Gönderen Konu: Revox Men Shampoo kullanan var mı?  (Okunma sayısı 1663 defa)

bulent.

• Yeni üye
  • *
Revox Men Shampoo kullanan var mı?
« : 14 Nisan 2021, 23:27:14 »
Bu ürün hakkında satış sitelerinde çok yorum var ama hangisi gerçek ve hangisi reklam ayırt etmek çok zor. Burada kullanacılara danışmak istedim

Şuanda Prozinc Plus kullanıyorum. Ekim süreci başlamadan önce bu şampuana geçsem  bu her gün kullanıma uygunmudur bu şampuan? Sivilce vs sorunu olan oldumu?
İçinde SLS var galiba ama ben bunu sorun etmiyorum, diğer içerik bilgileri nasıldır Paraben vs kötü şeyler var mı?

Birde saçlarınızı fönden önce şampuanlarken bu şampuan saça nasıl etki ediyor yani yumuşatıyor mu ve saçı taramaya hazır hale getiriyor mu saç tellerini?

Not : Şampuanların genetik dökülme olayında fazla cacık etki etmeyeceğini biliyorum. Zaten ekim süreci ve sonrası için sordum

Armaan

• Hero Member
Ynt: Revox Men Shampoo kullanan var mı?
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2021, 23:50:26 »
Bende var da daha kullanmadım hocam duruyo banyoda. İçeriğini foto atıyom. Bakır çinko falan varmış ne işe yarayacaksa artık bilmem. Revoxun diğer şampularını kullandım biotin kolajen, saçları biraz dolgunlarştırıyo yumuşatıyo, revox xtreme saçlarımı bayağı dolgunlaştırdı benim ama yumuşatmıyo. Revox men bi kaç defa kullandım dolgunlaştırmadı ama yumuşattı bayağı kokusuda tom ford black orchid gibi.
Saçlarım yumuşacık olsun diyosan arıtmalı duş başlığı kullan kireçli su sertleştiriyo kurutuyo bayağı saçları. Revox men günlük kullanılır sorun olmaz sivilce faln da yapmadı bende revoxlar. Genel olarak revox güzel bence.

bulent.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2021, 00:06:38 »
@Armaan, Teşekkür ederim hocam cevabın için. Sivilceyi özellikle şey için sormuştum kaç sene önce Zigavus'muydu neydi emin olmamakla beraber ondandı galiba sivilcelerim artmıştı saç derisinde, zaten deride biraz sivilceler çıkabiliyo bazen o yüzden ondan sordum. Bazen Cleocin T %1 sürüyorum bu sivilceler için

Hocam birde bu şampuanda hangi saçlara olduğu yazmıyor. Yazmadığına göre Tüm Ciltler içindir diye düşünüyorum katılıyormusun? Ben Tüm Ciltler ürünleri tercih ederek riske girmemeyi seviyorum

Birde acaba sen ürünü netten mi alıyorsun yoksa eczane veya kozmetik mağazalardan mı?
Nette bu ürünün bizzat resmi satıcısı var galiba ve kozmetik sitelere göre daha uygun fiyata satıyor. Orjinallikte sıkıntı çıkmaz diye umuyorum ve biraz para tasarrufu ederim

Çok beğenirsem uzun yıllar kullanırım inşallah. Saçlarımı çok uzun tutmadığım için bana şampuan baya uzun gidiyor her gün kullanmama rağmen ve 2-3 dk bekletiyorum bazen
Birde sen Revox hakkında baya bilgilisin şu konumada görüş belirtirsen sevinirim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21375.0

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2021, 00:23:34 »
@Armaan, Teşekkür ederim hocam cevabın için. Sivilceyi özellikle şey için sormuştum kaç sene önce Zigavus'muydu neydi emin olmamakla beraber ondandı galiba sivilcelerim artmıştı saç derisinde, zaten deride biraz sivilceler çıkabiliyo bazen o yüzden ondan sordum. Bazen Cleocin T %1 sürüyorum bu sivilceler için

Hocam birde bu şampuanda hangi saçlara olduğu yazmıyor. Yazmadığına göre Tüm Ciltler içindir diye düşünüyorum katılıyormusun? Ben Tüm Ciltler ürünleri tercih ederek riske girmemeyi seviyorum

Birde acaba sen ürünü netten mi alıyorsun yoksa eczane veya kozmetik mağazalardan mı?
Nette bu ürünün bizzat resmi satıcısı var galiba ve kozmetik sitelere göre daha uygun fiyata satıyor. Orjinallikte sıkıntı çıkmaz diye umuyorum ve biraz para tasarrufu ederim

Çok beğenirsem uzun yıllar kullanırım inşallah. Saçlarımı çok uzun tutmadığım için bana şampuan baya uzun gidiyor her gün kullanmama rağmen ve 2-3 dk bekletiyorum bazen
Birde sen Revox hakkında baya bilgilisin şu konumada görüş belirtirsen sevinirim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21375.0
Sivilce varsa inflamasyondan dolayı olabilir yağlanma kaşınma faln varsa omega3 takviyesi deneyebilirsin hocam bayağı işe yarıyor. Bende sivilce olmadığı için sıkıntı olmadı revox. Yapmaz heralde bişey diyemem   :D evt tüm cilt saç tipleri için. Trendyol da resmi satıcısı var orjinallik sıkıntı yok.netten alıyorum bende enson n11 den barış parfümeri diye bi mağazadan aldım sorun yokn. Revox losyon konusu bende açmıştım ama işe yaramaz kanaatine vardık bende vazgeçtim almadım.

sek034

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2021, 00:03:29 »
avm'den aldım bu şampuanı ben ama benimkisi 360ml idi ve çok yeni üretim hemde. nettekilerin çoğu 400ml ilginç

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Nisan 2021, 00:13:31 »
avm'den aldım bu şampuanı ben ama benimkisi 360ml idi ve çok yeni üretim hemde. nettekilerin çoğu 400ml ilginç
360 da var 400 de var

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 18 Nisan 2021, 15:15:04 »
3 4 ay kullandım 2 3 hafta dokulme durdu yine eski haline döndü

AyıyaDayıDiyenAdam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2021, 00:00:00 »
Buram buram bitkisel kokuyor şampuan ki zaten içerisinde 18 tane bitki varmış galiba :D
ne bileyim mesela bitki çayı gibi falan kokuyor

Herkes hoşlanmaz sanırım bu kokudan ama bence iyi

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 04 Mayıs 2021, 13:50:51 »
Buram buram bitkisel kokuyor şampuan ki zaten içerisinde 18 tane bitki varmış galiba :D
ne bileyim mesela bitki çayı gibi falan kokuyor

Herkes hoşlanmaz sanırım bu kokudan ama bence iyi
siz bide otacinin 10 bitkilisini koklayin. D

Facebook Twitter Instagram