Gönderen Konu: Nekroz  (Okunma sayısı 918 defa)

Ylmzml

• Yeni üye
  • *
Nekroz
« : 28 Ağustos 2020, 20:59:09 »
Herkese merhabalar. Öncelikle bu siteyi kuranlara yönetenlere şükranlarımı sunuyorum. Bu saç ekiminin hem öncesi hem sonrası insanı mental olarak çok yıpratabiliyor özellikle biraz da takıntılıysanız. Ancak bu site o kadar bilgilendirici tecrübeler görüyorum ki beni oldukça rahatlatıyor tekrardan emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Soruma gelecek olursak bu nekroz olayı çoğu ekim yaptıranın kafasını kurcalayan bir şey olduğunu düşünüyorum sitede araştırdım bulamadım ya da gözümden kaçtı şunları sormak istiyorum;
1-)Nekroz ilk kaçıncı belirgin hale gelir veya şu kadar gün geçtikten sonra nekroz görülmez diyeceğiniz gün kaçıncı gün?
2-)Bir de bireysel olarak sizce ekteki ekimde nekroz riski kalkmış mıdır yoksa erken mi bunu söylemek için? (Salı günü ekim yaptırdım ancak 3. Gün olarak mi 4. Gün olarak mi söyleniyor tam bilemiyorum 😄)

Cihandoğan

• Hero Member
Ynt: Nekroz
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2020, 21:10:35 »
Nekrozlul bir durumun yok gayet sağlıklı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2020, 21:31:01 »
Ekimin gayet temiz nerden çıkardın nekrozu. Bir sorun yok olmazda

Nekroz şüpesi gördüğüm ekim %99 nekroz olur
Bu şüpeyi de ekimin ilk gününden anlarız ama net konuşmayız yüzeysel durumlar kurumuş kan olma durumlarını değerlendirdiğimiz için.

Senin öyle bir şüpende riskinde yok.
Global Moderator

pcd

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2020, 21:34:39 »
Çok temiz duruyor şimdilik.

Ylmzml

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2020, 21:39:35 »
Ekimin gayet temiz nerden çıkardın nekrozu. Bir sorun yok olmazda

Nekroz şüpesi gördüğüm ekim %99 nekroz olur
Bu şüpeyi de ekimin ilk gününden anlarız ama net konuşmayız yüzeysel durumlar kurumuş kan olma durumlarını değerlendirdiğimiz için.

Senin öyle bir şüpende riskinde yok.
Çok çok teşekkür ederim ya Allah razı olsun

Ylmzml

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2020, 21:41:21 »
Nekrozlul bir durumun yok gayet sağlıklı
teşekkürler

Ylmzml

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2020, 21:41:50 »
Çok temiz duruyor şimdilik.
Teşekkürler

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2020, 23:30:55 »
Ekim temiz dostum hayırlı olsun ama sen biraz pimpiriklisin herhalde nekrozu nerden aklına geldi böyle bir ekimden sonra. Içini rahat tut stresten uzak dur.

Ylmzml

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Ağustos 2020, 23:53:00 »
Ekim temiz dostum hayırlı olsun ama sen biraz pimpiriklisin herhalde nekrozu nerden aklına geldi böyle bir ekimden sonra. Içini rahat tut stresten uzak dur.
Çok haklısın pimpirikli bir insanım burada onlarca konuyu inceledim rastgele, nekrozlar yüzünden maalesef kötü sonuçlar gördüm ve korktum burada da herkes çok samimi ve doğru cevap veriyorlar o yüzden danışmak istedim sadece

Facebook Twitter Instagram