Gönderen Konu: sürece başladım ilerleyişim ve planlarım doğrumu ?  (Okunma sayısı 2023 defa)

ismaili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
şu anki durumum bu her yıl ufak ufak farkettii bu hale 4 yılda geldi 3 gündür proscar 4/1 kullanıyorum başladım anlıycanız biotin araştırdım hp 10 mg ı 2 ye kırıp kullanmayı düşünüyorum  minoxil aldım %5 deri spreyi erkek için olanından onu aldım . minoxidil ile ne farkı var ? doktora gittim b vitamini seviyesi biraz daha yukarılara çekilebilir dedi tahlıl sonucu ve ferritin demir depom eksikmiş ilaç verdi 2 aydır kullanıyorum. procapil içeren serum ve şampuanım vardı onu kallanırdım şimdi minoxil de aldım 2 sini de kullanıyorum zararı varmı ayrıca doktor kazanol şampuanı verdi onuda kullanıyorum şimdi abilerim kardeşlerim buraya kadar yanlış yaptığım eksik yaptığım yada yapmam gereken ne varsa yorumlarınızı önemsiyorum . saç ekimi için haziran ayını bekliyorum o süreye kadar bu yazdıklarımı kullanıcam uygunmudur ? var olan saçlarım var fakat seyrek maddi durumum pek iyi değil kredi ile 10 -12 bin tl ile dhi ( kalem tekniği ile ) ekim yaptırmayı düşünüyorum aklımda maddiyattan dolayo DR. doğan turan 2. olarak Hakan doğanay ve 3. olarak dr. zekeriya kul var karar vermedim henüz doktor için bu 3 doktor ile görüştüm dr doğan turan greft sayısı vermeden ekeriz 8000 dedi manuel alım yaparsam 10 bin tl dedi
hakan doğanay finas ve biotin kullan 3.500 4000 sakalla karışık ekeriz 4000 euro dedi diğer elemanlara yaptırısan 8 bin tl dedi manule olursa oda 10 bin herhalde
dr. zekeriya kul 3 bin ekerim sadece ön tarafa 4 parmağını koy önüne o bölüme ekerim dedi micro motor ile 1 euro greft başı şimdi bu şartlar altında ve mevcut saçlarımla be yapmalıyım ve nasıl bir karar almalıyım yaşım 26 sizin tecrübeleriniz ve görüşlerini önemsiyor burda ekimden sonra 1 yıl güncel fotoğraf atıp ben gibi faydalanacak arkadaşlarıma yardımcı olma sözü veriyorım

ismaili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: sürece başladım ilerleyişim ve planlarım doğrumu ?
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2018, 03:31:04 »
yanları kestirmeden önce 1 ay önceki halim ve donör alanım
modifiyeli kel 😉

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2018, 07:44:36 »
minoxidil ile minoixl aynı ama hazianda ekim olcaksa bende ekimden once baslama kanlanmayı arttırdığı için ekimden belli sure once yasak belli sure sonrada bu boyle o açıdan sonuc gidiyor bedava kullanma tepede etkili olur oda işe yarıcaksa saclar bir ii bir kotu olur proscarı 4 e değil 5 e bol kullan youtubede var videosu.kime ektirceksende bol bol canlı orneğini gor
saçları ekmeydi dersin

ismaili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2018, 08:04:27 »
minoxidil ile minoixl aynı ama hazianda ekim olcaksa bende ekimden once baslama kanlanmayı arttırdığı için ekimden belli sure once yasak belli sure sonrada bu boyle o açıdan sonuc gidiyor bedava kullanma tepede etkili olur oda işe yarıcaksa saclar bir ii bir kotu olur proscarı 4 e değil 5 e bol kullan youtubede var videosu.kime ektirceksende bol bol canlı orneğini gor

hocam öncelikle teşekkür ederim fikirlerini sunduğun için. minoxil i kullanmama mı öneriyorsunuz 4 ay var ekime daha 1-2 ay kullansam olmaz mı ? peki proscarı neden 5 e bölüyoruz riski mi azaltıyor dr hakan doğanayın asistanı 4 dediği için 4 e bölmüştüm ben eğer dediğiniz gibi uygunsa öyle yaparım bir sorumda proscarı saçlarımı ektireceğim süreye kadar ve sonrasında hiç kesmeden kullanabilirmiyim toplam 6-7 ay kullanmayı planlıyorum maddiyattan dolayı dr doğan turan olacak gibi fena da değil yani beğeniyorum bası ekimlerini
modifiyeli kel 😉

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2018, 08:10:57 »
isteren 10 sene kullan minoxu bırakınca etkisi 1 haftada gidiyor saçlar kotu oluyor ekimden once kanı sulandırcak hızlandırcak şeler yasak minoxu belli sure bırakman gerekice mecburen ekim oncesi sonrası o açıdan bosa zahmet edersin.kullancaksan ekimden belli süre sonra tepede baslarsın .uretici firmada diyor 4 ay kullan işe yarıyorsa devam et yasamıyorsa bırak diye tepede etkilidir
fda onayı 1 mg finasteride verdi gunluk ondan 5 e bol kullan.
saçları ekmeydi dersin

ismaili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2018, 08:15:24 »
isteren 10 sene kullan minoxu bırakınca etkisi 1 haftada gidiyor saçlar kotu oluyor ekimden once kanı sulandırcak hızlandırcak şeler yasak minoxu belli sure bırakman gerekice mecburen ekim oncesi sonrası o açıdan bosa zahmet edersin.kullancaksan ekimden belli süre sonra tepede baslarsın .uretici firmada diyor 4 ay kullan işe yarıyorsa devam et yasamıyorsa bırak diye tepede etkilidir
fda onayı 1 mg finasteride verdi gunluk ondan 5 e bol kullan.

anladım hocam teşekkür ederim
donör alanım da seyreklikler mevcut mu sizcede kaç greft çıkar ve sakalı da işin içine katmalımıyım nasıl bir planlama yapmam gerekir sadece ön tarafa mı yüklenip yoksa aralara sıklaştırma mı ?
modifiyeli kel 😉

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2018, 09:16:57 »
sakala gerek yok donor yeterli sayıda sorun olmaz bence.ekim planını finasterid belirlicek.son baskıdaki ufalmış minyaturleşmiş saçlarını ne kadar kurtarca iş ona bakar.ondan 6 ay sonunda finasterid saçını ne hale getiricek ona gore plan yapılır sanırım guclendircek sacını.o zamanda aralara girmesini bilen biri saçında sorunu halledebilir
saçları ekmeydi dersin

ismaili

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2018, 15:56:02 »
sakala gerek yok donor yeterli sayıda sorun olmaz bence.ekim planını finasterid belirlicek.son baskıdaki ufalmış minyaturleşmiş saçlarını ne kadar kurtarca iş ona bakar.ondan 6 ay sonunda finasterid saçını ne hale getiricek ona gore plan yapılır sanırım guclendircek sacını.o zamanda aralara girmesini bilen biri saçında sorunu halledebilir

hocam ilgi ve alakandan dolayı çok teşekkür ederim
modifiyeli kel 😉

Facebook Twitter Instagram