Gönderen Konu: Saç ekim icin yorumlarınızı bekliyorum .  (Okunma sayısı 2279 defa)

REY

• Jr. Member
  • **
Saç ekim icin yorumlarınızı bekliyorum .
« : 10 Eylül 2020, 12:16:21 »
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu forumu takip etmekteyim henuz yeni uye oldum ve haftaya Serkan AYGIN saç merkezi ile gorüşmem mevcut. 4000 greft sizce yeterli memnuniyetini sağlarmı değerli yorumlarınızı bekliyorum.

REY

• Jr. Member
  • **
Ynt: SAÇ EKİM İÇİN ÖNERİLER 4000 GREFT ?
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2020, 12:39:58 »
Resimler yan yüklendi tam bilmediğim icin malesef

REY

• Jr. Member
  • **
YAŞIM 31 HERHANGİ KULLANDIGIM İLAC VS YOK YAKLASIK 10 SENEDEN BERİ YAVAS YAVAS DÖKÜLÜYOR..

DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM SEVGİLİ ARKADASLAR...

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Güzel bi açıklığın var. Donor de kaliteli.
iyi bir işçilikle memnun kalırsın
Hayırlı olsun şimdiden

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dönor iyi yaş uygun 4000 greft ile gayet tatmin edici bi sonuç ortaya çıkar
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

REY

• Jr. Member
  • **
teşekkur ederim yorumlarınız saç ektirmek hiç aklımda yoktu ta ki bu forumu gorene kadar emeği geçen herkese tesekkurler . inşallah ekim sonrası fotograflarıda paylasacagım. kafamda netleştirebilirsem umarım kararsızlık hala mevcut

Barbarez

• Sr. Member
Donör çok iyi görünüyor, 4.000 Greft tam kararında olur bence. 400-500 greft verteks bölgesine 3.600-3500 ön ve tepeye yeterli olur gibi duruyor.

REY

• Jr. Member
  • **
Donör çok iyi görünüyor, 4.000 Greft tam kararında olur bence. 400-500 greft verteks bölgesine 3.600-3500 ön ve tepeye yeterli olur gibi duruyor.

inşallah yeterli olur ve gerekli doğallık sağlanır yorumun icin tesekkur ederim.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
Hocam donör güzel Açıklık Avantajlı, Yalnız, Vertex için 1.000 greftten Aşşağısını Düşünme, Vertex'in bu kadar açılması 35-36 yaşlara kadar Devam edeceği Anlamına geliyor,

Vertex'te Beyaz görünen Kısım ve birazda çevresi, Yani 1-2 cm saçlı alandan içeri girilmesi gerekir ki dökülme olursa sonradan sırıtmasın, Zaten donörün sağlam ve 400-500 greftten kaçınmana gerek yok, 36 lı yaşlara kadar açılma olunca, yine yeterli donörün, küçük bir sıklaştırma operasyonuyla Hallolur..

Yine Ön çizgide de biraz saçlı alana girilmesi gerekir Dökülme devam edeceği için, Ekimin hayırlı Olsun şimdiden..  |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

REY

• Jr. Member
  • **
Hocam donör güzel Açıklık Avantajlı, Yalnız, Vertex için 1.000 greftten Aşşağısını Düşünme, Vertex'in bu kadar açılması 35-36 yaşlara kadar Devam edeceği Anlamına geliyor,

Vertex'te Beyaz görünen Kısım ve birazda çevresi, Yani 1-2 cm saçlı alandan içeri girilmesi gerekir ki dökülme olursa sonradan sırıtmasın, Zaten donörün sağlam ve 400-500 greftten kaçınmana gerek yok, 36 lı yaşlara kadar açılma olunca, yine yeterli donörün, küçük bir sıklaştırma operasyonuyla Hallolur..

Yine Ön çizgide de biraz saçlı alana girilmesi gerekir Dökülme devam edeceği için, Ekimin hayırlı Olsun şimdiden..  |-onayisareti-|

değerli yorumun icin cok tesekkur ederim öncelikle .
verteks bölgesi dökülme devam edecegini bende dusunuyorum ve bununla ilgili bi ekim ilerde tekrar dusunulebilir. şuandaha cok önceligim ön bölge ve kapatılabilirmi diye aklımda hep soru işaretleri. umarım hepimiz icin hayırlısı olur gönlümüzce olur ekimlerimiz.

REY

• Jr. Member
  • **
Ynt: SAÇ EKİM İÇİN 4000 GREFT ? LÜTFEN YORUMLARINIZI BEKLİYORUMM
« Yanıtla #10 : 10 Eylül 2020, 17:37:06 »
Hintel hocam ne dersin bi yorum alabilir miyim ??

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 10 Eylül 2020, 18:12:42 »
Öncelikle konuyu forumu takip eden biri olarak neden doğru bölüme açmadın? Bunu öğrene bilirmiyim
Forum düzenine saygılı olmamız lazım dostum biliyorsunki
( ben konuyu doğru bölüme taşıdım)
Global Moderator

REY

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 10 Eylül 2020, 18:17:46 »
Öncelikle konuyu forumu takip eden biri olarak neden doğru bölüme açmadın? Bunu öğrene bilirmiyim
.

Afedersin doğru yere açtım sanıyordum ilk defa konu açtım da 🙏 daha dikkatli olacağım hintel.

REY

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 10 Eylül 2020, 18:26:29 »

Konuyu hangi bölüme taşıdın ?

Asdjdjdh

• Yeni üye
  • *
Ynt: SAÇ EKİM İÇİN ÖNERİLER 4000 GREFT ?
« Yanıtla #14 : 10 Eylül 2020, 20:56:32 »
Resimler yan yüklendi tam bilmediğim icin malesef

Enseniz çok iyi.  Bence öne 4000 tepeye de  2000 greftle tek seansta yaptırın derim

Facebook Twitter Instagram