin içinden sıvışmak hukuki hak kaybı yaşatmak için mi emin olamadım. İçime bir kurt düştü. Halbuki çok güvenilir duruyorlar. Ama risk almak mı istemiyorlar bilmiyorum.

AdnanN

• Hero Member
Ynt: EMPHAIR ACIBADEM (12.10.2019) 3850 GREFT (VERTEX EKİM TAVSİYE?)
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2020, 15:16:27 »
Ekim sonucun biraz vasat olmuş bence daha iyi olabilirdi .
Aynı yere ikinci ekim yaptırma konusunda tereddüt yaşamanı anlıyorum belki kötünün kötüsüne denk gelirim diye korkuyorsundur ama doktor olmadıkları halde hastalarla ilgilenmeyen merkezlerden uzak durmak lazım bence .
Doktor varmı yokmu bilmiyorum ama anlattıklarından olmadığı belli oluyor .

silislisac

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2020, 15:59:49 »
doktor olan yer yokki hocam. her yerde uzmanlar var. bu durumdan da çok şikayetçi değilim açıkçası. doktor olmasından daha çok el becerisi yüksek bu işi uzun süre yapmış kişilerin olduğu merkez olması daha iyi değil mi sizce de?

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2020, 19:18:33 »
doktor olan yer yokki hocam. her yerde uzmanlar var. bu durumdan da çok şikayetçi değilim açıkçası. doktor olmasından daha çok el becerisi yüksek bu işi uzun süre yapmış kişilerin olduğu merkez olması daha iyi değil mi sizce de?

olabilir ama bu tarz yerleri çok dikkatli seçmek lazım en azından mesleklerini sorgulamak lazım .
ekim orta halli sonuçlanmış hocam bence aynı yere ektirmektense biraz daha araştırıp ona göre karar verin.forumda bu işi hakkıyla yapan şahin çelik ,asuman hair  vb gibi yerlere ektirip çok güzel sonuç alan arkadaşlarımız var son kararınızı vermeden önce bu gibi yerlerin ekimlerinide mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2020, 19:39:36 Gönderen: Hasann06 »

sackavurma

• Full Member
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2020, 20:38:48 »
Bende Acıbadem Emphair'de ektirdim benimde sonuç iyi sayılmaz fakat ekim sonrası danışmanımlada görüştüm , Adem Demiral'la da görüştüm size öyle denk gelmiştir.

silislisac

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2020, 22:34:14 »
anladım. görüşleriniz için teşekkür ediyorum. bu tamamen ekim merkeziyle alakalı olmayıp biraz da insan metabolizmasıyla da alakalı. alkol sigara kullanmıyorum. 30 yaşındayım. bunlar avantaj tabi ama saç yapımın ince telli olması dezavantaj. 2. ekimi emphairde yaptırmaktan kesinlikle vazgeçtim. forumda öne çıkan isimler

koray erdoğan
muttalip keser
hakan doğanay
serkan aygın
transmed
hermest
bilgehan aydın
neopital

ve son dönemde yıldızı parlayan asuman hair.

asuman hanımın merkez benim eve 10 dk olması beni ciddi anlamda oraya yönlendirdi. yukarıda verdiğim diğer isimler de ya ankarada, antalyada, ya da 40-50 bin civarı fahiş fiyat.
şimdi diyeceksiniz ki ya çocuğuna okul mu araştırıyorsun? eve yakın ne alaka.

ama sadece yakınlığı değil tabiki. forumda iyi sonuç alanların olması. henüz gidip görüşmedim fakat şikayetvar'da bi kaç postu olmasına rağmen iyi bir yer gibi duruyor. yakın olması da tabi ulaşım kolay olur. operasyon günü yolda oluşabilecek kaza riski azalır.
bir tık daha iyi diye şimdi taa bahçelievlere de gidilmesi saçma olur gibi geliyor.

silislisac

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Ağustos 2020, 18:39:49 »
Bu arada Emphair bu sefer de Hakkı Alkan'la (shiftdelete) bir vidyo çekmişler. Enes diye bir takipçilerine saç ektirmişler. Vidyonun Emphair'i tercih etme konusunda ikna edici olduğunu söyleyebilirim.

Facebook Twitter Instagram