Gönderen Konu: Kötü saç ekimi sonrası imaj.  (Okunma sayısı 1998 defa)

korkuları olan

• Yeni üye
  • *
Kötü saç ekimi sonrası imaj.
« : 07 Eylül 2020, 17:31:40 »
Merhabalar öncelikle bir konuyu çok merak ediyorum, Saç ekimi yaptırıp daha sonra pişman olan kişiler mevcut saçları dökülenler ve kötü bir görüntüyle karşılaşan kişiler 2.ekime imkanı yok ise. Nasıl bir yol izliyolar kazıtıyolar mı kısa mı kullanmaya çalışıyolar yoksa protezemi geçmek zorunda kalıyolar. Nasıl bir imaj yapmaları gerekiyor yada yapan kişiler var ise öneri verebilirlermi çünkü anladığım kadarıyla bu durumu merak eden cok fazla insan var ve bunun cevabı pek yok.
Saygılarımla inşallah faydalı cevaplar gelir :)

korkuları olan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Kötü saç ekimi sonrası imaj.
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2020, 20:30:49 »
Yok mu kimsenin fikri

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2020, 22:17:43 »
Hocam protezi boşver tam bi baş belası kısa saçlı 3 numara halinle barışık ol kazıtmanada gerek yok ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2020, 22:31:26 »
Kötü saç ekimi kötüdür. Açıklığa göre ekene göre bünyeye göre değişir başarı olanı. Protez bambaşka bir dünya. Hiç bulaşmamak lazım. Saç ekimi cesaret, kendine güven ve bilgi birikimi ister.

korkuları olan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2020, 23:56:46 »
Teşekkür ederim cevabın icin. Lakin merak ettiğim konu cok fazla öne ekim yapıp mevcut saçları dökülen insanlar var . bu insanlar nasıl bir yol izlemeli komplemi kazıtmalı  makineyemi vurmalı napmalı bu görünüsten kurtulmak icin  bunu merak ediyorum cünkü ekim.herkeste tutucak garantisi yok malesef donör bölgede kısıtlıysa bu insanlar bu görüntüylemi hayatlarına devam edicek. Yada normal kel hale dönebilirler mi ? Bu konuda mantıklı cevaplar bulursak cogu insana yardımımız dokunur.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2020, 00:05:34 »
normalde bence buna bir çözüm bulmalılar cidden çok kötü görüntüyle gezen insanlar var ama hiç biri takmıyor galiba belkide bir süre sonra alışıp kabulleniyorlar.

korkuları olan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2020, 20:54:47 »
Sanırım kazıtmaları gerekiyor yada lazerle öndeki marti saçları almaları iz kalmicaksa tabi . Resmen insanları hayattan uzaklastırıyor bazı ekimler yada proteze itiyo. Ben etrafmda gördügüm icin bu konuyu actım ama kimseden tecrubeli mantıklı cevap yok.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2020, 22:22:24 »
Sanırım kazıtmaları gerekiyor yada lazerle öndeki marti saçları almaları iz kalmicaksa tabi . Resmen insanları hayattan uzaklastırıyor bazı ekimler yada proteze itiyo. Ben etrafmda gördügüm icin bu konuyu actım ama kimseden tecrubeli mantıklı cevap yok.

Bu nasıl bir özgüven anlayamadım. Bir konu açıyorsun ve soru soruyorsun . İnsanlar bilgileri dahilinde ( senin bilmediğin için sorduğun soruya ) cevap veriyorlar. Sonra kimseden mantıklı cevap yok diye yazıyorsun . Madem siz iyi biliyorsunuz mantıklı cevabı sizden alıp bilgilenelim
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2020, 22:26:37 »
Bu nasıl bir özgüven anlayamadım. Bir konu açıyorsun ve soru soruyorsun . İnsanlar bilgileri dahilinde ( senin bilmediğin için sorduğun soruya ) cevap veriyorlar. Sonra kimseden mantıklı cevap yok diye yazıyorsun . Madem siz iyi biliyorsunuz mantıklı cevabı sizden alıp bilgilenelim

+1 👏👏👏
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

korkuları olan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2020, 22:35:41 »

Özgüvenlik bir cümle kullanmadım, eger yanlıs anlasildıysan tüm herkesten özür dilerim...
Ben sadece bu duruma düsen insanlar icin tecrübesi olan kisilerin cevaplarını merak ettim yanlış bir söz kullanmadım hocam eger yanlış anlasıldıysam tekrardan özür dilerimde siz neden bu kadar ters bi sekilde cıkış yaptınız bunu anlamadım, Kimseyi kirmak yada kibirli bir davranış sergilemek yapımda yok kusura bakmayın  dedigim gibi bu duruma  düsen kisilerden yada önerileri olanlardan samimi cevaplar.
Sizin varsa buyrun söyleyin . Tekrardan yanlıs anlasildıysam kusuruma bakmayın hocam.

korkuları olan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 08 Eylül 2020, 22:36:28 »
+1 👏👏👏
Cartel hocam sizde kusura bakmayın yanlış anlasıldık.

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 08 Eylül 2020, 22:39:50 »
Sonunu düşünen kahraman olamaz.

korkuları olan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 08 Eylül 2020, 22:50:54 »
Sonunu düşünen kahraman olamaz.

Anladım hocam saol

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Eylül 2020, 23:00:44 »
Özgüvenlik bir cümle kullanmadım, eger yanlıs anlasildıysan tüm herkesten özür dilerim...
Ben sadece bu duruma düsen insanlar icin tecrübesi olan kisilerin cevaplarını merak ettim yanlış bir söz kullanmadım hocam eger yanlış anlasıldıysam tekrardan özür dilerimde siz neden bu kadar ters bi sekilde cıkış yaptınız bunu anlamadım, Kimseyi kirmak yada kibirli bir davranış sergilemek yapımda yok kusura bakmayın  dedigim gibi bu duruma  düsen kisilerden yada önerileri olanlardan samimi cevaplar.
Sizin varsa buyrun söyleyin . Tekrardan yanlıs anlasildıysam kusuruma bakmayın hocam.

Estağfurullah çıkış yapmadım sadece gelen cevaplar mantıklı değil demişsiniz . Niyetiniz kötü değil anladım . Çıkış yaptıysam sen kusura bakma .

Soruna gelince hocam adam ektiriyor ve düzeltme ekimi için grefti veya imkanı yoksa saçları sıfıra vurup geziyor . Bir kaç kişi biliyorum çalıştığım semtte . Çok kötü ekimleri ama gururla saçları var gibi dolaşıyorlar ... Protez ben tavsiye etmiyorum şarkıcı , oyuncu falan değilseniz ..
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

korkuları olan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 08 Eylül 2020, 23:14:58 »
Peki skar izleri o kisilerde cok belli oluyor mu ?
Anlastıgımıza sevindim ve benim yanlıs kelimelerimden oldu haklısınız..
Mühendisim hocam is arkadasım hatta abim diyebilcegim biri bu konuda müzdarip ve ona en iyi cevabı buradan bulacagm icin ısrarla cevap aradm , cünkü ön saçları icin lazer düsünüyodu  ne kadar mantıklı olursa tabi.
Bu arada degerli yorumunuz icin tesekkur ederim size ve vaktini ayirip yazan öneri sunan herkese 😊

Facebook Twitter Instagram