Gönderen Konu: Saç ekimi tercihlerim hakkında fikir verebilir misiniz?  (Okunma sayısı 1183 defa)

imhotep

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bir senedir formu üye olmada takip ediyorum buradan çok şey öğrendim, öncelikle hepinize teşekkür ederim. Ben de ekim yaptırdığımda bir sene boyunca sonuçları paylaşacağım burda.

26 yaşındayım, saçlarım aşağıda görüldüğü gibi. Şahin çelik’e ekim yaptırmayı düşünüyorum. Saç çizgimin ise oval değil de fotoğraftaki gibi hafif ücgen şekilde yaptırtmayı düşünüyorum.

Sizce saç dökülmeme göre hoca seçimim nasıl? Diğer iki seçeneğim ise sibel ulusan ve serkan aygın.

Şu hoca da iyi olabilir dediğiniz hoca var mı? Bir de yüz yapıma göre sizce istediğim çizgi uygun olur mu? Son olarak ekim öncesi bunu mutlaka yap, şu besin takviyesini al dediğiniz şeyler neler.

Her türlü fikir ve öneriye açığım, şimdiden teşekkürler. Görüşmek üzere

imhotep

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekimi tercihlerim hakkında fikir verebilir misiniz?
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2019, 13:20:33 »
Saçlarım kısayken dönör bölgem şu şekilde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2019, 15:32:11 »
Ön frontal bölgeye ekim düşünüyorsun sanırım şimdilik?
Global Moderator

imhotep

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2019, 21:36:33 »
Ön frontal bölgeye ekim düşünüyorsun sanırım şimdilik?
life hair ve sibel ulusanın asistanıyla görüştüm ikisi de vertekse de ekileceğini söyledi. Hatta şahin beyin asistanı kırmızılı bölgelerin gidici olduğunu o saçları yok sayarak 3000-3.330 max 4000 greft ekileceğini söyledi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
« Son Düzenleme: 24 Mart 2019, 22:40:40 Gönderen: imhotep »

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2019, 21:51:12 »
Ayrı zamanlarda iki ayrı ekim yaptırman lazım ,ilkini şimdi yaptıracaksan ikincisini saçların dökülmesi iyice belirginleştiği zaman yani çok ileriki bir gelecekte yaptırman lazım.
Bu bakımdan şahin beyin planlamasını ben beğenmedim.sibel ulusana git diyeceğim o da 5000 greftten aşağı ekmez sana şimdi .
Sen en iyisimi sadece ön kısma 2000 greft kadar ekebilecek birini bul kendine yoksa boşuna greft israfı yaşayacaksın.
Ön kısma ektireceğin 2000 greft ekimin başarılı olursa eğer 3,4 sene kadar seni gayet güzel idare eder.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2019, 22:23:43 »
Ayrı zamanlarda iki ayrı ekim yaptırman lazım ,ilkini şimdi yaptıracaksan ikincisini saçların dökülmesi iyice belirginleştiği zaman yani çok ileriki bir gelecekte yaptırman lazım.
Bu bakımdan şahin beyin planlamasını ben beğenmedim.sibel ulusana git diyeceğim o da 5000 greftten aşağı ekmez sana şimdi .
Sen en iyisimi sadece ön kısma 2000 greft kadar ekebilecek birini bul kendine yoksa boşuna greft israfı yaşayacaksın.
Ön kısma ektireceğin 2000 greft ekimin başarılı olursa eğer 3,4 sene kadar seni gayet güzel idare eder.

ilhan serdaroğlu dediğin şekilde yapıyor onunla bir görüşebilir.bana ön bölgeye  2800 ekildi konum mevcut inceleyebilirsin konu sahibi arkadaş.

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Mart 2019, 02:18:52 »
Zor bir ekim çünkü tam olarak ekim zamanı gelmemiş.şimdi ektirmeye kalkışsan olan saçın zarar görebilir ve ekilenlerin çoğu çıkmayabilir .illa ektireceksende bu riskleri iyi bilen bir yere ektirmen lazım yani kısaca işin biraz zor.çoğu yerde belki seni memnun edecek iyi bir sonuç elde edebilirsin ama 4000 ekip çıkan 1000 greftle memnun olacaksan ektirmesen daha iyi.

imhotep

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 26 Mart 2019, 00:56:51 »
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için, hepsini dikkate alıyorum 🖐

imhotep

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 26 Mart 2019, 00:59:54 »
Zor bir ekim çünkü tam olarak ekim zamanı gelmemiş.şimdi ektirmeye kalkışsan olan saçın zarar görebilir ve ekilenlerin çoğu çıkmayabilir .illa ektireceksende bu riskleri iyi bilen bir yere ektirmen lazım yani kısaca işin biraz zor.çoğu yerde belki seni memnun edecek iyi bir sonuç elde edebilirsin ama 4000 ekip çıkan 1000 greftle memnun olacaksan ektirmesen daha iyi.
işte o yüzden bayağı ikilemdeyim. Bütcem max 10 bin. Sanırım şahin çelik’i tercih edeceğim gibi

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Mart 2019, 10:56:53 »
life hair ve sibel ulusanın asistanıyla görüştüm ikisi de vertekse de ekileceğini söyledi. Hatta şahin beyin asistanı kırmızılı bölgelerin gidici olduğunu o saçları yok sayarak 3000-3.330 max 4000 greft ekileceğini söyledi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Bence sibel ulusana git konuş en fazla 4000 greft eksin.alt şakakta yapıyor sibel hanım zaten senin resimlere bakılırsa ihtiyacın var gene sen bilirsin ama bence senin için daha iyi bir tercih olur.
Ama sadece o çizdiğin kırmızı çizgilere göre ekim yaptıracaksan o zaman şahin çeliğe git.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Mart 2019, 10:59:11 »
Önden ortaya kadar sıklaştırma tepe içimde finasterid kullanırsan toparlar tepeye simdilik ekime gerek yok gibi
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram