Gönderen Konu: Revox Şampuan  (Okunma sayısı 1551 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Revox Şampuan
« : 29 Ağustos 2020, 16:46:57 »
Oksijenle arıtılmış su ve birçok vitamin içeren bu şampuanı aranızda kullanan oldumu? Deneyimlerini paylaşabilirmi? Sitesindeki klinik çalışmaları, belgeleri ve fda onayı mevcut.Formulü isviçreden geliyormuş.Paraben ve slikon içermiyor.Valla üretim tesisine baktığımda güven vermiyor.Bu ürün nasıl fda onayı almış onuda anlamadım.Tamamen düzenbazlık söz konusu gibi.Birde o kadae içerik nasıl 40tlye satılıyor o da garip.

Jungkook

• Sr. Member
Ynt: Revox Şampuan
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2020, 17:54:21 »
Virtüöz sen şampuanlara bayağı taktın bir açıklık getirelim artık şu işe.

AGA lı her birey hafta da bir Ketokonazol şampuan kullanmalı. Diğer şampuan ise ya saw palmetto,procapil ya da diğer doğal 5ar inhibitörü içerikli ketokonazola destek olacak bir dht blocker şampuan olmalı ya da kişinin saç derisi problemleri veya diğer kozmetik durumlar için bir şampuan seçmeli. Hangisi olduğu önemli değil piyasa da adı bilinen şampuanlar belli al birini kullan.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2020, 18:06:15 »
Virtüöz sen şampuanlara bayağı taktın bir açıklık getirelim artık şu işe.

AGA lı her birey hafta da bir Ketokonazol şampuan kullanmalı. Diğer şampuan ise ya saw palmetto,procapil ya da diğer doğal 5ar inhibitörü içerikli ketokonazola destek olacak bir dht blocker şampuan olmalı ya da kişinin saç derisi problemleri veya diğer kozmetik durumlar için bir şampuan seçmeli. Hangisi olduğu önemli değil piyasa da adı bilinen şampuanlar belli al birini kullan.

:D Hayır ya soruyorum sadece.Çünkü bu tarz şampuanlar hakkında topik açılmamış.Merak ettim düşüncelerinizi.Ogxtir,revoxtur yok.Sadece belli şampuanlar var.Şampuandan medet ummasamda bazen şaşırtıyor.Misal ogxin saç uzatması.Bunu nasıl sağladı köklere gitmiyor sonuçta.Yada ne biliyim 3dmenin yoğunluk kazandırması.Madem ki etki ediyorlar acaba diyorum ki bu bioxcinin içindeki lipozomda köklere gidermi? Fikir alışverişi yapıyorum.Genel anlamda tüm kozmetikler dolandırıcı içi boş vaadli saça zararlı kimyasal deposu olarak gördüğüm doğru.Ama bazen benim bile aklım karışıyor.Gerçi benim amacım klinik testleri ve fdayı soruyor oluşum.Bu firmaların nasıl yaptığı.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2020, 18:10:43 »
Revox kullandım yağdan güzel arındırıyor saçı ama uzun vade de yıpratır ya da günlük yıkamada, kullanılabilir güzel şampuan. Bioxcin de kullanmıştım dökülmeye iyi geldi mi hatırlamıyorum çokta bişey beklememek lazım şampuan sonuçta ama saçı yıpratmadan arındırıyordu balımsı hoş kıvamı ve kokusu için bile kullanılabilir.

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Ağustos 2020, 03:59:34 »
Oksijenle arıtılmış su ve birçok vitamin içeren bu şampuanı aranızda kullanan oldumu? Deneyimlerini paylaşabilirmi? Sitesindeki klinik çalışmaları, belgeleri ve fda onayı mevcut.Formulü isviçreden geliyormuş.Paraben ve slikon içermiyor.Valla üretim tesisine baktığımda güven vermiyor.Bu ürün nasıl fda onayı almış onuda anlamadım.Tamamen düzenbazlık söz konusu gibi.Birde o kadae içerik nasıl 40tlye satılıyor o da garip.
saçlarımın uzun olduğu dönemde kullandım boş. türkiye piyasasında kullanabileceğin en iyi şampuanlar başta nizoral,davines,alpecin,sebamed,vichy bebe şampuanı, belki birde la-roche posay kerium diğer revoxdur mensiondur carttır curttur hiç boşuna araştırıp kendinide yorma hepsi kozmetik etki ha evet yurtdışında yaşasak bir çok seçenek var artık revitada buna dahil oldu, revita-regene pure dr,ultrax,nioxin,hair restoration lab gibi bir sürü en iyi seçenekler var ama bunlara erişim biraz zor ve maaliyet gerektiren bi durum oyüzden ona göre hareket edebilirsin.

Yolverin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 31 Ağustos 2020, 23:00:28 »
Revox yağ arıtımında başarılı bence

tudors

• Full Member
« Yanıtla #6 : 01 Eylül 2020, 01:29:11 »
Şu at kuyruğu barındıran şampuanmı bir ara kullanmıştın fena değildi diye hatırlıyorum genede aradığım şampuan değildi.

prometeus

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 01 Eylül 2020, 19:18:33 »
Ben Dercos şampuan kullanıyorum tavsiye ederim faydasını gördüm

Facebook Twitter Instagram