Gönderen Konu: Finasteride ilk ay yardim  (Okunma sayısı 1315 defa)

Mete Kaan Demir

• Yeni üye
  • *
Finasteride ilk ay yardim
« : 12 Eylül 2020, 18:11:47 »
Merhaba arkadaşlar.22 yaşındayım genel seyrelme olarak yaklaşık 5 senedir saclarim dökülüyor.Bir kac sene idare etmek amaçlı ve ilerde saç ekimi için donoru sağlam tutmak için finasa basladim gunde 1/5 olarak.1 ay oldu fakat sanki saclarim daha cok dokuluyor.Sebebi ne olabilir acaba

GaMe10

• Hero Member
Ynt: Finasteride ilk ay yardim
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2020, 19:11:55 »
Bir ara bu tarzda soru sorduğumda biri bana Finasterid saçları Minoxil gibi dökmeden kalınlaştırır. Döküp daha güçlü saç falan çıkarmaz sadece kalınlaştırır vs gibi şeyler dedi
Benim bu konu hakkında şüphelerim var ama bilmiyorum nasıl yapıyor. Saçları sürekli sıfıra vurduğum için dökülme durumunu gözlemleyemiyorum Proscar 1/4 kullanırken

Pit10

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2020, 14:40:04 »
Bir ara bu tarzda soru sorduğumda biri bana Finasterid saçları Minoxil gibi dökmeden kalınlaştırır. Döküp daha güçlü saç falan çıkarmaz sadece kalınlaştırır vs gibi şeyler dedi
Benim bu konu hakkında şüphelerim var ama bilmiyorum nasıl yapıyor. Saçları sürekli sıfıra vurduğum için dökülme durumunu gözlemleyemiyorum Proscar 1/4 kullanırken
Bunu kim diyor yahu! Dht ye maruz kalmis ince zayif saclari dokup tekrar guclulerini yerine koyacaktir ilk aylarda dokulme normal hatta ikinci ayda da dokulme normal ondan sonra ki aylarda dokulme yavaslar bazilarinda tamamen kesilir.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Eylül 2020, 16:02:41 »
Bunu kim diyor yahu! Dht ye maruz kalmis ince zayif saclari dokup tekrar guclulerini yerine koyacaktir ilk aylarda dokulme normal hatta ikinci ayda da dokulme normal ondan sonra ki aylarda dokulme yavaslar bazilarinda tamamen kesilir.

Konuyu bulamadım ama forumdan unverm yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Eylül 2020, 17:42:34 »
Finasteride dökülmesi ilk 3 hatta 5 ay normaldir takma kafana. Saç yenilenmeden daha kalın çıkamaz

Facebook Twitter Instagram