Gönderen Konu: Sac ekimi icin uygun mu su an saclarım?  (Okunma sayısı 914 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Sac ekimi icin uygun mu su an saclarım?
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2020, 18:44:13 »
Uygunsunuz. İnce olan saçlarınız için tedavi düşünürseniz ekim sürecine yararı olur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2020, 19:38:20 »
 güçlendirip ektir derim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Murat Erenler

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2020, 19:43:23 »
Prp yontemiyle mi guclenir saclar? Oneriniz var mı?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2020, 20:10:31 »
 ondada devamlılık sart.kanı gencleştirip vitaminleri katıp kafaya geri veriyorlar.işe yarayabilir .prpnin hedef aldığı kitle genc yas ustudur.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2020, 21:19:46 »
Prp yontemiyle mi guclenir saclar? Oneriniz var mı?

Prp'den randıman alan yok hatta forumda büyük çoğunluk para tuzağı olduğunu düşündüğünü ifade ediyorlar. Ben kullanmadım bilmiyorum ancak bana da çok faydalı bir teknik gibi gelmiyor. Forumdaki kullanıcılar genelde yan etkileri de olabilen antiandrojenler kullanıyor. Ekim sürecinde de tavsiye eden doktorlar var bu antiandrojenleri ve bunların etken maddeleri finasterid ve dutasterid olarak geçiyor. Forum da bu etken maddeler içeren ilaçlarla ilgili bilgiler de var, araştırıp doktor kontrolünde kullanımını değerlendirebilirsiniz. 
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Murat Erenler

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2020, 09:31:56 »
Bu sekilde tek ekimle kapanmaz mı bosluklar.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2020, 11:48:13 »
Saç ekimine uygunsun bilader
Tek ekimle de kapanır inşallah

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Aralık 2020, 18:04:32 »
tek ekimlede kapanır ama önemli olan senin doğru yere karar vermen.sana benzer açıklığı olanların konularını incele,nasıl ekim yapılmış,sonuç nasıl olmuş,nerede ektirmişler vs ona göre kafanda bir şeyler oluşur.

Murat Erenler

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2020, 20:48:47 »
Ankarada ekim yaptırabilirim ankrada 5 6 bin civarı ekim yapan iyi bi yer bulabilir miyim acaba tavsiyeniz var mı?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Aralık 2020, 20:51:14 »
 hlc serdar gokrem şahin celik bnunlar ankarada.ama ille ankara olcak deme iyisi ankaradaysa orda yaptır millet türkiyenin bir ucundan bir ucuna gidiyor dunya para verip yaptırdığın bir işlem ondan yer ayırt etme

Eretna

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 20 Aralık 2020, 21:21:14 »
Benim saçlarım daha ince ben yaptırdım. Şu an 66. Günüm ve memnunum. Sizin de ekim için uygun olduğunuz görüşündeyim. Zaten ekimle birlikte saçlarınıza bakım sürecine de girmiş olacaksını mevcut saçlarınız için de iyi olur

Murat Erenler

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 20 Aralık 2020, 23:25:25 »
Benim saçlarım daha ince ben yaptırdım. Şu an 66. Günüm ve memnunum. Sizin de ekim için uygun olduğunuz görüşündeyim. Zaten ekimle birlikte saçlarınıza bakım sürecine de girmiş olacaksını mevcut saçlarınız için de iyi olur
ekimi nerde yaptırdınız? Fiyat nedir?

Facebook Twitter Instagram