Gönderen Konu: Finasteride yardım  (Okunma sayısı 587 defa)

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Finasteride yardım
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2021, 12:28:46 »
göz karartmalık bir şey değil bu kardeşim forumun hepsi kullanıyor. başlangış psikolojisini  yanetki göreceğim diye başlama. 6 ay gibi anlarsın etki edip etmediğini shedding olmayadabilir kişiden kişiye değişiyor

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

ibray27

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2021, 16:55:23 »
Teşekkür ederim ne bileyim her yerde yan etkilerden bahsetmişler kullanıp fayda görenler az bahsetmiş korktum hatta mikrodoz kullanmayı düşünüyorum sırf nocebo etkisi yaşamamak için

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2021, 17:01:33 »
Teşekkür ederim ne bileyim her yerde yan etkilerden bahsetmişler kullanıp fayda görenler az bahsetmiş korktum hatta mikrodoz kullanmayı düşünüyorum sırf nocebo etkisi yaşamamak için

yani sadece ilaç olarak bakma internette bile her ürün için şikayetleri ararsın zaten memnun olan kullanıyor azınlık olarak yanetki görebiliyor ve bunlar da gelip belirtiyor. şikayetvar.com diye site var memnunum diye yok hiç ;) dünyada en çok reçete edilen ilaçlardan biri merak etme

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

ibray27

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 18 Ocak 2021, 19:23:43 »
İçimi ferahlattın teşekkür ederim saçlarımdan çok olmasada memnunum şimdilik yaşım 29 dökülmeyi frenlersem bana yeter yeni çıkmasada olur ama dökülmeyi frenleyemezsem 😊

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 18 Ocak 2021, 19:26:16 »
kesin işe yarayacak diye bir şey yok deneyip görmen lazım birazda saçının durumuna bağlı.

Facebook Twitter Instagram