Gönderen Konu: Saçlarım ekim için uygun mu?  (Okunma sayısı 1082 defa)

chaki

• Yeni üye
  • *
Saçlarım ekim için uygun mu?
« : 06 Eylül 2020, 18:25:47 »
Merhabalar. Uzunca bir süredir kayıt olmadan uzaktan uzaktan forumu takip ediyordum. Öncelikle forumda emeği geçen, tecrübelerini anlatan, yönlendiren, olumlu olumsuz bütün paylaşımcı yorumlar için çok teşekkürler. Ben de saç ektirmeyi düşünüyorum. Saçlarım ağırdan ağırdan döküle döküle bu hale geldi. 25'li yaşlarda başladı dökülmeler ve şu an 40 yaşındayımm.  Donör bölgem ve saçlarım bu operasyon için uygun mudur danışmak istedim.

1) yaş = 40
2) saç dökülmesi ne zaman başladı = 25 li yaşlarda
3) saç dökülme tipi = çok yavaş bir şekilde ama stabil
4) saç dökülmesi nereden başladı? (önce vertex açılmaları daha sonra ön bölgeden)
5) ilaç kullanılıyor mu? etkisi nedir? kullanmadım. vitamin değerlerim normal.

Salvador

• Hero Member
Ynt: Saçlarım ekim için uygun mu?
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2020, 18:27:24 »
Donorun uzun halini atmalısınız
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2020, 18:36:32 »
Yaşın ekim için iyi, donörde iyi görünüyor. Açıklık fazla ama. Kaç ekim düşünüyorsun. Iki ekim planlaması mantıklı birer yıl arayla.
Forumu takipteysen bir planlaman olmuştur herhalde nerde ektireceğine dair. Merdiven altı yerlerden uzak dur, bütcene göre ekim merkezi veya doktoru belirle derim ekime uygunsunuz. Saçların uzun hali varsa ona görede yorumlar gelir.

chaki

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2020, 18:44:11 »
Çok teşekkürler yorumlar için. Saçları sürekli kazıyordum. Uzunca bir süredir uzun hallerinin resmini çekmemişim. Donör bölge çok sık ve kalın telli. Antalya bölgesinde ektirmeyi düşünüyorum ama hala kararsızım doktor seçimi konusunda. Yönlendirmelerinizi beklerim.

Barbarez

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2020, 19:17:47 »
Çok teşekkürler yorumlar için. Saçları sürekli kazıyordum. Uzunca bir süredir uzun hallerinin resmini çekmemişim. Donör bölge çok sık ve kalın telli. Antalya bölgesinde ektirmeyi düşünüyorum ama hala kararsızım doktor seçimi konusunda. Yönlendirmelerinizi beklerim.

Antalya için, Hakan doğanay ve esma &serkan tetik ekimlerini inceleyebilirsiniz.

chaki

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2020, 14:20:16 »
Teşekkürler. İnceliyorum şimdi.

Ragnarok16

• Full Member
« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2020, 19:23:44 »
Merhaba, yaşınız ve donör bölgeniz bence ekim için fazlasıyla uygun. Ancak 1 er yıl arayla 2 seansta yapmayı düşünürseniz daha güzel sonuç alıcağınızı düşünüyorum. Saç ektiren kişilerin %90 ı ilaç kullanıyor. Bunlarda saçı güçlendiren ekstra vitamin vs. Oluyor. Ben ekim yaptırırsanız güzel sonuç alabileceğinize inanıyorum tabi forumda daha tecrübeli arkadaşlar var.

chaki

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2020, 21:09:08 »
Ragnarok16 çok teşekkürler. Ekimi iki seansa bölmek daha mantıklı olacak. Saçsız alan oldukça fazla, o yüzden güvenemiyorum kendime. Vertez seyrek olsa da olur, önemli olan ön çizgi diyerek oraya yoğunlaşacağım. Hala merkez aramaya devam ediyorum.

Asdjdjdh

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2020, 22:04:23 »
Merhabalar. Uzunca bir süredir kayıt olmadan uzaktan uzaktan forumu takip ediyordum. Öncelikle forumda emeği geçen, tecrübelerini anlatan, yönlendiren, olumlu olumsuz bütün paylaşımcı yorumlar için çok teşekkürler. Ben de saç ektirmeyi düşünüyorum. Saçlarım ağırdan ağırdan döküle döküle bu hale geldi. 25'li yaşlarda başladı dökülmeler ve şu an 40 yaşındayımm.  Donör bölgem ve saçlarım bu operasyon için uygun mudur danışmak istedim.

1) yaş = 40
2) saç dökülmesi ne zaman başladı = 25 li yaşlarda
3) saç dökülme tipi = çok yavaş bir şekilde ama stabil
4) saç dökülmesi nereden başladı? (önce vertex açılmaları daha sonra ön bölgeden)
5) ilaç kullanılıyor mu? etkisi nedir? kullanmadım. vitamin değerlerim normal.

Ekime uygun.en güzel sonucu 2 seansla alırsınız

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2020, 22:18:36 »
Donor kısa olduğu için çok net yorum yapamıyorum . İlk etapta ön ve ortaya 3500-4000 arası ekim yaptırabilirsiniz . Bu donorun vertexe yetmedi pek mümkün görünmüyor .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Eylül 2020, 01:06:48 »
Donor kısa olduğu için çok net yorum yapamıyorum . İlk etapta ön ve ortaya 3500-4000 arası ekim yaptırabilirsiniz . Bu donorun vertexe yetmedi pek mümkün görünmüyor .

bence moral bozuyorsun arkadaşın saçı var sıfır traj yaptığı için öyle birde uzun halini görmek lazım net yorum yapmak için .

Barbarez

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 09 Eylül 2020, 01:37:40 »
İkinci ekim sakal destekli yapılırsa verteks kapanabilir. İlk ekimin başarılı olduğunu düşünerek bu yorumu yaptım.

Bu arada sakal durumunu da paylaşırsanız daha net yorum yapılabilir.

chaki

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 12 Eylül 2020, 17:20:34 »
saçlar ve sakallar şu an oldukça kısa durumda. yorum için kısa duruyorlar arkadaşlar. biraz uzatayım tekrar fotoğraf atacağım. tepe hariç kenar ve sakallar oldukça sık. hele sakallar inanılmaz iştahlı :) durduramıyoruz. oradaki kuvvet tepede olacaktı şimdi. at kuyruğu yapar gezerdim inanın :).

teşekkürler yorumlarınız için.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 12 Eylül 2020, 21:23:43 »
bence moral bozuyorsun arkadaşın saçı var sıfır traj yaptığı için öyle birde uzun halini görmek lazım net yorum yapmak için .

Alıntı yaptığınız mesajı okursanız aynı şeyi yazmışım zaten ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Facebook Twitter Instagram