Gönderen Konu: Emphair saç ekim merkezi saç ekimi kötü sonuç  (Okunma sayısı 6149 defa)

Tolga Korkmaz

• Yeni üye
  • *
lutfen herkes iyice okusun ve en iyi karari versin deneyimleri dinleyerek. ben 2018 yilinda acibadem atasehir hastanesinde firma ismine guvenerek sac ektirmeye karar verdim. Emphair yapiyormus onlar adina ani bir karar ile baslamisim bu ise daha sonradan anladim. Para garantili islem yapiyorlar haklarini yiyemem ama hicbir ilgi alaka olmaksizin prp vs ile desteklemeden bir ekim yaptilar ve 1 yil sonra saclarin tutmadigini da gorunce para iadesi yaptilar. Fakat bunca eziyete bosu bosuna katlanmis oldum bir de ustune donor bolgesinden alinan saclari da kaybeis oldum. Suanda da heni bir ekim icin konusma yaptigimda ekim merkezleri yeterince donor olmadigini bu yizden riskli bulduklari icin kabul etmiyorlar. Soyleyecwgim su ki, ilk zamanlar hep tavaiye edip musteri bile gonderdigim Emphair, yillar sonra cok pismanlik cektigim bir konu haline geldi. Buradan bilgi vereyim dusunenlere.

Gezgin16

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Emphair ekim tutmadi
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2022, 19:27:12 »
Ekimden önce ve sonrası için fotoğraflarınız var mı?

Tolga Korkmaz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2022, 10:13:52 »
bu fotograf zaten son hali oncesi yok malesef.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2022, 11:46:34 »
En azından kabul edip para iadesi yapmaları da iyi bişey. Benim konuma bakarsan başka markezlerin yüzsüzlüklerini anlarsın dostum. Geçmiş olsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Emphair saç ekim merkezi saç ekimi kötü sonuç
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2022, 12:41:19 »
Konuda durumunuzu anlaya bileceğimiz öncesi sonrası fotograflar yok
Daha detaylı resimler eklemelisiniz geçmiş olsun
Global Moderator

Leonidas

• Hero Member