Gönderen Konu: Sakal ekimi sonrası  (Okunma sayısı 797 defa)

Ahmet Çam

• Yeni üye
  • *
Sakal ekimi sonrası
« : 01 Eylül 2020, 16:40:13 »
Arkadaşlar merhaba ben sakal ekimi yaptırdım gayet de memnunum ama bazı yerler çok ince ve zayıf yaptıralı 1 ay oldu ve ara ara boşluklar oldu sanırsam şok dökülme yaşadım azıcık
Şu an biotin takviyesi alıyorum ve ayrıca sakal serumu kullanmak istiyorum eose gibi vb. Acaba kullanmamın sakıncası olabilir mi ekilen sakala kullanacağım serum zarar verir mi ? İnternette araştırdım hiç yardımcı bilgi bulamadım size sormak istedim teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Sakal ekimi sonrası
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2020, 17:30:19 »
Kullandığın ürün güvenilir bir marka ise Vermez kullananbilirsin
Global Moderator

prometeus

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2020, 19:14:38 »
Hocam iyi bir markaysa sorun yaratacaığını ben de düşünmüyorum sadece merdiven altı ürünlerden uzak durun

EliWood

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2020, 11:50:25 »
yüzünüzde traş sonrası siyah noktalar oluştu mu ?

Salvador

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2020, 15:19:37 »
Arkadaşlar merhaba ben sakal ekimi yaptırdım gayet de memnunum ama bazı yerler çok ince ve zayıf yaptıralı 1 ay oldu ve ara ara boşluklar oldu sanırsam şok dökülme yaşadım azıcık
Şu an biotin takviyesi alıyorum ve ayrıca sakal serumu kullanmak istiyorum eose gibi vb. Acaba kullanmamın sakıncası olabilir mi ekilen sakala kullanacağım serum zarar verir mi ? İnternette araştırdım hiç yardımcı bilgi bulamadım size sormak istedim teşekkürler
Sakal serumu yerine Solgar biotinin içindeki tozu 70 derece kolonyanin içinde çöz sakallarina uygula daha faydalı olur.Sakal serumu vs kullanarak bir fayda alacağını hiç sanmiyorum
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Facebook Twitter Instagram