Gönderen Konu: Saç ekimini nerede yapmalıyım  (Okunma sayısı 736 defa)

Sergen Aktürk

• Yeni üye
  • *
Saç ekimini nerede yapmalıyım
« : 09 Mayıs 2021, 10:46:24 »
Herkese merhabalar yaş 28 bayadır saçlar dökülüyor uzatmak istediğimde önde saçlar uzamadığı için can sıkıcı bir durum oluyor uzun zamandır ekim yapmak istiyorum fakat herkes gibi nerede ve kime yaptırmacağımı bilemiyorum hangisi için “heh işte sonunda güveneceğim bir yer buldum”desem de biraz kurcaladığımda mutlaka bir iş güzarlıklarına raslıyorum bu formu 2 gün önce farkletttim ve üstelik yıllar önce de varmış  siteyi ilk gördüğümde interneti yeni keşfetmiş mağara adamı gibi hissettim emeği geçenlere sonsuz teşekkürler :) klinik konusunda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim istanbulun herhangi bölgesinde olabişir şimdiden herkese teşekkür ederim.

hammut

• Sr. Member
Ynt: Saç ekimini nerede yapmalıyım
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2021, 14:12:40 »
Biraz durumda vakit geçirdiğiniz taktirde eminim doğru kararı kendimiz vereceksiniz

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Mayıs 2021, 14:48:59 »
Asmed Koray Erdoğan şuan en iyi yer burası

Sergen Aktürk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2021, 03:55:00 »
Yanıtın için teşekkür ederim asmed için söylenen rakamlar doğrumu biln varmı? Benim öğtendiğim kadarıyla tl karşılığı 65 bin e yapılıyor doğrumudur

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2021, 14:36:39 »
Fiat konusunda bilgim yok...güncel Fiat ya da kampanya varsa kampanyalı Fiat konusunda bilgisi olan var ise yazabilir...

sskarakus

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 11 Mayıs 2021, 14:47:58 »
Ben medeks de ektirdim . Ekimimle ilgili konu açtım oradan bakıp değerlendirebilirsin . Medeks ve Hasan akil şu an için standart bütçeye uygun görünüyor

ogretmen

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 11 Mayıs 2021, 16:58:49 »
konulari inceleyerek karar vermelisin :) butcene gore degisir. istanbulda paran varsa koray erdogan, izmirde paran varsa sibel ulusan... butce daha dusukse baska yerler de var

Facebook Twitter Instagram