Gönderen Konu: Emphair sac ekim merkezi Ankara Nekroz  (Okunma sayısı 7683 defa)

redkmdo

• Yeni üye
  • *
Emphair sac ekim merkezi Ankara Nekroz
« : 02 Temmuz 2019, 16:50:02 »
11. Gun ve durum bu..nekroz oldugunu soylediler..ufak bi mudahale yapip bandajlicaz dediler..merak ettigim..bu sekilde kalsa kendinkendine iyilesirmi..yoksa ordaki bolgeyi kazicaklarmi..sac ektirdigime bin pismannoldum..nekroz oldugunu soylemediler ilk hafta hergun cagirdilar..kanattilar deri altindan ilac verdiler..bubbölgede sacbcikmicak..arti cevreside iltahaplandi..foti gonderiyorum iltahaba benziyor diyorum,merhemin kalintisi diyolar..moralim bozuk.3500 greft ektiler ekim fotolarini atarim

dodooo_fb

• Sr. Member
Ynt: Nekroz
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2019, 17:04:17 »
Geçmiş olsun dostum

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2019, 17:07:53 »
nekroz olmuş.sa. çıkmaz ordan ama 2. kez saç ekilebilir 1 sene sonra.ancak öyle çıkar.
iyileşme süreci olacak hemen düzelmez bir iki hafta geçsin iyileşir oraları.çok şanssız bir durum olmuş.geçmiş olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2019, 17:13:16 »
Çok geçmiş olsun kötü olmuş malesef 1 sene sonra nekrozlu alana ekim olacak gibi duruyor tekrar nerde ekşm yaptırdınız?
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2019, 20:32:41 »
?
Global Moderator

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Temmuz 2019, 21:59:58 »
Geçmiş olsun Ekim yaptırdığınız yer neresi?

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2019, 22:15:58 »
büyük gecmis olsun , cok üzüldüm gercekten . ayni durumu yasadigim icin hicbir müdahele edilmesse kesinlikle kayip olacaktir, müdahelin bir faydasi olurmu ?  belki iltihapin dagilmasini önler .

maalesef zor bir sürec dönemi seni bekliyor.

altta benim  2 ekim sürecimi takip edebilirsin ,

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2019, 22:49:48 »
ilgili bölgeyi kanatmaları kimse kusura bakmasın ama çok aptalca bir müdahale olmuş.nekroz denilen olay iki üç gün içerisinde cereyan eden bir olay ve sonrasında extra travma vermenin ne faydası var biri bana bunu açıklasın.
doku beslenememesi gayesiyle yapıyorlarsa buda çok extra bir aptallık çünkü zaten ilk 24 saatte olan olmuş sonra orası zaten beslenmeye devam ediyor sadece üst dermis tabakası zarar görmüş oluyor.

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Temmuz 2019, 23:25:10 »
Sikma canini hocam moralini iyi tut. Onlerde yok nekroz oralar firesiz cikarsa kapatici olur. Nekrozlu bolgeyi de seneye rötuşla duzelttirirsin. Nerede yaptirdin ekimi? Ekim yeri ismini, ekilen kok sayisini iceren bir baslik ac ,ay ay gelismeleri paylas

Lacivert

• Full Member
« Yanıtla #9 : 03 Temmuz 2019, 01:47:28 »
Geçmiş olsun dostum,
Gittiğin merkez dışında da bir yere görünmende fayda var. Umarım kısa sürede toparlar.

alamancı

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2019, 02:42:19 »
çok geçmiş olsun neresi yapmış

Sdrbşr

• Full Member
« Yanıtla #11 : 03 Temmuz 2019, 04:27:48 »
Hocam nekroz olayını kacıncı gun fark ettin bende ekım yaptım 3.gün senınkı gıbı Bı durum yok ama işte daha sonra da olusabılıomu merakettım

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 03 Temmuz 2019, 04:31:58 »
Geçmiş olsun dostum. Ön bölge inşallah tatmin edici bir şekilde çıkar böylece arka tarafi kapatmaya çalışırsın gelecek seneye de bir ekim daha yaparak işi çözersin

wanes43

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 03 Temmuz 2019, 05:06:10 »
Kardeş çok geçmiş olsun.. Sağlam yerlerden çıkan saçlar senin moralin olur inşallah. En azından düzeltme ekimine kadar stres yapmazsın. Zaman çabuk geçiyor hiç canını sıkma senin elinde olan bir şey de değil hem

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 03 Temmuz 2019, 11:17:20 »
Çok geçmiş olsun her şeyin çaresi var üzülüp yıpratma kendini. Merkez ismi nedir bu arada?

Saç ekiminde her şey saç çıkması değil bunu daha iyi anlıyoruz operasyon çok önemli.Donör bölgende kalıcı hasarlar saç derisinde nekroz daha kötü Allah yardımcın olsun kardeşim.

Facebook Twitter Instagram