Gönderen Konu: Yaş 28 Ekim sonrası saç koruma için proscar hakkında fikir ve öneri  (Okunma sayısı 1086 defa)

Ahmet28

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar. Saçlarım Ekim sonrası halidir. Sağolsun dün bir arkadaş bu forumda saçlarım hakkımda yorum yaptı. Moralimi yerine getirdi. Çok kötü değil uzayınca böyle seyrek görünmez dedi. Saçları finasterid ile koruyabileceğimi tavsiye etti. Bende bugün gidip proscar tablet aldım. Nasıl kullanacağım konusunda ve muhtemel faydaları konusunda cevap istiyorum sizden. Yaşım 28.

Burak06

• Full Member
4 veya 5 e bölerek kullan.Eczaneden hap kırıcı alırsan daha kolay olur senin için.Bunu günde 1 tane xpecia tablet alıp destekleyebilirsinde.Proscarı 24 saat aralıkla kullan birde.

Pit10

• Jr. Member
  • **
İlk başlarda(2-3 ay) saç dökebilir, yağlanma artabilir bazen saç dökülmesi durabilir vs. gibi düzensizlikler moralini bozmasın, hormonlarının alışma sürecinden kaynaklandığını düşünüyorum. Sabırla kullan ilk başlarda saçların kalınlaşacak ve koyulaşacak, ince telli saçlar dökülme evresine girecek bunlar zaman alacak "ciddi" yan etki gördüğün an bırak yan etkileri sürekli okuma şimdiden bol saçlı bir gelecek dilerim.

Pit10

• Jr. Member
  • **
İlk başlarda(2-3 ay) saç dökebilir, yağlanma artabilir bazen saç dökülmesi durabilir vs. gibi düzensizlikler moralini bozmasın, hormonlarının alışma sürecinden kaynaklandığını düşünüyorum. Sabırla kullan ilk başlarda saçların kalınlaşacak ve koyulaşacak, ince telli saçlar dökülme evresine girecek bunlar zaman alacak "ciddi" yan etki gördüğün an bırak yan etkileri sürekli okuma şimdiden bol saçlı bir gelecek dilerim.

Haa birde hep aynı saatte almaya çalış uyumana yakın bir saat olsun.

Pit10

• Jr. Member
  • **

Güzel beslen maddi durumun el verdikce guzel beslen kahvaltina ogunlerine dikkat et bolca sulu meyve ye sade kahve iç rutin olarak yan etkilerini en aza beslenme ile indirebilirsin.

Ahmet28

• Yeni üye
  • *
Güzel beslen maddi durumun el verdikce guzel beslen kahvaltina ogunlerine dikkat et bolca sulu meyve ye sade kahve iç rutin olarak yan etkilerini en aza beslenme ile indirebilirsin.
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun bu akşam uyumadan başlayacağım. Sosyal hayatım içinde spoqr her zaman var. Haftada 3 gün boks antrenmanı 2 gün de güç antrenmanı yapıyorum. Kalan 2 gün vücudu dinlendiriyorum. Odamda her zaman çiğ fındık bulunur. Günlük 5 - 6 ceviz yerim. Haricinde genelde ev yemeği yerim. Dışarı Fast food alışkanlığım yoktur zaten. Bol su içerim. Umarım faydası olur. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Burak06

• Full Member
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun bu akşam uyumadan başlayacağım. Sosyal hayatım içinde spoqr her zaman var. Haftada 3 gün boks antrenmanı 2 gün de güç antrenmanı yapıyorum. Kalan 2 gün vücudu dinlendiriyorum. Odamda her zaman çiğ fındık bulunur. Günlük 5 - 6 ceviz yerim. Haricinde genelde ev yemeği yerim. Dışarı Fast food alışkanlığım yoktur zaten. Bol su içerim. Umarım faydası olur. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Kuruyemis olarak kaju ve badem bunun yanınada kabak çekirdeği yiyebilirsin.Her gün bir fincanda yesil cay iç.Bol miktarda vücuda b vitamini ve biotin takviseyide almayı unutma.

Lauri

• Hero Member

10 numara yaşam kalitesi. Böyle devam, yolun açık olsun.

Facebook Twitter Instagram