Gönderen Konu: Saç Ekimini Nerede Yaptırabilirim?  (Okunma sayısı 1429 defa)

Burak06

• Full Member
Saç Ekimini Nerede Yaptırabilirim?
« : 02 Eylül 2020, 00:32:51 »
Merhaba,25 yaşındayım.Saçlarım sakak bölgesinde dökülme ve önlerde seyrelme var.Serdar Gökrem 2500 greft saç ekimiyle gayet iyi bir sonuç alırız dedi.9000 tl fiyat verdi.Fehmi Arman saçlarda seyrelme var ekim için uygun değil dedi.Daha sonra Istanbul'da Armadamed bana orta kısımların ekimini fln da yaparız dedi.3500 greft ekilebilir dedi.7500 tl fiyat verdi.Ancak Armadamed'in dönör bölgesine verdiği zararları ve başarısız sonuçlarını görünce ve ora hakkında sikayetleri görünce vazgeçtim.Simdi ise forumlarda Şahin Çelik ve Serhat Aygın ismi karşıma çıktı.Malum bütçeden dolayı Muhittin Keser ve Koray Erdogan'a ekim yaptırmak imkansız gibi birşey.Nerede ekim yaptirirsam benim icin iyi olur.Bunlar dışında biryerde önerebilirsiniz.

baldLion

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimini Nerede Yaptırabilirim?
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2020, 00:36:50 »
sanki yazdıklarından ekim için uygun değilmişsin gibi geldi bana .

Mehmet K.

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2020, 00:38:10 »
Resim eklemelisin dostum donör bölge ve açikliğa göre tavsiye verilebilir

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2020, 00:52:43 »
Saçların durumu bu sizlerin tavsiyeleride benim için cok önemli burasi sayesinde cok şey öğrendim.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2020, 21:21:55 »
Üstteki saçlar gidici duruyor . Bence Ekim için beklemelisin
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2020, 22:10:04 »
Saç telin ince ve seyelme devam ediyor sanırım, ailede vs genetik tip ise beklemende fayda var, senin tip saçlarda ekilsede kendi saçların genetikle giderse yeni ekim kapılarını açarsın.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #6 : 03 Eylül 2020, 22:30:09 »
Evet bugün Sahin Çelik hoca aynısını dedi.2 veya 3 sene daha beklemelisin dedi.O zamana kadar yine dökülecek iste.Orta kısımdan ve önlerden saclarım açılacak.Ektirsemde benim istediğim sıklıkta bir saç olmayacak.Bilmiyorum işte.Istedigim sıklıkta bir ekim olmassada birseye benzemez benim için.Baska yöntemde yok.Su çektiğimiz cileye bak 25 yaşında.
Sanırım ekimden vazgececem.Sacsizda kalmak istemiyorum.Sizce protez kullansam nasıl olur?

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2020, 00:28:08 »
Evet bugün Sahin Çelik hoca aynısını dedi.2 veya 3 sene daha beklemelisin dedi.O zamana kadar yine dökülecek iste.Orta kısımdan ve önlerden saclarım açılacak.Ektirsemde benim istediğim sıklıkta bir saç olmayacak.Bilmiyorum işte.Istedigim sıklıkta bir ekim olmassada birseye benzemez benim için.Baska yöntemde yok.Su çektiğimiz cileye bak 25 yaşında.
Sanırım ekimden vazgececem.Sacsizda kalmak istemiyorum.Sizce protez kullansam nasıl olur?

Dostum protezle ilgili bir arkadaşımız forumda aşağıdaki konusunda detaylı olarak zorluklarından bahsetmişti. Bir göz atmanı isterim.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13662.0

Saçları korumak için tedaviler için ise, forumda ayrı bir başlık mevcut. Oradaki mesajları da kurcalayabilirsin.

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2020, 22:50:57 »
Evet dikkatlice okudum.Buna benzer birsürü hikayede biliyorum.Iste insan ister istemez bir an düşünüyor.
Zaten artık benim gibi saç takıntılı insanlarda anlıyor protez saçı.Umarim ileride ekimle güzel bir sonuç alırım.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Eylül 2020, 22:53:09 »
Evet dikkatlice okudum.Buna benzer birsürü hikayede biliyorum.Iste insan ister istemez bir an düşünüyor.
Zaten artık benim gibi saç takıntılı insanlarda anlıyor protez saçı.Umarim ileride ekimle güzel bir sonuç alırım.
Öldüm bittim bi durumun yok, ne protezi ,olmaz sana , umudu kırma, çok kafaya takarsan komple sıfır kullan.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Eylül 2020, 00:44:37 »
Ön açıklığa güzel bir ekim saçın geri kalanına etkili bir medikal tedavi mükemmel bir geri dönüş sağlar.

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2020, 12:52:07 »
Saçları uzun kullanacam artık. En azından öyle iyi oluyor.Ileride güzel bir ekim olacağına inanıyorum. Yas biraz ilerlesin su dökülme kendini belli etsinde bakalim

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #12 : 05 Eylül 2020, 13:21:11 »
Öldüm bittim bi durumun yok, ne protezi ,olmaz sana , umudu kırma, çok kafaya takarsan komple sıfır kullan.
Senin saçlar gayet iyi olmuş abi.Sence ileride ekimlede benim saçlar güzel bir görüntü alır mı?Aslında suan icin dediğin gibi bir sorun yok sadece ben biraz abartıyorum sanırım.Uzun olunca sac o kadar da kotu değil.Zaten on cizgi suan sadece bir parmak yok.Kendimi suan icin üzdugume degmez sanırım.Bu foruma 1 aydır fln bakıyorum ve cok sey öğrendim sizlerden hepinize teşekkür ederim.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 05 Eylül 2020, 17:47:07 »
Senin saçlar gayet iyi olmuş abi.Sence ileride ekimlede benim saçlar güzel bir görüntü alır mı?Aslında suan icin dediğin gibi bir sorun yok sadece ben biraz abartıyorum sanırım.Uzun olunca sac o kadar da kotu değil.Zaten on cizgi suan sadece bir parmak yok.Kendimi suan icin üzdugume degmez sanırım.Bu foruma 1 aydır fln bakıyorum ve cok sey öğrendim sizlerden hepinize teşekkür ederim.
Neden olmasın olur, zamanında adım atınca daha çok örneklemeler görürsün👍
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Burak06

• Full Member
« Yanıtla #14 : 06 Eylül 2020, 07:47:03 »
Neden olmasın olur, zamanında adım atınca daha çok örneklemeler görürsün👍
Abi senin bir saca bakım önerin var mı?Neler kullanabilirim?Minoxidil ve finansterid önerir misin?

Facebook Twitter Instagram