Gönderen Konu: Saç ekiminden sonra bu serum sürece olumlu katkı sağlar mı?  (Okunma sayısı 523 defa)

bulent.

• Yeni üye
  • *
Minoxili geçmişte gördüğüm yan etkiden dolayı direkt eledim. Zaten ekilen saçların bu Minoxil'e bağımlılık kazanma ihtimalini göze alamam
Hairfore, Avesin geçmişte deneyimimden dolayı direkt eliyorum

Zaten fin ve vitamin takviyeleri alıyorum. Amacım sadece ekiminde 6-8 aylık bir serum olarak destek ürünü. Yoksa serumlar bence uzun vadede kullanımı bir yerden sonra sıkar ve bırakırım bu yüzden sadece 6-8 civarı kullanımı düşünüyorum. İlk başlarda ekimden sonra PRP seansları düşündüm ama 1 tane PRP seansına vereceğim parayı 6-8 aylık seruma vermek daha mantıklı geldi bana

Eczane veya Kozmetik mağazalarda satılan bir ürün baktım ve Revox At Kuyruğu Bitki Özlü Saç Bakım Serumu buldum. Bu ürünü önerirmisiniz ekim sürecinde yorumunuz nedir?
Dediğim gibi ekim süreci bittiği anda direkt veya azalta azalta bırakacağım bu serumu çünkü ekimden sonra şuandaki gibi yan etki görmezsem Fin bırakmayı düşünmüyorum ve vitaminleride baya azaltırım. Serumları falan hele asla uzun yıllar kullanamam sıkar beni

Bu ürün hakkında yorumunuz nedir? (özellikle ekim sürecinde vereceği etki üzerine soruyorum yoksa genetik dökülme tedavisi olarak değil)

Facebook Twitter Instagram